Autor Wątek: A dziś w Trójce...  (Przeczytany 669466 razy)

0 użytkowników i 44 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8160 dnia: 20 Sierpnia 2020, 07:56:56 »
Zauważyłem dzisiaj, że w Trójce puszczają telefony słuchaczy którzy mówią jak to tęsknią - a to za Niedźwiedziem a to za Kaczkowskim...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8161 dnia: 20 Sierpnia 2020, 10:56:27 »
Dyrektor doszedł do wniosku, że nie będzie nadzorował sam siebie... logiczne. A tymczasem wpis z facebooka Piotra Jedlińskiego - jeszcze w starej sprawie - dotyczący pani Magdy, której widać musiał to powiedzieć:
"W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej ukazał się tekst pana Wojciecha Czuchnowskiego, mówiący o sytuacji w Radiu Nowy Świat, po "zrezygnowaniu" przeze mnie z pełnienia funkcji prezesa. Znalazłem w nim wypowiedź pani Magdy Jethon, którą pozwalam sobie zacytować:"Jak dodaje, "Jedliński nie był zmuszany do dymisji. Przeciwnie, gdy podjął taką decyzję, prosiliśmy, żeby tego nie robił, ale on nie chciał ustąpić". - Prosiłam go o to osobiście, wiem, że robili to jeszcze inni - dodaje naczelna rozgłośni. I podkreśla: - Sprawa nadal jest otwarta."Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwiek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję. Pozwalam sobie także zacytować fragment maila, jaki otrzymałem od pana Jerzego Sosnowskiego:"Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust nieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając się na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się do dymisji...".Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że z medium jakie wam obiecywałem, prosząc o sfinansowanie tego pomysłu, mającym być niezależnym, obiektywnym, prezentującym różnorodny obraz świata i otaczającej nas rzeczywistości, zapraszających komentatorów o różnych poglądach, staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium, którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie. Wydawało mi się, że w ciągu dwóch dni, po wichurze emocji, udało się porozumieć. Ustąpiłem z funkcji prezesa, usunąłem się w cień, w imię dobra radia. Zgodziłem się, mimo ogromnych wątpliwości, na dalszą współpracę, pomoc, działanie, byle to nasze dziecko, radio wszystkich słuchaczy, istniało, rozwijało się. Jak widać, pani Magda Jethon, która przeniosła do nas wszystkie NAJGORSZE wzorce Trójki, ufna w swoją umiejętność mataczenia, które do tej pory było tolerowane, wiedząc, jak bardzo mi zależy na Radiu Nowy Świat, była pewna, że nawet widząc tak bezczelne kłamstwo, obciążające mnie w pełni za sytuację, "zamknę pysk".Bardzo przepraszam wspaniałych ludzi - Patrycję Macjon, Krzysztofa Łuszczewskiego, Annę Krakowską oraz wszystkich pracowników oraz współpracowników za mój wpis. Może być brzemienny w skutkach. Jesteście profesjonalistami w każdym calu, tworzycie wspaniały zespół, naprawę kocham was, jednak są granice upadlania człowieka.Mam nadzieję, że po moim wpisie, pan Wojciech Czuchnowski oraz Gazeta.pl nie odważy się usunąć artykułu lub dokonać w nim zmian, bo to oznaczałoby cenzurę."
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8162 dnia: 20 Sierpnia 2020, 12:29:57 »
Znamy to, znamy, od paru dni ale nie chcieliśmy tu nikogo (bardziej) denerwować... I to chyba nie ten wątek, znaczy nie te radio ;)

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8163 dnia: 20 Sierpnia 2020, 13:26:20 »
Dwa radia, ale jedno radio. Ważne, że ujawnia się prawda o profesjonalizmie pani Magdy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8164 dnia: 20 Sierpnia 2020, 13:28:58 »
Prawda? ;)

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8165 dnia: 20 Sierpnia 2020, 14:22:16 »
Prawda? ;)
Zabrzmiało to co najmniej po arystotelesowsku...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8167 dnia: 20 Sierpnia 2020, 15:22:51 »
Ano właśnie, a jaka błyskotliwa argumentacja. A zaczynało się normalizować. Ręce opadają.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8168 dnia: 20 Sierpnia 2020, 17:34:13 »
Zaorali... Kodym teraz udaje że prowadzi ZdT, a ekipa wydała oświadzenie, że "to czego teraz słuchacie tonie jest Trójka"...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8169 dnia: 20 Sierpnia 2020, 19:22:31 »
Nawet w serwisie RNŚ o tym mówili.
I że ekipa trójkowa się odcina od tego, co teraz będzie na antenie. Piszą, że ZD3 zostało przejęte i że to już nie jest Trójka...
A nowy dyrektor ma za zadanie zmienić profil stacji.

Tylko czemu ja jestem mniej zaskoczona niż Pan Kuba?

Co do drugiego radia, to czytalim Prezesa. Mam nadzieję, że zabierając łopatki nie zamierza zdemolować piaskownicy.
Ona może mu nie odpowiadać, ale nie sam ją stworzył.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8170 dnia: 20 Sierpnia 2020, 19:31:53 »
Tymczasem Ranek napisał tak:

Szanowni Słuchacze,
Zostaliśmy oszukani. Dziś Kuba Strzyczkowski został odwołany ze stanowiska dyrektora - redaktora naczelnego Programu III Polskiego Radia.
Popołudniowa audycja "Zapraszamy do Trójki" została przejęta. To, co Państwo słyszą teraz na antenie, nie jest Programem Trzecim.
Chcieliśmy wspólnie i dla Was tworzyć najlepsze radio na świecie. Wierzyliśmy, że z Kubą Strzyczkowskim będzie to możliwe.
Dziękujemy Wam za to, że ostatnich bardzo trudnych miesiącach byliście z Trójką i z nami.
Zespół Trójki
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8171 dnia: 20 Sierpnia 2020, 22:01:19 »
To tylko świadczy o ludziach pociągających w radiu za sznurki. Po co oni w ogóle tego Kubę powoływali na dyrektora?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8172 dnia: 20 Sierpnia 2020, 22:01:35 »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8173 dnia: 20 Sierpnia 2020, 22:03:09 »
To tylko świadczy o ludziach pociągających w radiu za sznurki. Po co oni w ogóle tego Kubę powoływali na dyrektora?

Żeby móc sznurki odciąć od marionetki, jak już nie jest potrzebna.
Do wyborów był teatrzyk "Trójka powraca".
A teraz chwatit.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #8174 dnia: 21 Sierpnia 2020, 07:59:31 »
Zaorali Trójkę, całkiem zaorali. Od rana leci jakiś folk, prowadzi jakiś ktoś, ani śladu Trójki. A nie - serwisy jeszcze są jakby tak jak było. Ale generalnie to czuję się jakby wprowadzili stan wojenny...