Kategoria ogólna > Miejsce dla trolli

Miejsce dla trolli

<< < (2/101) > >>

szczutek:
W zależności od interpretacji, czwarty lub szósty!

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 04 Czerwca 2009, 12:59:12 ---Nie mylić z treblinkami 1/4" (kurka wodna).

--- Koniec cytatu ---
Chodzi o tę rzeźbę z "poniedziałkowej" wystawy sztuki współczesnej? ,^,

szczutek:
A tak na serio, to tak naprawdę ten dział to po co istnieje? Trolle na widok tego, co się na forum wyrabia pierzchną, zanim przyjdzie im do głowy rejestracja tutaj. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak trollować na własną rękę. Uwaga, zaczynam:

DuPA!1!!1! LePsZa NerKa NIż WątrobA! WpiSujĆie miasTA ktoRE MnIE PopiErają!

A jak komuś się nie podoba, to mu przyłożę z Buzdygana.

Stefan:

--- Cytat: szczutek w 05 Czerwca 2009, 01:47:12 ---A tak na serio, to tak naprawdę ten dział to po co istnieje? Trolle na widok tego, co się na forum wyrabia pierzchną, zanim przyjdzie im do głowy rejestracja tutaj. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak trollować na własną rękę. Uwaga, zaczynam:

DuPA!1!!1! LePsZa NerKa NIż WątrobA! WpiSujĆie miasTA ktoRE MnIE PopiErają!

A jak komuś się nie podoba, to mu przyłożę z Buzdygana.

--- Koniec cytatu ---
Kolega się rozwija.
Jednak funkcja czyni swoje!
Wpuszczajcie Plemek, wpuszczajcie...

Cezarian:
To prawda, że nasze forum zupełnie nieświadomie i spontanicznie (kolejny dowód na wyższość dzikiego kapitalizmu nad gospodarką planowaną) wypracowało sobie skuteczną reakcję obronną na te gnomy, czy trolle. Zaś niewielka liczba forumowiczów jest tylko jednym z elementów tego mechanizmu obronnego. Pamiętam, że kiedyś na starym forum (tak szczutek, było forum poprzednie, a w zasadzie, w sumie nadal jest) pojawił się nam troll, ale żywot miał tak krótki, jak prawdopodobnie jego majteczki.

A w temacie, to ostrożnie z tą dupą i watrobą, bo dupa to jest Stefana (nie musze chyba tłumaczyć dlaczego ;)), a wątroba to się każdemu przyda, bo jak matka, jest tylko jedna.

tralalaltrututututymajtki z drutu..... >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej