Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Mikrolocik

(1/109) > >>

Cezarian:
Z przyjemnością informuję, iż w niedzielę, 5-go odbył się drugi, jubileuszowy, spontaniczny mikrozlocik fanów RP. Uczestniczyli: piszący te słowa, Bluesmanniak oraz Bruxa, powiększeni o swoje lepsze połowy, przy czym, w wypadku Bruxy była to połowa gorsza. Zlot miał kryptonim "Przyjazane dusze".
Miło nam wszystkich poinformować, że wszystkie cele zlotu zostały osiągnięte, a nawet o kilka (niealkoholowych) procent przekroczone. Wróg, który mówiąc słowami Psiakostki, miał nad nami wszelką przewagę, został zaskoczony w swojej twierdzy i mimo zmyślnego przebrania, rozpoznany i uderzony nadzwyczaj czule w najczulsze punkty słabizny. Wystarczy dodać, że poniósł ogromne straty w aniołach i stróżach. Zaskoczenie przeciwnika było tak wielkie, że zgodził się na niezwykle korzystny dla nas traktat pokojowy i pobrał od nas kontrybucję w postaci forumowej Antologii oraz autoportretu, na którym jego auto nadzwyczaj zręcznie i nowatorsko zostało ujęte z profilu. W zamian, mając wąsy i ręce na gardle oddał nam to, co miał najcenniejszego - kontakt do swojej centrali oraz zgodę na spotkanie kombatanckie.
Morał stąd taki, że mamy już kontakt do całej rodziny, w tym do dziadka Jacka ;)

Bruxa:
Ja tylko dodam, że wbrew ogólnemu nastawieniu _to_się_na_pewno_nie_uda_ starannie wyselekcjonowana reprezentacja Rodziny Zastępczej udzieliła Dziadkowi Jackowi audiencji a nawet autografu. Dowody poniżej.

Jeśli idzie o wrażenia ze sztuki, to po uściśnięciu ręki antenata dla zachowania równowagi musiałam się wesprzeć jednym cytatem: Whisky. Duża. Bez lodu!   ;D

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 06 Kwietnia 2009, 19:23:42 ---starannie wyselekcjonowana reprezentacja Rodziny Zastępczej

--- Koniec cytatu ---
Jasne.  to.wszystko.tłumaczy.com
BTW Kt6o to jesst ten koło Cz. na zdjeciu po środku?

Fasiol:

--- Cytat: Bruxa w 06 Kwietnia 2009, 19:23:42 ---Dowody poniżej.

--- Koniec cytatu ---

Pytanko odnośnie środkowego zdjęcia "na portierni".Który to dziadek Jacek?

Tosia:
O JAAA!
Chyba muszę częściej używać kalendarza.. W niedzielę się zorientowałam, że 5 kwietnia się właśnie konczy.. czy jakoś tak..

Odpowiedz dla Stefana: to selekcjoner (tzw. door select)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej