Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Larcheologia Poszepszyńska

(1/10) > >>

ucho pedadoga:
W ostatnich Nocnych Spotkaniach pośród bardzo ciekawego wspomnienia Jacka Janczarskiego, w tym fragmentów 66 wydania IMA, wyemitowano "kuplecik" Zembatego traktujący o tym, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Wykonywał autor ale treść bardzo pasuje do hipotetycznej piosenki wyciętej z odcinka "Przerażające" (powstałego ok 9 lat później) śpiewanej przez Marylę.
Pozostaje nam jeszcze znaleźć odcinek do piosenki "O Szpiegu" (która w odróżnieniu od "Port Artura" czy "Aviomariny" z koncertu ma również wersję studyjną. Tematycznie pasowałaby do nieznanego "Pan Włodek Śledzi Marylę", jednak ten głos dziadka pasuje raczej do serii późniejszych, a poza tym odcinek o śledzeniu pochodzi z okresu bezpiosenkowego.
Jak coś znów wykopię to dam znać, a jednocześnie informuję, że odtwarzanie potłuczonej czary czyli koncertu trwa...
Swoją drogą to nie doszukałem się nigdzie informacji o wyemitowaniu kiedykolwiek odcinka "Luty", który słyszeliśmy ostatnio - wszędzie mowa tylko o pierwszych czterech odcinkach "książkowych".

sito pedadoga:

--- Cytat: Cezarian w 14 Lipca 2011, 10:47:13 ---Ba, ale czy ja powiedziałem, że Patchworku nie było? Ja tylko powiedziałem, że nawet jak był, to go nie będzie...

--- Koniec cytatu ---
Jak to nie będzie jak jest. I to tam gdzie trzeba. Ostatnie Patchworki były mocno Zembate, a w ramach tego najostatniejszego przez pomyłkę najprawdopodobniej, wyemitowano reportaż z pogrzebu.

--- Cytat: Stefan w 15 Lipca 2011, 18:03:05 ---Czy to nie pora by już wrucić na ala kanoniczne zasoby RPodziny?
Bo mi wcięło gdzieś płytkę i (o zgozo) nie mogę jej znaleźć...

--- Koniec cytatu ---
Może i pora. Grzebałem ostatnio trochę przy segregacji. Wiele odcinków czeka na lepsze wersje ale wiele jest na tyle "pókicoostatecznych", że będę je po trochu zrucał. Przy okazji zaimputuję Wam poprawioną numerację.

Cezarian:
A może tak: mamy w dobrej jakości wszystkie odcinki nadawane w ostatniej emisji przez AA. Nic nie stoi - poza rozmiarem, bo zostały zapisane w lepszej jakości, żeby znalazły się tak gdzie trzeba. Nie nadane odcinki uzupełni się ze starszych wersji.

sito pedadoga:

--- Cytat: Cezarian w 19 Lipca 2011, 23:16:52 ---A może tak: mamy w dobrej jakości wszystkie odcinki nadawane w ostatniej emisji przez AA.
--- Koniec cytatu ---
Mamy? Jak macie to zrucajcie. Bo nagrania redakcji (cześć jej i chwała) nie obejmują bynajmniej wszystkich odcinków ostatniej emisji w dobrej jakości, na niektórych jest straszny brum sieciowy, w szczególności na:
- "Trójce murarskiej" (z 9 II 2009)
- "Telewizorze za karę" (z 16 XII 2009)
- "Telewizorze ze śmietnika" (z 26 I 2009)
- drugiej części koncertu (Międzynarodowego Dnia Pierdziela" (z 13 I 2010)
Inne uszkodzenia i szumy mają również:
- "Grzegorz zaczął nosić" (z 15 XII 2008)
- "Grill" (z 5 V 2009)
 i kilka innych.
Niektóre odcinki były wyemitowane z drobnymi uszkodzeniami, których pozbawione są starsze wersje, a odcinki serii "książkowej" w ostatniej emisji były poobcinane o połowę (!) Mamy pełne wersje tylko 4 pierwszych odcinków tej serii.
O lepszą wersję m.in. drugiej części koncertu już kiedyś monitowałem ale nie doczekałem się zrutu. Mógłbym w końcu poskładać z tego oryginał (w ostatniej emisji koncert był pocięty i zmiksowany - zupełnie nie wiem po co)

Cezarian:
Tak też się stanie, ale jak skończę zupę, czyli za kilka dni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej