Autor Wątek: A dziś w Trójce...  (Przeczytany 669447 razy)

0 użytkowników i 36 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7695 dnia: 17 Maja 2020, 00:00:57 »
Ale jeszcze raz przypomnę, takie sytuacje się zdarzały.

A anulowanie głosowania nie.

Tymczasem lepszej reklamy Kazikowi i temu utworowi nie mogli. Odkąd tutaj gadamy przybyło prawie 100 tysięcy wyświetleń na tubie. I już jest milion sześćset tysięcy. Z hakiem.

Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7696 dnia: 17 Maja 2020, 04:47:26 »
No i Niedźwiedź odchodzi z Trójki. Pewnie zaraz przypomną Mu TW itd. Zrobi się nagonka. Smutne 😞
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7697 dnia: 17 Maja 2020, 08:21:39 »
Było wcześniej tak jak pisze Bruxa. Z jedną piosenką Republiki (chyba Telefony) a później z piosenką Górniak. Debiutowały na pierwszym miejscu.
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7698 dnia: 17 Maja 2020, 08:29:46 »
Tymczasem dziś od rana zapraszają, żeby dzwonić i zamawiać dla bliskich polskie, wyłącznie polskie (jak podkreślają) piosenki.
Biedna Halinka...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7699 dnia: 17 Maja 2020, 08:31:28 »
Było wcześniej tak jak pisze Bruxa. Z jedną piosenką Republiki (chyba Telefony) a później z piosenką Górniak. Debiutowały na pierwszym miejscu.

Debiut utworu na pierwszym miejscu

    Republika – Tak długo czekam (Ciało) – notowanie 175 z dnia 10 sierpnia 1985
    Edyta Górniak – To nie ja – notowanie 640 z dnia 20 maja 1994
    Przyjaciele Karpia IV – Restauracja – notowanie 1141 z dnia 12 grudnia 2003 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Artur Andrus – Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie – notowanie nr 1502 z dnia 12 listopada 2010 (debiut z pominięciem poczekalni)[2]
    Adele – Skyfall – notowanie 1602 z dnia 12 października 2012 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Kult – Prosto - notowanie 1659 z dnia 15 listopada 2013 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Artur Rojek – Beksa - notowanie 1674 z dnia 28 lutego 2014 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Artur Rojek – Syreny - notowanie 1686 z dnia 23 maja 2014 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Lao Che – Wojenka - notowanie 1736 z dnia 8 maja 2015 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Adele – Hello – notowanie 1761 z dnia 30 października 2015 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Hey – Gdzie jesteś, gdzie jestem? – notowanie 1860 z dnia 22 września 2017 (debiut z pominięciem poczekalni)
    Dawid Podsiadło – Nie ma fal – notowanie 1915 z dnia 12 października 2018
    Kazik Staszewski – Twój ból jest lepszy niż mój – notowanie 1998 z dnia 15 maja 2020 (debiut z pominięciem poczekalni, z rzekomym złamaniem regulaminu, w wyniku czego notowanie unieważniono
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7700 dnia: 17 Maja 2020, 08:41:53 »
Czyli coś mi tam w głowie dzwoniło... Ale nie Telefony 😉 Jak widać pretekst do d...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7701 dnia: 17 Maja 2020, 08:52:46 »
Mi tam nic nie dzwoniło. Nie byłem w stanie przypomnieć sobie debiutu na pierwszym miejscu.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7702 dnia: 17 Maja 2020, 12:04:01 »
Sie porobiło:

Niniejszym informujemy o zawieszeniu współpracy z Trójka - Program 3 Polskiego Radia.
W ostatnich latach ze stacji została zwolniona lub odeszła elita dziennikarstwa, najlepsi z najlepszych. Ludzie, którzy stanowili dla nas gwarancję niezależności i dzięki którym Trójka była radiem mądrym, otwartym na świat. Radiem, które uczyło i bawiło, dla którego najwyższymi wartościami były mądrość i wolność - w tym gwarantowana nam przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej wolność wyrażania swoich poglądów oraz wolność twórczości artystycznej.
Dziś tej Trójki już nie ma. Piątkowe i sobotnie wydarzenia, a więc anulowanie wyników głosowania słuchaczy Listy Przebojów Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona, co w naszej ocenie nosi znamiona cenzury, przelały czarę goryczy. Nie możemy pozostać bierni.
Prosimy o nieemitowanie naszych utworów na antenie PR3 do czasu przywrócenia w radiu podstawowych standardów, których oczekujemy od mediów, szczególnie publicznych.
Nasza decyzja obejmuje zarówno katalog artystów międzynarodowych (m.in. Deep Purple, Nick Cave, Skunk Anansie, Marillion - pełna lista zostanie dostarczona radiu), jak i polskich (Organek, Lao Che, Sorry Boys, Artur Andrus, Piotr Bukartyk – tu również pełna lista zostanie dostarczona radiu).

Mystic Production


Czy oni mogą tak po prostu zabronić?!?!?!

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7703 dnia: 17 Maja 2020, 12:19:09 »
Hirek Wrona też sobie poszedł.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7704 dnia: 17 Maja 2020, 15:30:46 »
Własnie leci ostatnia Sjesta...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7705 dnia: 17 Maja 2020, 15:35:41 »
Ostatnia? I tak spokojnie Kydrol to ogłosił na antenie? Zuch! 👍 Każdy tak właśnie to powinien ogłaszać.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7706 dnia: 17 Maja 2020, 15:50:44 »
Ogłosił? On całą Sjestę się żegna ze słuchaczami i wspomina.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7707 dnia: 17 Maja 2020, 16:05:23 »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7708 dnia: 17 Maja 2020, 16:13:51 »
Brawo, brawo! Kiedyś tak Manniak się żegnał ale to było przed wojną...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #7709 dnia: 17 Maja 2020, 16:58:51 »
"Niewykluczone, że wszystko będzie dobrze..."

I tyle na koniec.


A od poniedziałku wedle autopromocji zstąpi duch i odnowi...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.