Autor Wątek: Refleksja na dziś  (Przeczytany 880401 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26386
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9570 dnia: 06 Października 2013, 20:19:33 »
Przy okazji zapytam: czy wieczory Poniedzielskie prawie to już tylko historia, czy może o innej porze?

prawie pedadoga

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9571 dnia: 06 Października 2013, 21:11:30 »
Mnie po raz kolejny pozrywało połączenie i qpa po raz kolejny (nie mówię tu wbrew pozorom o L) ;D
Spaprałem pewną sprawę i ok 15:30 spadła mi prędkość i od tego czasu mogłem nagrywać pół minuty na 3 minuty ale wytrwale próbkowałem, żeby wyczaić czy nie ma czegoś okołołaskotkowego czy okołoskeczodniowego (nie było).
Przez pierwszą godzinę było uniwesalnie, nie będę opowiadał, zrucę.
Przez drugą godzinę był Daukszewicz i było bardzo podobnie do niedawnej AR (nawet zestaw piosenek podobny z KKKK w obu wersjach językowych włącznie. Tego mam i zrucę 20 minut.
Przez trzecią godzinę był jakiś kolejny gość, poeta (ale nie Poeta ten co w ChJM), nazwiska nie pomnę, liryczny.
Przez czwartą godzinę było trochę różnych piosenek z gatunku, m.in Adam Nowak.
Przy okazji zapytam: czy wieczory Poniedzielskie prawie to już tylko historia, czy może o innej porze?
Ten tytuł to już historia od roku (a może 2?) - tylko kilka pierwszych audycji miało taki tytuł. Ale "Chyba już można" - wygląda na to, że też historia. Na pocieszenie, w owej Strefie Kultura było trochę piosenek Poniedzielskiego i to tych jeszcze smutniejszych (głównie w tej części, którą zrucę).
Udało mi się nagrać (kosztem tej Strefy) Ulicę Radiową, która teraz leci od 6:30 do 7:00 w niedziele... Ich tam pogło troszkę... Nawet im realizator usypia w trakcie audycji bo były 2 około 2-minutowe przerwy (ciiisza) między utworami (i to nie były problemy z połączeniem) i, eksperymentalnie, "Radio Pigwa" z Kielc (14:05-15:00 w niedziele). Nie spodziewam się cudów po tym ale może A.Błaszczyk coś tam ciekawego wysyłał (nie wiem kto tam pisze po jego śmierci) albo wyciągają coś z archiwów ciekawego. Sprawdzić trzeba było ale ja tego nie mogę posłuchać bo nie mogę rozkodować. Zrucę z prośbą o deszyfrację do mp3. (Kol. Bluesmanniak już kiedyś podołał).

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26386
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9572 dnia: 06 Października 2013, 21:15:23 »
Ciekawym, GDZIE kolega zruci?

prawie pedadoga

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9573 dnia: 06 Października 2013, 21:23:14 »
No tak, od kilku dni wybór jest duży... "osiołkowi w żłoby dano..." W sumie to nie testowałem jeszcze ale jest szansa (mała), że chomik byłby dla mnie łatwiejszy w zrucaniu niż ftp (na ftp w korporacji się nie da, a stąd bym się nie doczekał, trzeba z Bagna).

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38665
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9574 dnia: 06 Października 2013, 22:31:03 »
Przy okazji zapytam - dlaczego piszemy o tym otwartym tekstem w Refleksji?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9575 dnia: 07 Października 2013, 05:11:22 »
Bo tak.
W przyszła niedziele sie da?

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26386
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9576 dnia: 07 Października 2013, 09:15:44 »
Udało mi się nagrać (kosztem tej Strefy) Ulicę Radiową, która teraz leci od 6:30 do 7:00 w niedziele... Ich tam pogło troszkę... Nawet im realizator usypia w trakcie audycji bo były 2 około 2-minutowe przerwy (ciiisza) między utworami (i to nie były problemy z połączeniem)
No patrz pan - przez te moje zamieszania korporacyjne nawet nie zauważyłem, że przyśpieszyli i nagrywałem... mazurski folk ;D
Ulicę Radiową z sierpnia i września (do czasu zmiany pory nadawania, czyli do 15.09.2013) znajdziesz na AL-73. Muszę przestawić programator na 6:30...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26386
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9577 dnia: 07 Października 2013, 09:20:30 »
Kol. B.
Jako że jesteś jedyna, która może odbierać RDC z eteru...
Tu cię zaskoczę - posiadywam radio, które przy dobrym tropo potrafi nawet w stereo, z lekkimi szumami, odbierać RDC z... Płocka! Niestety, bywają i gorsze okresy, no i ma tylko analogowe wyjście (ale możnaby podłaczyć cyfrowy rejestrator [np. Zoom]). Tylko, że 4 godziny w porze najlepszej nieoglądalności to jednak mnie przerasta. Może doraźnie, awaryjnie czy wyjątkowo...
Ale w ramach eksperymentu następną niedzielą spróbuję - zobaczymy czy to ma sens :D

Stefan

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9578 dnia: 07 Października 2013, 10:32:13 »
Niech ci...

Stefan

  • Gość
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9579 dnia: 08 Października 2013, 05:09:14 »
Mgła. Lepiej spac.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38665
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9580 dnia: 08 Października 2013, 11:58:01 »
Lepiej spać niż latać. We mgle, znaczy.

Edit:ciekawe, jak funkcjonują lotniska w Londynie?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21345
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9581 dnia: 08 Października 2013, 14:18:52 »
Nie ma takiego miasta Londyn.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38665
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9582 dnia: 08 Października 2013, 14:34:25 »
Jak Unia łaskawie przygranci, to za pół roku sprawdzę. Mam nadzieję, tak na zapas, że nie ma tam w okolicy tych zamglonych lotnisk pancernych brzóz...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21345
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9583 dnia: 08 Października 2013, 14:52:04 »
Pancernych brzóz nie wiedziałem ale zajęcy tam dostatek.Łażą gdzie popadnie.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38665
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś
« Odpowiedź #9584 dnia: 08 Października 2013, 20:20:31 »
A prawda. Onego czasu widziałam stadko na rondzie pod Gatwick. Ale to chyba królicy byli.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.