Autor Wątek: Refleksja na dziś  (Przeczytany 880035 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7245 dnia: 02 Października 2012, 21:40:28 »
Czy to jest fragment tego niegdyś słynnego australijskiego serialu o krokodylu i jego namiętnej ofierze?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38554
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7246 dnia: 02 Października 2012, 21:54:56 »
Nie. To Stefan przegania z wątku uzurpatora.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7247 dnia: 03 Października 2012, 05:12:09 »
Dalej nie ma.

Offline jazzski

  • Hydraulik
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 980
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7248 dnia: 03 Października 2012, 10:01:13 »
   Daje się zauważyć, że od dawna nikt nowy do tego grona (forumowiczów) nie przybywa.W tym roku widziałem kilka prób i natychmiastowych zaniechań*.
Całkiem serio proszę o wypowiedzi - czy może celem forum jest zawężanie go do ścisłego grona znajomych od dawna?
   Na pierwszy rzut oka widać elementy praktyk odstręczających ewentualne "nabytki".
Czekam (i zawieszam wypowiadanie się w innych sprawach).





*Nie liczę wariata RITY - to kategoria sama dla siebie.

procent pedadoga

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7249 dnia: 03 Października 2012, 10:18:40 »
   Daje się zauważyć, że od dawna nikt nowy do tego grona (forumowiczów) nie przybywa.W tym roku widziałem kilka prób i natychmiastowych zaniechań*.
(...)
*Nie liczę wariata RITY - to kategoria sama dla siebie.

O to, to! Ty nie liczysz Rity, ktoś inny nie liczy innych waria(n)tów i tym sposobem większość świata na zewnątrz się nie liczy.
A Ty nie namawiaj do pisania, tylko sobie poczytaj to i stare forum http://free4web.pl/3/1,51054,76466,Threads.html, to będziesz wiedział dlaczego nie przybywa. I poczytaj nie tylko styl rozmowy z "nowymi" ale przede wszystkim między starymi. Tylko sobie może pozasłaniaj nicki, bo jak pokazał niedawny przykład, "za słodko" bywa tylko wtedy, gdy słodzik się sypie komu innemu.
A sam przypadek Rity (w tym ujawnienie przez Ciebie prywatnej korespondencji) jest chyba wystarczającym czynnikiem odstraszającym. Część ludzi jeszcze jednak więcej czyta niż pisze.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7250 dnia: 03 Października 2012, 10:33:58 »
Coś w tej wypowiedzi Pedadoga jest. Choć ja akurat położyłbym akcent na ostatni wniosek. Inne pewnie też są nie od rzeczy. Poza tym, od kilku lat nie było RP w Trójce, więc i zainteresowanych jest mniej.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26319
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7251 dnia: 03 Października 2012, 10:54:16 »
*Nie liczę wariata RITY - to kategoria sama dla siebie.
Zupełnie nie rozumiem tego wyróżnienia - każdy jest takim wariatem na jakiego zasłużył.

Offline jazzski

  • Hydraulik
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 980
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7252 dnia: 03 Października 2012, 10:55:22 »
ujawnienie przez Ciebie prywatnej korespondencji

   Nie jestem mistrzem prowokacji, ale udało się pięknie. (to "wej wej wej" i inne pzesadzone cechy "śląskiego prostego człowieka" mogły mi wcześniej nasunąć rozwiązanie.
   Nie ujawniłem cudzej korespondencji. Nie mam zwyczaju. Cytowanie fragmentu tekstu kierowanego do mnie, nie jest niczym nagannym. Ale kogoś poruszyło.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38554
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7253 dnia: 03 Października 2012, 15:24:10 »
O matko.
Zostawić was samych na parę godzin... ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7254 dnia: 03 Października 2012, 15:28:24 »
O matko.
Zostawić was samych na parę godzin... ::)
Czyli, to także była prowokacja?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

typ pedadoga

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7255 dnia: 03 Października 2012, 20:36:43 »
  Cytowanie fragmentu tekstu kierowanego do mnie, nie jest niczym nagannym. Ale kogoś poruszyło.
A nie chodzi o to czy kogoś poruszyło. Zadałeś pytanie i sam chciałeś odpowiedzi >:D. Tu nawet nie o Ritę chodzi. Gdy ktoś z zewnątrz czyta i widzi jak wychodzi na wchodzeniu tutaj nowicjusz, to może, przypadkiem się już na wstępie zniechęcić. I takie jak dzisiejsza - rezolucje "przecinkowe" są tak naprawdę kosmetyczne, to nie w tym sęk.
Każdy pokazuje swój kawałek twarzy (ewentualnie inych części) forum, taki, jaki chce (ja często pisząc coś, biorę pod uwagę, jak to będzie wyglądąło z zewnątrz) i działań grupowych tu wcale nie trzeba.

  Poza tym, od kilku lat nie było RP w Trójce, więc i zainteresowanych jest mniej.
To fakt, jednak szczególnie na początkach powtórek był duży wysyp choćby zaglądających (ciekawe czy najpierw zaglądali na stronę, czy na forum). A szukając po tytułach innych słuchowisk raczej trudno tu trafić. Początkującym też niewiele oferujemy i temat jest otwarty - co jeszcze, poza rozkładem jazdy audycji i izbą pamięci tych pogrzebanych, umieścić koło kolumbarium.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38554
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7256 dnia: 03 Października 2012, 21:07:17 »
Racja, racja.

Tak na marginesie, forum działa pod szyldem Poszepszyńskich, ale tak serio serio, nie Poszepszyńscy nas tutaj trzymają, nieprawdaż?
I śmiem twierdzić, że RP to tylko malutki wycinek naszych zainteresowań, nawet tych rozrywkowo-satyrycznych. Tak się złożyło, że akurat na forum RP się zeszliśmy, ale typowe forum hobbystyczne, na którym dyskutuje się wyłącznie na jeden temat to to nie jest. No i bardzo dobrze.
Zrobiliśmy kawałek fajnej roboty jeśli idzie o usieciowienie Poszepszyńskich i Zembacza, przed naszą stroną niewiele można było w necie znaleźć.
Ale zasoby i możliwości to mamy znacznie większe. Można by się tym jakoś podzielić, ale trzeba by pomyśleć, co, jak i dla kogo. I jak dotrzeć do ludzi, bo trudno oczekiwać, żeby pod szyldem Poszepszyńskich ktoś poszukiwał informacji o innych formach rozrywkowych.

A forum pogaduszkowe jest nam, jak lata pokazały, niezbędne. I jedno nie przeszkadza drugiemu.



Podejrzewam, że przebrnął przez powyższe tylko Ali, zaprawiony w bojach ze strumieniem świadomości... ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7257 dnia: 03 Października 2012, 22:55:24 »
Zrobiło nam się refleksyjnie-konstrutywno. Wnioski jest z tego taki, że...
należy rozwinąć samą stronę RP. Nic się na niej przecież od dawna nie dzieje, poza pisaniem forumowym. Oprócz RP możnaby skoncentrować się na polskiej rozrywce kabaretowej, chyba zacząć od znanych nam cykil z 60 minut na godzinę.
Można także wróić do projektu opisu odcinków - zarówno RP, jak i innych cykli z lat 70 i 80.
Tylko, kto to zrobi, biorąc pod uwagę tfurczość Urynową?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38554
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7258 dnia: 04 Października 2012, 06:58:40 »
No i nie ma.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26319
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #7259 dnia: 04 Października 2012, 07:13:03 »
Klątwa 15000? Cezarianowi też już niewiele brakuje...