Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

WITAJCIE - bo przywitać się to i ważna i grzeczna rzecz ...

(1/142) > >>

KIERENSKI:

Pragnę się przywitać i powiedzieć kilka słów o sobie ...
Otóż pochodzę z legnicy ale mieszkam w Liverpoolu w UK juz dosc długo ...
i czuję się to choć nowy to jak u siebie ...a to dlatego żez Deepbue'm znamy się już od lat i wymienialismy zachwyty nad rodziną już od dawna, a z pewną taką niesmiałością myślałem o tym forum myśląc niezwykle z rzadka, jaka tu społeczność gości ...
ale że tęskno mi do poszepów to przynaleznością to waszej gromady miłujców poszepów obecnie dołaczę oficjalnie ...
wiele lat temu ta strona wygladała zupełnie inaczej i forum też ... i wtedy brałem udziałw dyskusjach ... a jak powróciłem jak za dawnych lat to wszytsko się zmieniło ... i to na lepsze, wszytsko jest większe lepsze inne ...

więc witajcie i przywitajcie strudzonego wędrowca na swej ziemi poszepszyńskiej obiecanej ....

Jarek

Bruxa:
Tedy witamy chlebem i dżemem. A i szampan z kartofli na okoliczność się znajdzie  ;D     0=0   01    ;D

wichura1:
Witamy najprawdopodobniej serdecznie.  ;D

666:
Ahój marynarzu! :D

Stefan:

--- Cytat: KIERENSKI w 04 Lutego 2008, 23:26:04 ---..a to dlatego żez Deepbue'm znamy się już od lat

--- Koniec cytatu ---
Ładnie zaczyna - od szukania sobie pleców...


--- Cytat: KIERENSKI w 04 Lutego 2008, 23:26:04 ---i wymienialismy zachwyty nad rodziną już od dawna,

--- Koniec cytatu ---
i pochlebstw...


--- Cytat: KIERENSKI w 04 Lutego 2008, 23:26:04 ---Jarek

--- Koniec cytatu ---
A, to przepraszam. To dużo tłumaczy, a w zasadzie wszytko ;D
Co u Lecha?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej