Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Wybiera się ktoś na sonisphere?

(1/3) > >>

Psiakostka:
16 czerwca odbywa się koncert na którym wystąpią legendy "cięższego grania": Metallica, Anthrax, Megadeath i Slayer. Jako support będzie Behemoth - jeden z nielicznych polskich zespołów muzycznych, który jest dużo popularniejszy za granicą niż w kraju. Dodatkowo zagra Mastodon (kimkolwiek oni/ono/one są).

Jeśli nie znacie tych zespołów to zgaduję, że się nie wybieracie. W każdym razie w więcej osób zawsze raźniej.

666:
Ja! Mam nadzieję, że są bilety jeszcze.

Ktoś nie zna Metallicy, czy Slayera? Zgadywuję, że nie.

A Behemoth? Chyba w duecie z Dodzią. :/

Psiakostka:
Propos Dody: Podejrzewam, że eksportowanie na zachód  muzyki "Ich troje" było naszą zemstą za to jak III Rzesza pogrywała sobie z naszymi ojcami i dziadkami.

Ale mniejsza o o to. Organizujesz jakąś ekipę? Biletów naprzeciw sceny już nie ma w normalnej sprzedaży (są jeszcze na Alledrogo) pozostałe owszem są.

666:

--- Cytat: Psiakostka w 31 Stycznia 2010, 20:32:25 ---Propos Dody: Podejrzewam, że eksportowanie na zachód  muzyki "Ich troje" było naszą zemstą za to jak III Rzesza pogrywała sobie z naszymi ojcami i dziadkami.

Ale mniejsza o o to. Organizujesz jakąś ekipę? Biletów naprzeciw sceny już nie ma w normalnej sprzedaży (są jeszcze na Alledrogo) pozostałe owszem są.

--- Koniec cytatu ---
Będę musiał się niedługo zaopatrzyć. Ekipy jeszcze nie mam. Się popyta, się zobaczy... ale na dzisiaj wiem tylko jedno - chcę tam być.

Bluesmanniak:

--- Cytat: 666 w 31 Stycznia 2010, 22:28:32 ---... ale na dzisiaj wiem tylko jedno - chcę tam być.

--- Koniec cytatu ---
Sie zastanów co robisz??? Ty, taki bluesfan, na jakiś pop lecisz??? Toż to prosta droga do znieczulicy (i głuchoty)  ;D

ps. Dode chyba znam, a ten Slayer to bardziej ballady grają czy country?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej