Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

2ga polowa Listopada 2010-Wroclaw-Ul.Komandorska-Lodziarnia

(1/11) > >>

O'Rena:
Czy jedliscie kiedys lody owocowe o konsystencji bitej smietany?...
Takie robia w lodziarni na ul. Komandorskiej we Wroclawiu.

Obok operetka ale Na Sopkach Mandzurii to tam chyba nie graja..

Jest mini browar na rynku. Znaczy sie: Jest jeszcze?

Co poza tym ma Wroclaw do zaoferowania Poszepszynskim?...

Ja mam zamiar byc w Zywieckiem w listopadzie. Alternatywnie do  Wroclawia proponuje Mielec :) Kto da wiecej?

Poza tym znam jeden pustostan w Lodzi. 38m2. Czy Lodz Poszepszynskich pociaga ? (tu pije do P-dadoga). Sa tam jakies warte obejrzenia wydarzenia satyryczne? Bo wypic i pogadac zawsze mozna.  %01%

szczutek:
Listopad? A czy to jest po 21 września? Bo jeśli tak, to mę studia zaabsorfują tak prężnie, że się nie obiorę, choćby mię miało skręcić.

Cezarian:
Już młody narzeka! A skąd wiesz, czy wrócisz cało z wysuniętej rzymskiej placówki? Wiesz ilu starożytnych rzymskich archeologów nie wróciło z limes do Brytanii, wówczas jeszcze nie wielkiej?

Bruxa:
Ach, lody z Komandorskiej... Absolutne vice-mistrzostwo świata  ::)
Zaraz po lodach od Maślanki, vis-a-vis ogólniaka w Kłodzku, które mają tę niespotykaną właściwość, że są robione z tego, co mają w nazwie. Truskawkowe, imaginujcie sobie, z prawdziwych truskawek, waniliowe z prawdziwą wanilią, czekoladowe z kawałkami czekolady... A w bakaliowych zdarzyło mi się trafić na całego daktyla, szczęśliwie bez pestki  ;D Najlepsze sezonowe owocowe, z czerwonej porzeczki. Żadnych niebieskich smerfowych paskudztw z ekstraktu identycznego z naturalnym Smerfem.

Browar Spiż (*****), pod Ratuszem, czerwonego pszenicznego już chyba nie podają, ale mają jeszcze ze dwa, trzy uczciwe piwa w ofercie. I bodaj Heinekena, bo trzeba płacić trybut sponsorowi. I chleb ze smalcem, ale nie wiem, czy jeszcze podają słód do dziobania  :)

A musimy czekać do listopada?  ;D

Bo ja w okolicach (dość szeroko pojętych, ale jednak) będę raczej tak zwanym sezonie...

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 29 Czerwca 2010, 08:51:43 ---vice

--- Koniec cytatu ---
a cóż oznacza to tajemnicze słowo na tę(?) tajemniczą literę?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej