Autor Wątek: Zawodowe zaćmienia  (Przeczytany 143515 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2235 dnia: 30 Stycznia 2023, 21:53:57 »
Płuca? ;) To powinno pomóc.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3849
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2236 dnia: 01 Lutego 2023, 20:05:39 »
A do męskiej można z ptakiem?

No nawet wypada. Ale wy tu śmichu chichu a ja mam katar gigant i pewien niefart. Ma przyjechać pewien dygnitarz do luterskiej korporacji i porozmawiać z ludem. Rzecz jest zaplanowaną na piątek, dzis przekazywano na tzw timsach WYTYCZNE a ja... Cóż. Zapomniałem się i kichnąłem. A dalej jak w kawale o Stalinie: kto kichnuł?! A jak już ustalono kto to dostałem życzliwą sugestię rozważenia jeszcze raz mojego udziału coby dostojnego gościa nie zakatarzyć. W sumie samo spotkanie jakoś super szczególnie mnie nie nakręcało ale taka okazja legalnego obcyndalania się przepadła :(
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2237 dnia: 01 Lutego 2023, 22:17:22 »
Może po prostu pójdziesz do domu i nie będziesz zarażać nawet pomniejszych notabli? Chyba, że dbają wyłącznie o, jakby to ująć nienarodowościowo, niemieckojęzycznych z urodzenia?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2238 dnia: 10 Lutego 2023, 16:19:15 »
 Nasza kaszląca koleżanka, kierowniczka sekretariatu, wygłosiła ostatnio takie zdanie: jednemu podobają się blondynki, drugiemu brunetki, jednemu podoba się kaszel suchy, drugiemu mokry. Sądząc po koleżance jest zdecydowanym zwolennikiem suchego blond kaszlu. Wszystko to doprowadziło do zaangażowanej dyskusji, czy jak zejdzie się ona z kaszlem suchym i on z kaszlem mokrym, to jak będą kaszleć ich dzieci?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2239 dnia: 15 Lutego 2023, 12:07:37 »
 Bawimy się na tym forum słowem w różnych postaciach, wymyślamy, a życia i tak nie przebijemy. Od kilku dni na piętrze, gdzie mieści się nasza kancelaria, tuż obok biura Sąsiadującej Pani Notariusz, trwają prace remontowe. Nadworny konserwator stuka, wierci, rzęzi. Wywołało to nie mniejsze zaniepokojenie pani notariusz, niż chińskie szpiegowskie balony w USA i wysłała syna celem wywiedzenia się o szczegóły. Ten najpierw napadł na konserwatora, jak długo będzie wiercił i stukał, a po doprowadzeniu dyskusji do wysokiego C, zapytał, kto będzie najemcą? Zdenerwowany robotnik odpowiedział: Nic pan nie wie? Jakiś notariusz!
Wszyscy byliśmy zgodni, że tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności polegającemu, na tym, że to nie SPN, a jej syn prowadził rozmowę, konserwator zawdzięcza, że jeszcze żyje. Jednak co będzie dalej, bo wygląda na to, że „młyny sprawiedliwości” ruszyły? Dzisiaj rano regionalne media podały, że w ciągu weekendu uległo „samospaleniu” kilka samochodów należących do miejscowych notariuszy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38485
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2240 dnia: 19 Lutego 2023, 10:37:40 »
To od tej gorącej dyskusji zapewne?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2241 dnia: 19 Lutego 2023, 13:13:48 »
Chyba "samospalenie" pomogło, bo wygląda na to, że lokalu nie zajmie notariusz.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38485
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2242 dnia: 19 Lutego 2023, 13:27:36 »
Aha. A te samochody były na pewno puste?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2243 dnia: 19 Lutego 2023, 14:36:07 »
Tak, wystarczyły zaświadczenia notarialne, potwierdzające, że są puste.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2244 dnia: 20 Lutego 2023, 10:17:22 »
 Nasza powszechnie znana i szanowana koleżanka, księgowa została dzisiaj lojalnie ostrzeżona, żeby nie robiła tego co najbardziej w życiu lubi, czyli nie siedziała do późna w pracy, bo wieczorem, przejdzie z kwarantanny grypowej typu A (grypa, nie kwarantanna) nasz słabujący wspólnik i ją zarazi. Zamknę się i nie wpuszczę! Usłyszeliśmy odpowiedz. Jednak już po chwili przypomniała sobie, że to samo mówiła i przed pierwszą córkę, i przed drugą, a ona już nie chce więcej córek, a że nie ma gwarancji, to od razu wyszła. Do męża, ten przynajmniej daje pewność…
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2245 dnia: 27 Lutego 2023, 16:10:16 »
 Od czasu gdy Sąsiadująca Pani Notariusz dowiedziała się, że remontowany obok niej lokal ma rzekomo zająć inny notariusz, atmosfera na piętrze jest tak gęsta, że nie tylko można nożem ciąć, ale pracownice Jedynej uciekają do pobliskiego zakładu pogrzebowego, żeby odetchnąć świeżym powietrzem i chociaż odrobiną optymizmu. I nie ma się co dziwić ani płonącym w mieście samochodom innych notariuszy, ani pękniętej od krzyku szybie w budce strażników parkingowych, którą nieopatrznie postawili obok miejsca naszej Sąsiadującej. Jednak sprawy zaszły o wiele dalej. W ostatni piątek Jej Wyjątkowość, dopadła do wychodzącej jakby nieco po omacku z toalety dla niepełnosprawnych kobiety z białą laską z czerwonymi paskami. Dopadła i zrobiła awanturę, jak można mieć tak czarną białą laskę i że jak się ma brudną laskę, to się z publicznych toalet nie korzysta. Wygląda na to, że właściciel nie zważając na konsekwencje, zamuruje toaletę dla niepełnosprawnych. Tylko, co z ludźmi?
« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2023, 16:33:43 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38485
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2246 dnia: 27 Lutego 2023, 17:00:01 »
Może ich najpierw wypuści?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2247 dnia: 27 Lutego 2023, 19:34:14 »
Wątpię, musiałby trafić na nieobecność SPN, a ta słynie z nocowania w swojej kancelarii, bo nigdy nie wiadomo, czy ktoś nie zajdzie. Pomimo zamkniętego budynku.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2248 dnia: 01 Marca 2023, 11:26:51 »
 Nasza powszechnie znana i szanowana koleżanka, specjalistka od jabłek i marchewki, jest podłamana. Żeby, jak to  ona twierdzi, doprowadzić swoja wagę do zadowalającego ją poziomu, musi znowu wyrywać ząb. Niestety, ósemki już się jej skończyły i wyrywa szóstkę. Jest załamana nie tylko zabiegiem, kosztami, ale i obawami o wygląd po zabiegu. Pocieszamy ją, że dla nas będzie przepiękna nawet bez zębów. Tak, ale co powiem dzieciom, tym bardziej, że ciągle każę im myć zęby, pyta rozdygotana? Nie panikuj, może cię nie poznają, pocieszamy.
« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2023, 11:58:20 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51905
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zawodowe zaćmienia
« Odpowiedź #2249 dnia: 07 Marca 2023, 14:23:40 »
 Nasza znana i szanowana koleżanka, specjalistka od języków wschodnich, wbrew najnowszym, jakże naukowym metodom wychowawczym, zmusza córkę do nauki. Ponieważ języki wschodnie sama zna, córka jest wtłaczana w bezduszna machinę nauki języka angielskiego. I właśnie dzisiaj będzie kartkówka. Na szczęście, zakres jest znany – czas Present perfect. Właśnie w tym czasie uczennica będzie musiała zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego. Matka jest pełna obaw, co prawda ćwiczyły pół nocy, ale córce bardziej wychodzi Present Continous, niż Present Perfect.
Mela, doradzisz?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.