Autor Wątek: Straszna wieść!!!  (Przeczytany 730509 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #810 dnia: 29 Kwietnia 2010, 01:34:07 »
Właśnie się dowiedziałem, że każdy dzień pracy na moich pierwszych praktykach będzie rozpoczynał się przed piątą rano. Stefan, powiedz, jak to jest, wstać o takiej porze i być w stanie zrobić cokolwiek?  :o
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #811 dnia: 29 Kwietnia 2010, 06:08:36 »
Właśnie się dowiedziałem, że każdy dzień pracy na moich pierwszych praktykach będzie rozpoczynał się przed piątą rano. Stefan, powiedz, jak to jest, wstać o takiej porze i być w stanie zrobić cokolwiek?  :o
30 lat temu zmarł Hitchcock, Zmarł na trzęsienie ziemi..
Da się.
Spokojnie - lepiej niż o 6.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #812 dnia: 29 Kwietnia 2010, 07:20:29 »
A po co się w ogóle będziesz kładł?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #813 dnia: 29 Kwietnia 2010, 08:05:39 »
Spokojnie - lepiej niż o 6.
coś w tym jest... budzę się o 4 rano, świeżutki, wypoczęty, patrzę na zegar - o jak fajnie, jeszcze mozna :)
a o 6? koszmar...

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #814 dnia: 29 Kwietnia 2010, 10:25:04 »
Spokojnie - lepiej niż o 6.
coś w tym jest... budzę się o 4 rano, świeżutki, wypoczęty, patrzę na zegar - o jak fajnie, jeszcze mozna :)
a o 6? koszmar...
Zgadza się. Obudzony człowiek o 4 w nocy może wstać, pójść do lodówki, zjeść spokojnie, napisać na forum i jeszcze wiele innych rzeczy zrobić, a potem nawet pójść spać. A tak o 6? Beznadzieja! Zaraz trzeba się ubierać i wychodzić :/
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #815 dnia: 29 Kwietnia 2010, 11:05:48 »
Właśnie się dowiedziałem, że każdy dzień pracy na moich pierwszych praktykach będzie rozpoczynał się przed piątą rano. Stefan, powiedz, jak to jest, wstać o takiej porze i być w stanie zrobić cokolwiek?  :o
To jest bardzo proste. Musisz sie tylko ogolić wieczorem, bo wtedy nie musisz sie golić rano i coś zjedz wieczorem na śniadanie. A potem to już wiadomo: mleko ma najszybszy transport. Tylko nie zapomnij coś napisać przed rozpoczęciem pracy. Dał Ci przykład Bo...lcman...
Urodziła się M. Dydek? Ba, żeby to była M. Cezarian, a tak..., a tak to za wysoka...

No wiecie co? Żeby dziadek Jacek był młodszy ode mnie? Zaraz się może okaże, że Gonzo też?  :o
Nie no, proszę Pani, co nam Pani tu sugeruje. Przecież tylko Gonzo jest prawdziwą żywą skamieniałością. Ostatnio zawodnik drużyny przeciwnej popwiedział przed meczem, że zastanawia się, która drużyna ma wyższą przeciętną wieku ich, czy nasza? Gonzo tylko się uśmiechnął i powiedział, że wszyscy tylko słyszeli o Big Bangu, a on przy tym był. Na koniec, żeby im udowodnić, że jesteśmy wyraźnie starsi, przegraliśmy ten mecz.
Zaś Gonzo podczas meczu okazał kolejną zdumiewającą cechę swojego organizmu. Zdarzają się tacy ludzie, którzy mówią przez sen. Gonzo potrafi mówić, nawet, gdy straci przytomność i gada nie tylko o tunelu i światełku na jego końcu (Gonzo jest urodzonym optymistą). Jest to wiadomość pewna, gdyż potwierdził ją osobisty - jak go nazywa Gonzo - reanimator, czyli lekarz, który pilnuje Gonza 24 godziny na dobę i wykonuje w razie potrzeby (2-3 dziennie) reanimacje. Kiedyś, Gonzo sam się reanimował, ale ostatnio polepszyło mu się finansowo, bo miał dwie trójki w lotto.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #816 dnia: 29 Kwietnia 2010, 11:09:20 »
4:25

1429 Joanna D’Arc wyzwoliła Orlean, który set lat później stał się Nowym Orleanem. O dziewictwie Joanny mówić nie będziemy, bo to nie nasza sprawa.
1814
1899 -  urodził się Duke Elington, pianista, kompozytor  jazzman za przygrywanie w kampanii Nixona  dostał medal honoru. Tony, dodasz coś? Wiem, że to nie Blues, ale klimaty zbliżone…
1907 urodził się  Fred Zinnemann  –  reżyser, zrobił m.in. stąd do wieczności w samo południe  dnia  szakala – miał talent.
1907 -  powstał zamek. Błyskawicznie powstał, a wiec go i opatentowano. A potem nadjechały domy…
cdn...?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #817 dnia: 29 Kwietnia 2010, 11:24:30 »
1429 Joanna D’Arc wyzwoliła Orlean, który set lat później stał się Nowym Orleanem. O dziewictwie Joanny mówić nie będziemy, bo to nie nasza sprawa.
1814
1899 -  urodził się Duke Elington, pianista, kompozytor  jazzman za przygrywanie w kampanii Nixona  dostał medal honoru. Tony, dodasz coś? Wiem, że to nie Blues, ale klimaty zbliżone…
1907 urodził się  Fred Zinnemann  –  reżyser, zrobił m.in. stąd do wieczności w samo południe  dnia  szakala – miał talent.
1907 -  powstał zamek. Błyskawicznie powstał, a wiec go i opatentowano. A potem nadjechały domy…
cdn...?
Joanna D’Arc ta propagatorka palenia, czyli niezdrowego trybu życia. To przez nią Anglicy musieli opuścić kontynent a nie Francuzi, a więc jest to jeden z gorszych momentów w historii Europy. A gdyby historia potoczyła się inaczej, to znaczy lewą stroną drogi, mielibyśmy dzisiaj w Sèvres wzorzec jarda(u), a nie metra.
A 1814 to pies?
Duke Elington - takie czasu, że ktoś, kto sie nazywa książe musi sie parać podrzędnymi zajęciami, jakimi są - nie oszukujmy się - przygrywanie do kotleta, nawet jeżeli przygrywający tylko i wyłącznie w celu unikniecia opłat do ZAIKS-u sam coś skomponuje.
Zinnemann ? Czy to jest polskie nazwisko?
Zamek błyskawiczny - ciągle czekam, kiedy będzie można zamykać drzwi na zamki błyskawiczne...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #818 dnia: 29 Kwietnia 2010, 12:16:13 »
5:24
Słabo dziś
1919 – 3 maja stał się 3 maja
1927 – urodził się Gerard Cieślik – piłkarz ruchu w historii 1958 roku strzelił dwie bramki ruskom. Nie żyje. Chyba.
1969 Teliga dokoła świata w 165 bez zawijania do portu,  ale potem osiadł  w Casablance. Humphrey Bogarta nie spotkał. Chyba. Ma ulicę. Znaczy Humphrey Bogart ma ulicę.
2003 Pearl Jam kupił las tropikalny. Ale kto ich słucha…
I coś ekstra dla Cezariania
Obchodzimy dziś Światowy Dzień Solidarności z Ofiarami Ludobójstwa w Darfurze
No.
Mission complete

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #819 dnia: 29 Kwietnia 2010, 13:15:14 »
Tylko nie zapomnij coś napisać przed rozpoczęciem pracy.
Ty z intewebsami wyskakujesz, jak w wiosce, w której będziemy zakwaterowani, nie ma nawet nazw ulic i numerów domów!  ???
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #820 dnia: 29 Kwietnia 2010, 13:18:07 »
Ale jest Bar!!! I nawet English House - co to może być?

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #821 dnia: 29 Kwietnia 2010, 13:46:39 »
Ale jest Bar!!! I nawet English House - co to może być?
Nie English House tylko "English" House a więc podejrzewam chińską podróbkę...

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #822 dnia: 29 Kwietnia 2010, 14:53:40 »
"English" House to baza noclegowa dla naszych pryncypałów ;)
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #823 dnia: 29 Kwietnia 2010, 16:52:51 »
To jakiś taki większy namiot jak pod piramidami miewali Anglicy?

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #824 dnia: 29 Kwietnia 2010, 17:01:07 »
Właśnie na tym polega urok tego wypadu do Bułgarii, że my nie będziemy spać w namiotach ;)
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.