Inne utwory satyryczne > Inne

Czubaszkownia - dym z papierosa

(1/43) > >>

ZeusPM:
jestem fanem najprawdopodobniej dowcipu abstrakcyjnego. Mam sporo dymków chociaż nie palę. Czy ktoś wie w jakich latach były realizowane odcinki "dym z papierosa", ile jest odcinków i czy faktycznie każdy z odcinków zaczyna inna piosenka?

Stefan:
http://www.poszepszynscy.info/forum/index.php?topic=207.msg7934#msg7934
o matko, ile ten chop wątków natworzył...

Bruxa:
No to chyba lepiej, niż gdyby napoczął i znikł  ;D
Z drugiej strony, chyba lepiej poczytać stare wątki i się w nich odnaleźć, a nowe tworzyć w jak już człek musi, bo inaczej się udusi  ;D Bo inaczej sie tu udusimy od przerostu formy nad treścią.

Znalezienie wątku, do którego możemy się dopisać jest zresztą na tym forum dziecinnie wręcz proste. Wybieramy losowo (rzut kością dwudziestościenną, seria rzutów monetą) dowolny wątek i się doklejamy. I nikt nie zauważy w tym nic szczególnie dziwnego, a może nawet pochwalą za oryginalność off-topa?

Cezarian:
Odcinków Dymu (kólek) było najprawdopodobniej 45, plus minus 1-2, bo były dodatkowe, osobne słuchowiska, np. Blondynka w walizce. Najpełniejsze dane ma chyba Zygfryd, bo kiedyś zdaje się, że opracowywał odcinki? I tak mi się cosik wydaje, że mamy komplet (końpled).
A piosenki na początku? Różniły sie na pewno szczegółami, często nawet mocno, ale cytując Kazimierza G. powiem, iż wydai mi sie, że było kilka takich samych rozpoczęć (trudne słowo, jeśli istnieje).
Kiedy to powstawało? Lata siedmdziesiąte. To jeszcze ITR.

Stefan:

--- Cytat: Cezarian w 17 Grudnia 2007, 01:25:00 ---
Kiedy to powstawało? Lata siedmdziesiąte. To jeszcze ITR.

--- Koniec cytatu ---
Hola, hola!
Były także odcinka z połowy lat 80.tych, gdzie panna Jola rzuca aluzjami na prawo i lewo (ale bardziej na lewo) aluzjami na temat aktualnej sytuacji polityczno-gospodarczej...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej