Autor Wątek: Straszna wieść!!!  (Przeczytany 730660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #825 dnia: 29 Kwietnia 2010, 17:47:57 »
Uuu, to ty biedaku będziesz musiał wstawać przed piątą rano czasu bułgarskiego? No to współczuję, na twoje to będzie przed czwartą... ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #826 dnia: 29 Kwietnia 2010, 18:51:30 »
Bruxa! No! ;) Jak ja dzisiaj wstałem o godzinie XY i pomyślałem, że na praktykach musiałbym wstać sześć i pół godziny wcześniej, to mię się niedobrze zrobiło, pani dochtór :(
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #827 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:36:55 »
Bruxa! No! ;) Jak ja dzisiaj wstałem o godzinie XY i pomyślałem, że na praktykach musiałbym wstać sześć i pół godziny wcześniej, to mię się niedobrze zrobiło, pani dochtór :(
Nie tragizuj! Weź się w garść. Jakby tak się zachowywał Indiana Jones, to nigdy by nie tylko Rzymu, ale i Krakowa nie zbudował! Przecież wiadomo, że w archeologii jest jak w zbieraniu grzybów, kto wcześniej wstaje, więcej znajdzie. Po tygodniu wstawania o 4 już nawet nie będziesz tego zauważał. I to Cię może zgubić, jak w pobliżu pojawi się bzeszelestnie (koła swojej ulubionej drezyny zawsze obwiązywał filcowymi onucami), rozkładając w nocy do waszego namiotu tory - Pedadog. Uwielbia on bowiem tamte rejony nie mniej niż inne.
A poza tym, ostatecznie, nie musisz się kłaść spać przez 9 dni (po 10 dniach bez snu człowiek umiera), potem jeden dzień (niech to zawsze będzie niedziela, jak to zrobisz, Twoja sprawa) śpisz i znowu masz 9 dób. I masz pisać na forum! Specjalnie stworzyliśmy wątek archeo, żebyś nam donosił o najnowszych odkryciach. Może uda się nam zapewnić fachową współpracę Gonza? Pomyśl: żaden archeolog nigdy i nigdzie nie miał takiej pomocnej dłoni, jak dłoń Gonza...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #828 dnia: 30 Kwietnia 2010, 09:44:17 »
Dziś tylko  sygnalizuje i rozdzielam zadania, bo danych moc.

1310  - urodził się Kazek. Wielki. Wielki miłośnik murarzy, nie lubił cieśli. I dlatego wymarł. Od 1333 król, skodyfikował prawo (Cezar?), powiększył Polskę o ponad 100% (ze 106 do 270) i w ogóle fajny gość był. Miał organizować ME w piłce nożnej,  ale angole (jak na złość) nie wymyśliły jeszcze footballu.  Zawarł więc pokój z krzyżakami i przyłączył (m.in.) Ruś. Więcej powie Cezarian i Zygfryd , jak skończą zupę.

1777 urodził się Gaus. Ten od krzywej Gausa… (razem z Archimedesem i Newtonem) znajduje się w panteonie polskiego więziennictwa  Baader?

207 lat temu USA kupiły od Francji Luizjanę wraz z Orleanem (tym co go wczoraj dziewica broniła), przez co Orlean stał się Nowym Orleanem, USA powiększyły się o 100%, a Blues miał w końcu gdzie zapuścić korzenie. Tony?

1883 urodził się Benedykt. Dybowski,  lekarz,  przyrodnik zesłaniec, badania fauny Bajkału, 350 prac miał. Bruxa?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #829 dnia: 30 Kwietnia 2010, 10:44:01 »
No to Srtefek rozdał wszystkim robotę.
A Kazek W nie tylko kochał Polaków i Żydów, ale niestety podczas przygotowań do mistrzostw, o których pisał Stefek spadł z konia, złamał nogę i w ten sposób zamknał erę Piastów. Polowanie miało oczywiście na celu zgromadzenie zapasów na mistrzostwa. Zresztą w ten sam sposób król Zygmunt Stary pozbył się drugiego syna i to jeszcze na etapie nasciturusa.
Zawsze wiedziałem, że Newton tworzył razem z Archimedesem i Gausem. Inaczej niczego by nie odkrył, może poza jabłecznikiem.
Luizjana to już przeszłość - zbliża się do niej plama ropy.
Dybowski - zesłali go samego, czy z żoną? Pytam, bo nie wiem, czy by tyle prac z żoną (lub bez niej) napisał?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #830 dnia: 30 Kwietnia 2010, 10:55:42 »
No to i dalej.
5:24/00:6
127 lat temu urodził się Jarosław Haszek. Nie znam gościa, a wiec nic o nim napisać mogę, poza tym, że był ohydnym komunizującym socjalistą, ale pióro miał dobre. I znał się na Orzechówkach (w granicach prawa oczywiście).

123 lata temu  zmarł E. Monet. Prekursor impresjonizmu, cokolwiek to oznacza. Co to oznacza?

1632 roku zmarł Zyga III Waza, 1592-99 szwedzki Król. W Krakowi ego nie lubią. A jak w Piastowie? Tak czy inaczej, aby liczba szwedzkich królów była stała w 1946 Karol  XVI Gustaw się urodził, Król Szwecji. Zrzekł się pretensji do korony polskiej w zamian za inflanty.

1947 – pierwszy ursus zjechał na pierwszego maja. I w związku z tym wszystkie dziewczyny poszły na traktory, a Bronek Talar mógł się zakochać.

1945 roku – spełniło się hasło wszystkich hitlersynów idących do niewoli – Hitler zrobił kaput wraz z małżonką.

1956 w Pałacu Kultury  TVN otwarł pierwsze studio telewizyjne. Program był badziewiasty, ale i tak  niebo lepszy niż dzisiaj

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #831 dnia: 30 Kwietnia 2010, 13:44:08 »
Powiadają, że odkąd król z dworem przenieśli się z Krakowa do Wawy, poziom inteligencji w obu miastach wzrósł. To znaczy w Galicji tak mówią, bo warszawiacy twierdzą, że odwrotnie.
A Piastowie nic do tej Wazy nie mają.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #832 dnia: 30 Kwietnia 2010, 14:24:26 »
Powiadają, że odkąd król z dworem przenieśli się z Krakowa do Wawy, poziom inteligencji w obu miastach wzrósł. To znaczy w Galicji tak mówią, bo warszawiacy twierdzą, że odwrotnie.
A Piastowie nic do tej Wazy nie mają.
Ostatnimi Piastami na Mazowszu to się ostatecznie zajęła królowa Bona z Krakowa.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #833 dnia: 30 Kwietnia 2010, 14:52:31 »
I dlatego dopiero w 1930 roku przywrócono miejscowości Utrata utraconą nazwę Piastów.
Najprawdopodobniej  ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


strach pedadoga

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #834 dnia: 30 Kwietnia 2010, 15:24:10 »
Ostatnimi Piastami na Mazowszu to się ostatecznie zajęła królowa Bona z Krakowa.
Z pomocą niejakich Zembonich podobno...

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #835 dnia: 01 Maja 2010, 09:25:15 »
2010 Olsztyn - zlot parowozów. Tony, Pedadog, relacja?

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #836 dnia: 02 Maja 2010, 19:49:21 »
Panie kocie - pomyłka, Wolsztyn...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #837 dnia: 03 Maja 2010, 22:26:15 »
Nie jest to co prawda żadna straszna wieść, ale nasz kotowaty dzisaj odwiedza Trójmiasto, gdzie przyjmuje jakże należne jego kotowatości dowody uznania. Jutro zaś przetestuje PKP, czy rzeczywiście będą śmieli odwołać jego pociąg. Zresztą pociąg mogą zatrzymać, byle Stefka salonka dojechała do Mielca.
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2010, 21:46:07 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #838 dnia: 05 Maja 2010, 13:32:31 »
a tam, PKP-ICC działało, Inter-regio tylko nie...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #839 dnia: 05 Maja 2010, 13:39:37 »
a to burżuj, wygrał trochę bursztynów to go na IC stać 8)
a szare kolejarze (to my) to muszą regionalnymi zasuwać 0>[