Autor Wątek: Dobre wieści !!!  (Przeczytany 468355 razy)

0 użytkowników i 31 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #315 dnia: 02 Listopada 2011, 12:45:32 »
Jako pilot. Tylko wtedy katastrofę mamy gwarantowaną. Inaczej jakiś nieodpowiedzialny pilot niedouk wyląduje jak jakaś Wrona i kasa będzie musiała zwracać pieniądze.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #316 dnia: 02 Listopada 2011, 12:50:04 »
Chciałem przez to powiedzieć, że nie mam nic przeciwko by w takiej katastrofie zginąć. I rodzina ustawiona, i miejsca na cmentarzu nie cza szukać...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26312
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #317 dnia: 02 Listopada 2011, 13:00:36 »
Jesteś pewien? Nie każda katastrofa jest wystarczająco patriotyczna by zagwarantować miejsce na Powązkach i jeszcze apanaże dla rodziny...

Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #318 dnia: 02 Listopada 2011, 13:30:25 »
Jesteś pewien? Nie każda katastrofa jest wystarczająco patriotyczna by zagwarantować miejsce na Powązkach i jeszcze apanaże dla rodziny...
Nic właśnie - nie na koszt państwa tylko towarzystwa.
A i zezwłok jakby mniejszy lub brak

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #319 dnia: 02 Listopada 2011, 13:53:20 »
Krótkie streszczenie nastrojów tzw. Opinii Publicznej na osi czasu wczoraj-dzisiaj:

- Bohater! Nasz ci on! Order mu dać!
- Nawet zgrabnie wylądował, ale co to za mecyja, ja bym to zrobił, może nawet lepiej...
- No za coś mu chyba płacimy, nie? Pilot jest jak dupa od srania od tego, żeby wylądował.
- Jak zepsuł ten samolot, to niech za niego zapłaci! A i inne straty niech pokryje, o! Polecieć mu po pensji!
- Natychmiast powołać komisję śledczą! Ten człowiek jest niebezpieczny, należy go oskarżyć o spowodowanie zagrożenia w ruchu powietrznym! Tam ludzie mogli zginąć!!!

 S:)


Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #320 dnia: 02 Listopada 2011, 15:02:32 »
I co to w ogóle za nazwisko dla pilota...
O właśnie powiedziało RDC, że PPL  będzie chciało odszkodowanie. Za utrudnienia, nieprawidłowe parkowanie i w ogóle.
No i ZA KUCYKA!!!!!
Edit:
Tymczasem piłkarze Rapidu, którzy w czwartek zagrają w Warszawie z Legią wylądowali w Łodzi.
Da się?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #321 dnia: 02 Listopada 2011, 16:32:52 »
Przypominam, że samolot leciał z NY (choć z Newarku w - chyba - New Jersey). Jeśli tak, to mógł swobodnie wylądować na lotnisku w Rzeszowie, które obsługuje loty do USA. Nie muszę chyba dodawać, że nic takiego, co wydarzyło się na lotnisku Okęcie, choćby z powodów finansowych, nie mogłoby mieć miejsca w Rzeszowie. Takie drobne usterki hydrauliczne, to się w Galicji naprawia w - nomen omen - locie. spraktykowano to wielokrotnie na samochodach, zwłaszcza w rejonago górskich i podgórskich.
Niestety, po raz kolejny górę wziął centralistyczno-paternalilstyczny stosunek tzw. warszawki, która nawet ryzykując utratę pilota i samolotu (utrata pasażerów, jako osób, w których przeszkolenie lotnicze się nie inwestuje, nie są brane pod uwagę), nie zdecydowała się na najprostsze rozwiązanie i skierowanie samolotu tam, gdzie potrafią lądować z wysuniętym podwoziem i maszynę naprawić. Jest to policzek wobec Wyższej Szkoły Lotniczej w Rzeszowie, a przede wszystkim, wymierzony fachowcom z zakresu lotnictwa skupionym w Mielcu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #322 dnia: 02 Listopada 2011, 16:57:20 »
Skupia to się dzięcioł by w drzewo trafić...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #323 dnia: 02 Listopada 2011, 18:58:56 »
by w drzewo trafić...
Oj, naprawdę, nawet tu nie można bez aluzji do Smoleńska?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #324 dnia: 02 Listopada 2011, 19:58:05 »
by w drzewo trafić...
Oj, naprawdę, nawet tu nie można bez aluzji do Smoleńska?
No pacz pan, nawet mi do głowy nie przyszło...
Dzięki, zaoszczędzę na wizycie u PA.... S:)

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #325 dnia: 02 Listopada 2011, 21:46:16 »
Poczytaj komentarze na tzw. wiodących portalach, dopiero się dowiesz co się może ze Smoleńskiem kojarzyć...

- Panie, pan jesteś zboczeniec, panu się wszystko z dupą kojarzy!
- Ja zboczeniec? Ja? A kto mi takie świńskie obrazki pokazywał?!?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #326 dnia: 02 Listopada 2011, 22:06:08 »
Ja tylko zwracam uwagę, że skupiać się może nie tylko dzięcioł przed drzewem w Smoleńsku ;), ale także każdy - nawet król - siedząc na tronie.
A co te portale tak ciągle porównują lodowanie z tym smoleńskim? Tam też mieli kłopoty z wypuszczeniem podwozia? A może wieża kontrolna miała kłopoty z podwoziem?
Zastanówmy się, czy ponownie Rosjanie będą badali przyczyny wypadku? Jeżeli tak, to z góry można założyć, że zdejmą jakąkolwiek odpowiedzialność z wieży kontrolnej.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #327 dnia: 02 Listopada 2011, 22:09:52 »
Poczytaj komentarze na tzw. wiodących portalach
Sorry, ale nie...
Za nerwowy jestem

urna pedadoga

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #328 dnia: 03 Listopada 2011, 16:17:29 »
O właśnie powiedziało RDC, że PPL  będzie chciało odszkodowanie. Za utrudnienia, nieprawidłowe parkowanie i w ogóle.
Nic w tym dziwnego ani strasznego. Tam, gdzie przewoźnicy płacą za korzystanie z infrastruktury, tam wymagają. PLL chce odszkodowanie dlatego, że od nich będą chcieli inni przewoźnicy (za niedostępność lotniska), a ci znów będą chcieli dlatego, że od nich będą chcieli pasażerowie. Tak samo to wygląda na torach i w portach bez względu na powód blokowania.
Za to na drodze czy na chodniku nic nie dostaniemy od tego, co nam drogę zablokował ale jak wprost nie płacimy to nie ma co wymagać.  :P

Skupia to się dzięcioł by w drzewo trafić...
A skupi to się drób jak podrośnie (skup swój drób), a nie dzień cioła.

A ogólnie, to się okazało, że jednak pokona orła Wrona!

Ostatnio jechałem w przedziale z taką orlicą wracającą do Dęblina na nauki latania i opowiadającą koledze ostatnich parę lat życia. Jej beztroska w korzystaniu z publicznych pieniędzy za pośrednictwem najbardziej nierynkowej i skorumpowanej firmy ochroniarskiej utwierdziła mnie w staraniach o niepłacenie podatków. I udał się kolejny krok! Pojawiły się lokaty bez Belki w oku  :D

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #329 dnia: 03 Listopada 2011, 19:21:07 »
Nie łudźcie się Pedadogu, Twoja walka o niepłacenie podatków jest z góry skazana na niepowodzenie. Chyba, że się zaszyjesz... w Bieszczadach i wszystko zrobisz sobie sam z tego co znajdziesz w lesie. Ale i tam odnajdą Cię urzędnicy kolejnego Spisu Powszechnego, a wtedy trzeask prask i po wszystkim.
A podatki będą coraz większe - na przykład już się zaczynają nowe - od wody deszczowej...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.