Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Psiakostna Kronika forumowa

(1/4) > >>

Psiakostka:
Liczne stowarzyszenia aktorskie na całym świecie nawołują do bojkotu filmu Avatar.
Jak tłumaczą przedstawiciele  gildii aktorskiej "Prawda ekranu, prawda czasów, g* prawda" - filmy 3D niosą takie same zagrożenie dla aktorów 2D jakim były filmy dźwiękowe dla bezdźwięcznych aktorów, jak filmy kolorowe dla aktorów białych i czarnych. Kilku rodzimych aktorów próbowało nawet w geście rozpaczy polać się tlenkiem wodoru i podpalić.

Znaleziono dodatkowe pieniądze na odśnieżanie.
Możemy być pewni iż pieniędzy na odśnieżanie pomimo wyjątkowo ostrej jak na ocieplony klimat zimy w naszym kraju nie zabraknie. Dzięki uproszczeniu procedury, dodatkowe środki na odśnieżane zostaną odmrożone już na przełomie lipca i sierpnia. Dzięki temu możemy być pewni iż w te wakacje nie utkniemy w śniegu.

Konkurs na zaskoczenie dekady rozstrzygnięty.
Okazało się iż najbardziej zaskakującą rzeczą w naszym kraju w ciągu ostatniej dekady okazał się być śnieg. Pomimo wzmożonej czujności co roku udawało mu się zaskoczyć zarówno drogowców, kierowców jak i ostatnio energetyków, którzy nie przewidzieli iż zjawisko to może utrzymywać się w naszej strefie kilimatycznej przez dłuższy czas.

Bruxa:
Bo też - zima w styczniu?
Przed wojną też była zima w styczniu! I śnieg był we wiosce! I prundu też nie było, panie...
Musi będzie kiepska kobra. Albo pomór na barany  ;D

Cezarian:
Jednak wyższość ustroju kapitalistycznego nad socjalizmem jest nie do zaprzeczenia. Przecież komunie nie udało się - mimo znakomitych efektów w innych dziedzinach - doprowadzić do braku śniegu zimą. A kapitalizm? Od 1990 do obecnej zimy z tym problemem radził sobie wybornie. A w tym roku, wiadomo, kryzys, to i śnieg jest.

Wakacje bez śniegu, oby. Jednak mój kolega jest tak leniwy, że odśnieża w sierpniu i dlatego śnieg nie ma wyjścia i musi utrzymać się tam, gdzie spadł niezależnie od temperatury.
Kolega zawsze tłumaczy się, że odśnieża dopiero, jak wyniesie choinkę.

Psiakostka:
Z ostatniej chwili:

Rosyjski naukowiec Wołow (syn starego Wołowa, wynalazcy pewnej części ciała nazwanej jego imieniem) po wielu latach badań zdobył dowód na to  na to, że w sanatorium najprzyjemniej jest nad ranem (przy pizzy):

Cezarian:
Czy ten naukowiec pije toto właściwą stroną?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej