Inne utwory satyryczne > Rycerze

Rycerze odcinki i inne sluchowiska

(1/2) > >>

Depeszusa:
Witam forum, i od razu przepraszam ze pierwszy post i tak od razu z grubej rury. Znalazlem to forum dopiero niedawno, ale powtorka z rozrywki interesuje sie od dziecka, konkretnie to bedzie prawie 50 lat. Mieszkam od wielu lat za granica i mam troche ograniczony dostep do wszelkiego rodzaju materialow archiwalnych, ale cokolwiek znajde na internecie zachowuje na dysko i staram sie poukladac, Bardzo pomocna byla wiadomosc ze jest dokladnie 125 odcinkow rycerzy, ja posiadam 38 potopow, 83 panow wolodyjowskich i 5 ogniem i mieczem. I tu jest zagadka, wszystkie "moje" odcinki sa tutaj https://chomikuj.pl/depeszusa/Program+3+polskiego+Radia/Rozrywka/Elita+-+Rycerze , Moze ktos z ekspertow potwierdzic czy to jest jakis zagubiony odcinek?

Cezarian:
Dziękuję za wiadomość. Zapraszamy na forum i do naszych hłe hłe, dyskusji. Nie twierdzimy, że jest 125 odcinków, tylko, że tyle mamy. Sprawę utrudnia fakt, że od czasu do czasu odcinki były emitowane częściami, że się tak wyrażę do środkowego bębna, albo od tego przerywnika. Spojrzę i dam znać. A w międzyczasie - można pisać.

Depeszusa:
ten extra odcinek jest z plyty dolaczonej do ksiazki Jerzego Skoczylasa Elita. zawsze jak jestem w Polsce to przywoze jakas ksiazke, czy to Andrusa, Fedorowicza, mana czy jak ostatnio Pamietniki Jerzego Dobrowolskiego. Magazyny satyryczne w programie 3, byly pasja calego mijego zycie. Mam osobnego chomika wylacznie z kawalkami z Nie tylko dla orlow, ale to chyba nigdy sie nie spelni zeby zebrac wszystkie kawalki. Musze jeszcze poprzegladac powtorki az rozrywki, tez prawie wszystko mam na chomiku moze tam sie cos poznajduje. Sluchalem trojki przez internet, nie na zywo, jednego dnia nagrywalem a nastepnego sluchalem, mam dzieki temu wiele nagran z lat 2014-2016,  a od stycznia 2017 nagrywam i trzymam na HD Trojke 24/365, choc musze przyznac ostatnio tak duzo nie slucham. Moze kiedys komus sie przyda. Dzieki za odpowiedz, bo myslalem ze to forum jest juz martwe.

Bluesmanniak:
Martwe? No wypraszam sobie, jeszczę żyję, choć zdrowie już nie to...
A Trójka od kilku lat jest Trujką i właściwie nie da się tego słuchać, dno, co raz głębsze dno. Może zagranicą inaczej słychać...

Cezarian:
Co do "martowści" forum, to niech się kolega Depeszus nie dziwi reakcji Bluesmanniaka, bo tu ciągle się dzieje. Wymieniamy się nie tylko głupotami, ale i wielki głupotami i małą prozą, choć oczywiście głupią.

Wracając do zasobów powtórkowych, to gromadziliśmy je przez wiele lat i zasoby są duże, począwszy oczywiście od słuchowiska "rodzinnego", czyli Rodziny Poszepszyńskich. Spotykaliśmy się z aktorami, Zembatym, pisaliśmy antologie forumowe, tworzyliśmy własne słuchowisko.
Ciągle monitorujemy najważniejsze dziedziny życia w kraju i na świecie, poczynając oczywiście od cen truskawek i czereśni, bawimy się w zawodowe zaćmienia i brewerje historyczne, monitorujemy stan mediów radiowych, zwłaszcza potrójkowych, ale nie tylko. Ba, ba...wimy się językiem na wszystkie możliwe sposoby, kontaminacji nie wyłączając. Jedynie do polityki mamy dystans, uważając, że możemy się z niej śmiać, ale nie ma sensu o niej rozmawiać, bo to robią wszyscy dookoła.
Krótko mówiąc, zapraszamy do naszych zabaw i dyskusji.
"Rycerzy" sprawdzę i odezwę się, tak żeby zweryfikować i wspólne zasoby i - oby - ewentualne różnice. A może kolega ma jakiś spis?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej