Autor Wątek: A dziś w Trójce...  (Przeczytany 669946 razy)

0 użytkowników i 58 Gości przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1635 dnia: 06 Lipca 2010, 07:55:53 »
<ev> jego <ev> mać - głosujący na POPa ocalili UE...
Powiedziało z Włoch w Trujce....

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26312
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1636 dnia: 06 Lipca 2010, 17:52:29 »
A skąd! Prywatna kolekcja...
Kierunek dobry, tylko zwrot przeciwny. Podobno zamiast Kubulka miało być. Godzinę wcześniej.
Kubulek nadal nadaje i nawet nie zmienił tonu po niewygranej Jarka.
A co do Budzika, btw oczywizda, są takie kapele około-bluesowe: "7 rano" i "5 w nocy" - ciekawe która jest bliższa Budzikowi?

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1637 dnia: 06 Lipca 2010, 18:08:42 »
Pisz, nie marudź
To gościu, który puszcza AC/DC przed 6!\
Ma yaya!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1638 dnia: 06 Lipca 2010, 22:43:11 »
A ja wysłałam trzy. Maile. I to nie jest koniec moich możliwości  8)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1639 dnia: 07 Lipca 2010, 01:53:53 »
A to-to moje je. Może mógłby to napisać lepiej i krócej, ale jest późno i gorąco i mi się nie chciało:

Witam Szanownego Pana Redaktora!

Piszę ten list w sprawie audycji "Trójkowy Budzik", której to ilość godzin nadawania na antenie Programu Trzeciego została wyraźnie zmiejszona, a co ma być następstwem wprowadzania tak zwanych "oszczędności".

Odpowiedzialne zarządzanie pieniędzmi to w dzisiejszych czasach cnota, której każdy pozytywny przykład należy nagłaśniać i wskazywać innym jako wzór do naśladowania. Niestety uważam, że o tej sytuacji nie można mówić w ten sposób. Z jednej bowiem strony ogranicza się czasowo, lub też likwiduje co bardziej cenione i funkcjonujące przez wiele lat programy, by jednocześnie z drugiej flanki dawać wysokopłatne posady "komentatorom" i "publicystom", osobliwie związanych z paroma redakcjami umiarkowanie popularnych, a często wręcz niszowych, gazet i tygodników opinii (które jednak mają tę specyficzną "zaletę", że funkcjonują jako nieformalne prasowe "orgrana partyjne" na "odcinku prasowym"). Inwestycje te uważam tym bardziej za nietrafione jako, że wywody Państwa Redaktorstwa są równie błyskotliwe, jak oratorskie popisy konsumentów co tańszych produktów rodzimych Polmosów, które to można zawsze wysłuchać bez konieczności płacenia abonamentu (wystarczy otworzyć okno).

Doskonale zdaję sobie sprawę, że sytuacja w związku z tym jest trudna i samo jej wskazywanie niewiele daje. Dlatego też chciałbym zaproponować Władzom Polskiego Radia rozwiązanie, które zadowoli zarówno Słuchaczy, jak i "publicystów" i ich mocodawców (nie mylić z mecenasami - nimi jest ta grupka "naiwniaków", która systematycznie płaci abonament radiowo-telewizyjny). Pomysł sprowadza się do tego, by Wszystkich Przyjaciół Królika przenieść na antenę Radia Parlament, gdzie mogli by prowadzić własne, wielogodzinne autorskie bloki publicystyczne, podczas których mogli by tradycyjnie opowiadać brednie, których powstydziłby się nawet jednoroczny ochotnik Marek z kart powieści Jaroslava Haska. "Publicyści" zachowali by przy tym swoje wysokie pensje, a Słuchacze Trzeciego Programu Trzeciego Radia mieli by w końcu radio, którego mozna z przyjemnością słuchać. A i "publicyści" trafili by w końcu do swego wymarzonego audytorium - Garstki Prawdziwie Oddanych Sprawie, Którzy Dniem i Nocą Czuwają Nad Ojczyzny Losem. Każdy zatem byłby szczęśliwy. Czyż to nie piękna wizja?

Można tutaj oczywiście powiedzieć, że straci swój informacyjny (a poprzez to misyjny) charakter. Po pierwsze, "wyrażanie opinii" przez Przyjaciół Królika ma z Informacją tyle wspólnego, ile but z butonierką - proszę nie mylmy pojęć. Po drugie, co godzinę nadawane są na antenie Radia serwisy informacyjne. Może im należy poświęcić więcej uwagi?

Jeszcze raz apeluję za tem o przywrócenie normalnych godzin nadawania programu "Trójkowy Budzik". Inaczej, odnoszę takie wrażenie, Słuchacze pewnego dnia znajdą sobie inne "Budziki".

Z wyrazami szacunku i zrozumienia dla niełatwego położenia Pana i Pańskiej Redakcji
(podpis)
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1640 dnia: 07 Lipca 2010, 01:56:13 »
Dopiero teraz wypatrzyłem błąd czy dwa (albo trzy), ale już poszło :(

edit: a jeden taki, że mam ochotę siebie samego po pysku strzelić. Ale tego nawet autokorekta by nie wychwyciła. Idę spać.
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1641 dnia: 07 Lipca 2010, 06:06:00 »
No Bravou Yasie, ale do kogo (żeście) to słali?

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1642 dnia: 07 Lipca 2010, 07:24:06 »
Tam, gdzie Stefan kazał.

Ale ja poszłam raczej w ilość niż w jakość, krótko i na temat. I będę słać dalej.

Chciałam wrzucić temat na oficjalne forum trójkowe, ale tam się ostatnio zrobił jakiś salon polityczny, a nie normalne miejsce do rozmowy. Każdy wątek ewoluuje w kierunku: precz z ...! przeciwnicy wuje!
I nie ma z kim rozmawiać  :P
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1643 dnia: 07 Lipca 2010, 07:44:51 »
Trójkowym skrytobudzikożercom nasze stanowcze nie!
Szkoda że to nie rok szkolny...
Mogłabyś zadać klasie takie homework...
I niech piszą protesty po angielsku - moze by się gość przestraszył?
A o jakim forum mówisz?
BTW
Wysyłacie kopie listów na piotr.lodej@polskieradio.pl i/lub budzik@polskieradio.pl
Niech Budzik wie, że walczymy...
I dajcie znać, jak ktoś odpisze...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1644 dnia: 07 Lipca 2010, 08:10:01 »
http://forum.polskieradio.pl/trojka/
W odróżnieniu od zbłąkanego gościa, nad którym pochylałeś się z troską na trojka.net jeszcze potrafię odróżnić forum oficjalne. Od gumowej kaczki. Or something.
Ale tam naprawdę nie ma z kim rozmawiać. Ale nie zabraniam próbować - idź i ewangelizuj  >:D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26312
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1645 dnia: 07 Lipca 2010, 08:18:14 »
Czy ktoś tę akcję konsultował z Budzikiem?
Bo przecież mamy lato, wakacje, może człowiek jest zadowolniony, że może pospać godzinkę dłużej i trzeba derekcji podziękować za przyjazną dłoń S:)

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1646 dnia: 07 Lipca 2010, 08:28:26 »
Uhm... I połowę mniejsza pensja też jak znalazł na lato, w końcu wungla nie trzeba do pieca, ani czapki na głowę kupować...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1647 dnia: 07 Lipca 2010, 08:29:00 »
Czy ktoś tę akcję konsultował z Budzikiem?
Ja.
Prosił o listy do derechsji...
Pisz, nie marudź!!!


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26312
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1648 dnia: 09 Lipca 2010, 06:44:51 »
Nowe studio, nowoczesna prognoza pogody, co też tam się wyprawia na Myśliwieckiej?

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1649 dnia: 09 Lipca 2010, 07:12:11 »
Nowe studio, nowoczesna prognoza pogody, co też tam się wyprawia na Myśliwieckiej?
Pisz do dyrekcji...