91
przemyślenia / Odp: Refleksja na dziś...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia 11 Czerwca 2026, 14:01:23 »Bez sztycy na bagażniku czy ramie całkiem spokojnie... całkiem spokojnie dopijam trzecią kawę...?![]()
Bez sztycy na bagażniku czy ramie całkiem spokojnie... całkiem spokojnie dopijam trzecią kawę...?![]()


Nie wiem, jak można na oklep na rowerze ale jeździłem bez siodełka, na kierownicy, na ramie, na bagażniku...

