Autor Wątek: Maciej Zembaty nie żyje...  (Przeczytany 55442 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #225 dnia: 10 Lipca 2011, 09:43:04 »
To ja cię metaforycznie i pejoratywnie poproszę, żebyś przynajmniej nad grobem Maćka przestał pierdolić.
Już druga osoba ostatnio mi to mówi, coś w tym musi być....
Idę utopić się w kiślu

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #226 dnia: 10 Lipca 2011, 11:38:31 »
To ja cię metaforycznie i pejoratywnie poproszę, żebyś przynajmniej nad grobem Maćka przestał pierdolić.
Już druga osoba ostatnio mi to mówi, coś w tym musi być....
Idę utopić się w kiślu
To ja metaforycznie przypomnę cytat z pogrzebu Maćka, cytat adekwatny do sytuacji, choć z Kalisza ;) "Trzask prask i po wszystkim".
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #227 dnia: 11 Lipca 2011, 11:54:00 »
Pytanko, a AAndrus był na pogrzebie? A Zakrzewski?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

mapa pedadoga

  • Gość
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #228 dnia: 11 Lipca 2011, 15:33:39 »
dlatego nie dojechalem na rozdroze a chialem.
Zadzwonić też chciałeś?  >:D Ale muszę przyznać, że mnie jednak zaskoczyłeś bo obstawiałem, że w końcu się wkręciłeś przed mikrofon tej z TOK, a że nie mówisz zbyt szybko to i te dwie godziny jak z bicza strzelił...
oddam mape duchu  obiecuje. 
Ty mi ją dołóż najwyżej do płonącego drakkaru na ostatnią drogę, żebym się lepiej palił - wtedy się nie będę irytował. Wcześniej się na nic więcej nie umawiam.
tuz pod miejscem stypy, na oczach zalobnikow  w tym posla Litynskiego... 
No czyli chyba warto było?
Dobrze, że na redundancję od razu przestałem liczyć. Relacja audio gotowa ale ze zrucaniem się z pewnych względów chwilowo wstrzymuję a może nie. Wyjaśnienia wkrótce.
Pytanko, a AAndrus był na pogrzebie? A Zakrzewski?
Heh, listę nieobecności to by tu można ciągnąć i ciągnąć... A mimo to było w sam raz.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #229 dnia: 11 Lipca 2011, 18:31:17 »
To inaczej, a czy była anoosia? Zapowiadała się przecież?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Maciej Zembaty nie yje...
« Odpowiedź #230 dnia: 13 Lipca 2011, 08:29:15 »
Skoro Anusia nie pojawila sie pod zadnym zywym slupem ogloszeniowym, to albo jej nie bylo, albo jest patologicznie niesmiala. Nic to, patologii ci u nas dostatek, ale I te przyjmiemy.
Ale nie czepiajmy sie Anusi, wszak licznie nie dojechaly takze osoby, ktore sie nie zapowiadaly, swoja nieobecnoscia zaszczycilo nas Podlasie, Warmia, Galicja...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Maciej Zembaty nie yje...
« Odpowiedź #231 dnia: 13 Lipca 2011, 08:41:08 »
To moze nie jest najlepszy watek na merkantylizmy, ale z palmy nie dam rady zalozyc nowego.
Chcialam doniesc, ze koszulka firmowa spelnia swoje zadanie na froncie propagowania patologii poszepszynskiej (w skrocie ppp). Onegdaj pan z kiosku zaintrygowal sie a coz to za rodzina I zostal uraczony wyczerpujacym (uff...) wykladem. Zaczelo switac co prawda dopiero przy Rademenesie, ale zadzialalo.

Pytanie wiec brzmi - kto nastepny nadstawi swoja piers, zeby propagowacc ppp? Wiem wstepnie, ze sa chetni na koszulki, ale albo podajecie szczegolowe namiary I robimy to hurtem, albo kazdy sciaga sobie logo (zrucalam gdzies tu wyzej) I dzierga samozdielke, jak deep. Mnie w zasazie nie ma, ale utrzymuje wysunieta placowke w Wawie, ktora moge pokierowac zdalnie (Kowalski! strategia!).
Wiec?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


koszulka pedadoga

  • Gość
Odp: Maciej Zembaty nie yje...
« Odpowiedź #232 dnia: 13 Lipca 2011, 09:35:34 »
Ale nie czepiajmy sie Anusi, wszak licznie nie dojechaly takze osoby, ktore sie nie zapowiadaly, swoja nieobecnoscia zaszczycilo nas Podlasie, Warmia, Galicja...
... Warszawa.
To inaczej, a czy była anoosia? Zapowiadała się przecież?
A nasze wyglądanie Anoosi raczej nie miało sensu, mogliśmy jedynie wyglądać dla Anoosi, dlatego lepiej spytaj Anoosię czy my byliśmy. To powinno wszystko wyjaśnić.

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21234
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #233 dnia: 13 Lipca 2011, 12:12:33 »
Pytanie wiec brzmi - kto nastepny nadstawi swoja piers, zeby propagowacc ppp? Wiem wstepnie, ze sa chetni na koszulki, ale albo podajecie szczegolowe namiary I robimy to hurtem, albo kazdy sciaga sobie logo (zrucalam gdzies tu wyzej) I dzierga samozdielke, jak deep. Mnie w zasazie nie ma, ale utrzymuje wysunieta placowke w Wawie, ktora moge pokierowac zdalnie (Kowalski! strategia!).
Wiec?

Jaka samodziełka,mus mieć oryginał.Zgłaszam akces,ale chyba trzeba poczekać na odzew reszty forumowiczów.Wtedy zobaczymy ile i czy warto zmawiać.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #234 dnia: 13 Lipca 2011, 18:50:33 »
To ja jeszcze raz: Od razu biorę 4 koszulki w rozmiarze XL i jedną w rozmiarze M.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #235 dnia: 14 Lipca 2011, 06:43:20 »
To ja jeszcze raz: Od razu biorę 4 koszulki w rozmiarze XL i jedną w rozmiarze M.
Nikt cie nie pyta o zdanie, najprawdopodobniej....

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26311
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #236 dnia: 14 Lipca 2011, 08:17:57 »
Chcialam doniesc, ze koszulka firmowa spelnia swoje zadanie na froncie propagowania patologii poszepszynskiej (w skrocie ppp). Onegdaj pan z kiosku zaintrygowal sie a coz to za rodzina I zostal uraczony wyczerpujacym (uff...) wykladem. Zaczelo switac co prawda dopiero przy Rademenesie, ale zadzialalo.
Ojojoj, to może być uciążliwe - człowiek wyskakuje na chwilke po papierosy a wraca dopiero po godzinie a tu już dawno po obiedzie...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #237 dnia: 14 Lipca 2011, 09:48:12 »
Chcialam doniesc, ze koszulka firmowa spelnia swoje zadanie na froncie propagowania patologii poszepszynskiej (w skrocie ppp). Onegdaj pan z kiosku zaintrygowal sie a coz to za rodzina I zostal uraczony wyczerpujacym (uff...) wykladem. Zaczelo switac co prawda dopiero przy Rademenesie, ale zadzialalo.
Ojojoj, to może być uciążliwe - człowiek wyskakuje na chwilke po papierosy a wraca dopiero po godzinie a tu już dawno po obiedzie...
Może być jeszcze gorzej, wracasz po godzinie, a tu nie tylko po obiedzie, ale i po herbacie, trzask prask i po wszystkim...
Nie wykluczone, że tak było z Maćkiem: wyskoczył tylko na papierosa, wraca, patrzy, a tu leżą jego zwłoki po herbacie... Nic dziwnego, że dostał zawału...
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2011, 10:50:56 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #238 dnia: 14 Lipca 2011, 14:26:26 »
Wojtek podejrzewa że to http://www.znak.com.pl/osoba,nazwa,2230,kto,WojciechZembaty mgło być przyczyną zgonu ojca..
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Maciej Zembaty nie żyje...
« Odpowiedź #239 dnia: 14 Lipca 2011, 16:58:05 »
Wojtek podejrzewa że to http://www.znak.com.pl/osoba,nazwa,2230,kto,WojciechZembaty mgło być przyczyną zgonu ojca..
W związku z tym należy tę książke czytać, czy - w trosce o własne zdrowie - wręcz przeciwnie?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.