Autor Wątek: Podły wieczór draństwu  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 42d909nzem3

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • słoiki dżemu truskawkowego +1/-0
Podły wieczór draństwu
« dnia: 13 Sierpnia 2022, 16:49:16 »
znaczy się dobry wieczór Państwu!

Ja tu trafiłem za potrzebą, mianowicie za potrzebą zapoznania się z archiwum "Rycerzy" Andrzeja Waligórskiego, o którym wzmianki Gógiel uprzejmie mi wyszukał na jednym z tutejszych forów. A do poszukiwań skłoniła mnie strona https://waligorski.art/, na której sporo Jego utworów w postaci tekstowej jest dostępnych.

Zanim przejdziemy do biznesów, to się witam ze wszystkimi. Muszę się od razu przyznać, że "Poszepszyńskich" dotychczas nie znałem, ale może to będzie dobra okazja, żeby się zaznajomić i polubić.

Pozdrawiam!

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Podły wieczór draństwu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpnia 2022, 19:10:40 »
Witamy uniżenie w naszych progach, rodziny zdegenerowanej co prawda, ale pełnej wartości. Rycerze pewnie się znajdą, ale biznes polega na tym, żeby pisać z nami, a dalej to już samo pójdzie.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 42d909nzem3

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • słoiki dżemu truskawkowego +1/-0
Odp: Podły wieczór draństwu
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpnia 2022, 22:01:58 »
Ale jak to "zde-ge-ne-ro-wa-nej"? Myślałem, że tu same utytłane, pardon, utytułowane osobistości  ;)

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Podły wieczór draństwu
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpnia 2022, 23:10:21 »
Ale jak to "zde-ge-ne-ro-wa-nej"? Myślałem, że tu same utytłane, pardon, utytułowane osobistości  ;)
Ależ oczywiście, ponieważ jest to degeneracja w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na pewno zajmie waszeci chwilę czasu rozejrzenie się po stronie. Nie tylko poradzimy tu mniej lub bardziej bieżącą szermierkę słowną, ale jest także sporo stałych cykli, w których pojawiają się mniej lub bardziej wysublimowa..., zdegenerowane treści. Jak już pewnie zauważyłeś, jest i wątek, a nawet kilka o Rycerzach. Trochę o Trylogii, trochę o Waligórskim, a trochę, jak to było naprawdę i dlaczego Sienkiewicz się prawie nie mylił i wielkim poetą (;) ) był. I oczywiście można pytać o wszystko,a obowiązkiem jest pisać.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 42d909nzem3

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • słoiki dżemu truskawkowego +1/-0
Odp: Podły wieczór draństwu
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpnia 2022, 09:32:05 »
Ok, postaram się nie produkować "z d. generowanych" postów  ;)