Autor Wątek: Straszna wieść!!!  (Przeczytany 732779 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21168
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #780 dnia: 22 Kwietnia 2010, 13:47:40 »
Z mojego kieszonkowego kalendarzyka wynika że u Stefka jutro duże święto.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #781 dnia: 22 Kwietnia 2010, 17:09:33 »
Z mojego kieszonkowego kalendarzyka wynika że u Stefka jutro duże święto.
Jakiego rodzaju święto?

Ad rem:
Górski Konrad? Ten Kazimierz, który z powodzeniem wprowadzał zasady taktyki i techniki piłkarskiej opisane przez A. Mickiewicza?
Robert Oppenheimer - czy on na pewno aby był jedynym ojcem bomby A co na to inni ojcowie po obu stronach żelaznej kurtyny? Kurtyna jak wiadomo wpływa na intymność i nieco ułatawia zostanie ojcem.
Janina Antonina Lewandowska - skakała na spadochronie, ale bez pilotki i wiadomo, jak się skończyło - katastrofą w Katyniu (gdzieś pod Smoleńskiem).
Idziński  Ludwik? Nie znam...
Kant? A imię jego Emmanuel? Czy można o nim, choćby w formie imperatywu kategorycznego, powiedzieć coś śmiesznego?
Yehudi Menuhin - skrzypek, ktory próbował zagrać coś śmiesznego o Koncie. Zmarł.
Nixon - grał chyba w filmie o Watergate?
Albert Hofmann - pisał halucynogenne raporty, a potem o Trylogii nakręcił Starą Baśń?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #782 dnia: 22 Kwietnia 2010, 17:20:05 »
Z mojego kieszonkowego kalendarzyka wynika że u Stefka jutro duże święto.
hę?

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38476
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #783 dnia: 22 Kwietnia 2010, 17:26:26 »
Robert Oppenheimer - czy on na pewno aby był jedynym ojcem bomby A co na to inni ojcowie po obu stronach żelaznej kurtyny? Kurtyna jak wiadomo wpływa na intymność i nieco ułatawia zostanie ojcem.

Sukces, jak wiadomo, ma wielu ojców. Za to nic bliższego nie wiadomo o matce, chociaż podobno semper certa.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #784 dnia: 22 Kwietnia 2010, 17:44:47 »
Sukces, jak wiadomo, ma wielu ojców. Za to nic bliższego nie wiadomo o matce, chociaż podobno semper certa.
Niby tak, ale jak wiadomo z innego przekazu - jest tylko jedna i/lub siedzi z tyłu.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21168
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #785 dnia: 22 Kwietnia 2010, 18:12:55 »
Z mojego kieszonkowego kalendarzyka wynika że u Stefka jutro duże święto.
hę?

Światowy dzień perły.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #786 dnia: 22 Kwietnia 2010, 18:52:47 »


Stefan?! :o
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #787 dnia: 22 Kwietnia 2010, 22:41:41 »
Tylko coś mu się do nosa przyczepiło, ale widać nos wie co robi. Ma się nosa do różnych rzeczy, jak to mówią...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #788 dnia: 22 Kwietnia 2010, 23:25:22 »
Tylko coś mu się do nosa przyczepiło, ale widać nos wie co robi. Ma się nosa do różnych rzeczy, jak to mówią...
Nic mu się nie przyczepiło, Cezarian, on po prostu tym kamuflażem robi innych w trąbę. I się wcale z tym nie kryje, bestia.
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #789 dnia: 23 Kwietnia 2010, 09:40:13 »
4:25
1348 Edward III ustanowił Order Podwiązki. Z nudów oczywiście, oraz nakłaniany przez lobby pończosznicze.

1616 urodził się Cervantes. Stworzył niderlandzką szkołę malarską oraz walkę z wiatrakami, i wzór Polaka tułacza, oraz wiernego, acz przygłupiego giermka. Był natchnieniem dla wielu, oj wielu… Nie mniej Stefan lubi Don Kichota, bo przypomina mu, żeby nie dyskutował z żoną - bo i tak to nie ma najmniejszych szans powodzenia.

1858 Max Planck się urodził. Twórca teorii kwantów, za którą dostał milion baksów oraz ma swój uniwersytet  e Karl-Marx-Stadt

1938 zmarł Stefan Drzewiecki – twórca m.in. pneumatycznej wyrzutni torped i elektrycznej łodzi podwodnej (choć nie żółtej). Jeden z oddziałów Al-Kaidy nosi jego imię. Prawdopodobnie z tego powodu Hitler zdecydował się napaść na Polskę w 1939 roku….

I specjalnie coś dla Cezariana
1964 Sejm uchwalił Kodeks cywilny i Kodeks postępowania cywilnego – bez których to każdy cywilista  żebrałby dziś pod dworcami…

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #790 dnia: 23 Kwietnia 2010, 10:41:25 »
Order Podwiązki - czy na pewno ustanowiony z nudów? Może po prostu lubił zdejmować lub nakładac podwiązki?

Niderlandzka szkoła malarska? Czy to ta, która specjalizowała się w przymalowywaniu w gębę? Jeżeli chodzi o dyskusje z żoną to należy pamiętać, że mężczyzna do dyskusji potrzebuje drugiej osoby, zaś kobieta tylko jednej... ;)

Stefan Drzewiecki. O tym, że oddział Al-Kaidy nosi jego imię nie słyszałem. Wiem natomiast, że pewien Stefan wcale nie nosi imienia Drzewieckiego.

Kodeks cywilny i kpc. Nie wiem skąd mylne przekonanie, że prawnikom potrzebne są kodeksy? Prawnikom nie są potrzebne żadne kodeksy! Dopiero wtedy hulaj dusza bez kontusza i kolosalne zarobki. Kodeksy są potrzebne ludziom do ochrony przed prawnikami! Zacznijcie kolego Stefan (choć imienia innego, niż Drzewiecki) myśleć, a nie posługiwać się sloganami i do tego sloganami wymyślonymi najprawdopodobniej przez prawników...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #791 dnia: 23 Kwietnia 2010, 10:52:11 »
cdn...
997 rok – umarł  Wojtek, biskup, W Pasłęku. Było ich Czech…

1564 urodził się Szekspir. Wiliam.. Jajcarz, dramatopisarz, autor niezliczonych scenariuszy oraz traktatu o Skandynawii (por. Źle się dzieje w państwie duńskim)

1616 – Zmarł William Shakespeare   Autor powiedzonek, aforyzmów, dramatów, komedii itp.  Umarł, by żyć mógł ktoś. Uwaga! – Nie tworzył melodii dzwonków komórkowych.

1854 – Ignacy Łukasiewicz (na pośmiertny  wniosek Szopena) założył turban oraz  pierwszą kopalnię ropy w Bóbrce. Kopalnia czynna jest do dziś.  Ma szkoły, ulice, skwery, place oraz hipotekę.

1959 – w Londynie pierwszy heliport. Służy on (jak sama nazwa wskazuje) do noszenia granatów

1969 – zmarł Komeda Krzysztof. Lekarz, który leczył ludzi i dziecko Rosmary jazzem. Nieskutecznie.

1984 – podało w Ameryce , że powstało AIDS. I od tej pory ludzie już wiedzieli na co umierają.

2007 – Jelcyn zmarł. Pozostawił po sobie dziedzictwo oraz wódkę.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38476
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #792 dnia: 23 Kwietnia 2010, 16:38:40 »
1938 zmarł Stefan Drzewiecki (...) Jeden z oddziałów Al-Kaidy nosi jego imię.

Jeden z oddziałów Al-Kaidy ma na imię Stefan?  :o
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #793 dnia: 23 Kwietnia 2010, 17:53:56 »
1938 zmarł Stefan Drzewiecki (...) Jeden z oddziałów Al-Kaidy nosi jego imię.

Jeden z oddziałów Al-Kaidy ma na imię Stefan?  :o
A może Stefkowi chodziło o to, że jeden z odziałów Al-Kaidy ma na nazwisko Drzewiecki?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #794 dnia: 26 Kwietnia 2010, 11:16:02 »
4:25
1877 zmarł Antonio Corazzi – architekt,  twórca (m.in.) siedziby KGMO, teatru Wielkiego w Warszawie i pałacu Staszica.
110 lat temu urodził się Charles Francis Richter – geofizyk, twórca skali Celsjusza (zwanej dla niepoznaki skalą Richtera) – rekord wynosi 9.5 stopnia, ale Amman już grozi że go pobije)
1919 zmarł Mikołaj Cybulski - twórca adrenaliny zmarł z powodu jej braku. Endokrynolog. Cokolwiek to oznacza, był z Krakowa.
1995 - Hanna Ożogowska zmarła  - z głową na tranzystorach, nie wiedząc czy jest dziewczyną czy chłopakiem.
2010 – Protesty na ulicach Gniezna z powodu otwarcia na 30 minut wątku twórczości własnej.