Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
przemyślenia / Odp: Refleksja na dziś...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia Wczoraj o 15:20:28 »
A ja myślę, że zwycięzca otrzymał wieniec truskawek i dzisiaj podzieli się z Tobą na treningu.
22
Aktualności / Odp: Dobre wieści !!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fasiol dnia Wczoraj o 15:19:52 »
Mówiły że superkomórka nad Warszawą i żeby z domu nie wychodzić.
23
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bruxa dnia Wczoraj o 14:12:51 »
Za późno. Na pół godzinki starczyło. Dore i to.
24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fasiol dnia Wczoraj o 13:56:27 »
Wszystko ślicznie. I woda i wzgórza i rydwany i niebo bezchmurne. No ale po ile tam mają truskawki?!
25
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fasiol dnia Wczoraj o 13:51:19 »
Szybko po gel do mycia i szampon leć!  S:)
26
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bruxa dnia Wczoraj o 13:36:21 »
No nareszcie.
Ostentacyjne wywieszanie prania na balkonie nie pomogło. Prace ogrodnicze na tymże też nie. Po cięższy kaliber, czyli mycie okien nie mogłam sięgnąć, bo bark ma odpoczywać po rehabilitacji.
Dziś uciekłam się do ostatecznej prowokacji - ruszyłam na spacer z kijkami.
I coś tam kropi, ale to nasz pleban od św. Bartłomieja w Czermnej ma większy rozmach.
No ale zawsze to coś.

Edit: A nie, zwracam honor, teraz to lunęło. Ciekawe na ile starczy pary temu deszczu.
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluesmanniak dnia Wczoraj o 13:15:39 »
Faktycznie płynęliśmy! Obserwowaliśmy wyścigi rydwanów wodnych. Według nieoficjalnych jeszcze  wyników zawody wygrał oczywiście Gonzo, choć tylko z niewielką przewagą nad jakimś Nuraghijczykiem...
28
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia Wczoraj o 11:38:28 »
Czekajcie, a może łódką płynie?
Co mi przypomina, że ciągle czekają na światło dzienne reminiscencje weekendowe z Egiptu. Są bowiem ciekawe wieści turystyczne. Okazuje się, że biuro turystyczne Rainbow, jako pierwsze organizuje piesze przejścia przez odpowiednio rozwarte Morze Czerwone na trasach: krótszej, także dla matek z dziećmi i osób niepełnosprawnych z Ras Gharib do Abu Durba oraz dłuższej, za to coś dla Fasiola: z Hurghady do Szarm el-Szejk. Niewątpliwą atrakcją obu tras jest podziwianie rafy koralowej oraz kolorowych, śniętych ryb bez zestawów do nurkowania. Niestety, obie trasy są wycieczkami fakultatywnym, płatnymi dodatkowo, ponoć ze względu na konieczność skorzystania z drogich, izraelskich przewodników, którzy jako jedyni mają licencje na rozstąpienie morza w tych rejonach.
Przymus korzystania z izraelskich przewodników, jak się okazuje nie jest przypadkowy, bo wynika ze słynnego porozumienia Egiptu i Izraela z 1978 r. z Camp David, w którym Izrael co prawda zrzekł się na rzecz Egiptu półwyspu Synaj, ale nie zrezygnował z przechodzenia suchą stopą przez Morze Czerwone. Zdaniem wielu Egipcjan za czasów faraonów coś takiego byłoby nie do pomyślenia, ale wówczas Izrael miał lepszych Mojżeszów, a Egipt lepszych prawników. Teraz jest odwrotnie.
29
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bruxa dnia Wczoraj o 10:07:55 »
Robić trzeba, kilometry ;)

Idziesz szukać tej drogi do Rzymu?
30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fasiol dnia Wczoraj o 09:52:43 »
Ile płacą od kilometra?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10