Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Konkurs - biały kruk

(1/4) > >>

ZeusPM:
Ja jako młodszy bułczarz mam pytanie do moich starszych kolegów następujące - czy są jakieś odcinki Poszepszyńskich które najprawdopodobniej powstały a których nikt nie ma? psia kostka

Ogłaszam konkurs na najrzadszy, najbardziej poszukiwany, unikatowy odcinek rodzinki Poszepszyńskich.
Ja uważam że może nim być odcinek o strzyżeniu murzyna którego nie mam i który to odcinek chyba bardzo dawno nie był puszczany w trójce najprawdopodobniej.

Stefan:

--- Cytat: ZeusPM w 16 Grudnia 2007, 09:57:25 ---Ja jako młodszy bułczarz mam pytanie do moich starszych kolegów następujące - czy są jakieś odcinki Poszepszyńskich które najprawdopodobniej powstały a których nikt nie ma? psia kostka

Ogłaszam konkurs na najrzadszy, najbardziej poszukiwany, unikatowy odcinek rodzinki Poszepszyńskich.
Ja uważam że może nim być odcinek o strzyżeniu murzyna którego nie mam i który to odcinek chyba bardzo dawno nie był puszczany w trójce najprawdopodobniej.

--- Koniec cytatu ---
Odpowiedź jest prosta jak drut.
Chodzi oczywiście o V księgę Tytusa

666:

--- Cytat: ZeusPM w 16 Grudnia 2007, 09:57:25 ---Ogłaszam konkurs na najrzadszy, najbardziej poszukiwany, unikatowy odcinek rodzinki Poszepszyńskich.
Ja uważam że może nim być odcinek o strzyżeniu murzyna którego nie mam i który to odcinek chyba bardzo dawno nie był puszczany w trójce najprawdopodobniej.

--- Koniec cytatu ---

Błądzisz synu, błądzisz...

Fasiol:

--- Cytat: Stefan w 16 Grudnia 2007, 10:20:15 ---Odpowiedź jest prosta jak drut.
Chodzi oczywiście o V księgę Tytusa
--- Koniec cytatu ---

No to mam białego kruka wannolota w domu. ;D

Bruxa:

--- Cytat: Zygfryd666 w 16 Grudnia 2007, 10:25:23 ---Błądzisz synu, błądzisz...

--- Koniec cytatu ---

No chyba mu kurna pomogę...
No nie mogę patrzeć, jak się człowiek męczy, no. Wrażliwa jestem.  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej