Inne utwory satyryczne > Inne

BritCom

<< < (2/4) > >>

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 23 Września 2015, 14:32:29 ---Czegóż oczekiwać od gościa, który nie rozróżnia niemców od amerykanów?

--- Koniec cytatu ---
A co to jest "niemców od amerykanów"? Zrozumiałbym jeszcze "niemieckich od amerykańskich", ale tak?

Stefan:

--- Cytat: Cezarian w 23 Września 2015, 14:44:19 ---
--- Cytat: Stefan w 23 Września 2015, 14:32:29 ---Czegóż oczekiwać od gościa, który nie rozróżnia niemców od amerykanów?

--- Koniec cytatu ---
A co to jest "niemców od amerykanów"? Zrozumiałbym jeszcze "niemieckich od amerykańskich", ale tak?

--- Koniec cytatu ---
CBDO

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 23 Września 2015, 15:22:36 ---
--- Cytat: Cezarian w 23 Września 2015, 14:44:19 ---
--- Cytat: Stefan w 23 Września 2015, 14:32:29 ---Czegóż oczekiwać od gościa, który nie rozróżnia niemców od amerykanów?

--- Koniec cytatu ---
A co to jest "niemców od amerykanów"? Zrozumiałbym jeszcze "niemieckich od amerykańskich", ale tak?

--- Koniec cytatu ---
CBDO

--- Koniec cytatu ---
Przebijam: CBDU i CBŚ.

Bruxa:
To ja przebijam - ŁUBUDU.

Czarna Żmija, zwłaszcza czwarty sezon, choć to gorzki śmiech.
Cienka Niebieska Linia, też z Jasiem Fasolą. Przypomniała mi się niedawno w związku z ostatnią świńską aferą brytyjskiego premiera ;D

You Rang,M'lord? mogę oglądać w kółko.

The Vicar of Dibley, czyli Proboszcz na obcasach - No, no, no, no, no, no, no, YES! ;D

Keeping up Appearances, czyli Co ludzie powiedzą? - Buckietowa rządzi!

Yes, Minister i Yes, Prime Minister - o tym, kto naprawdę rządzi, a komu się tylko wydaje. U nas się nie doczekamy takiej satyry, oj nie.

Z nowszych podobnych The Thick of It, z Dwunastym Doctorem. Ale nie wiem, czy się doczekamy tłumaczenia, bo większość listy dialogowej trzeba by wypikać.

Jak jeszcze coś mi się przypomni, to nie omieszkam.

Bruxa:
Mówiłam już, że Kot rzondzi? O, a tu znakuje teren:
//www.youtube.com/watch?v=Q54lVO7elt0

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej