Autor Wątek: Wieści dziwnej treści vol NN  (Przeczytany 1368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Wieści dziwnej treści vol NN
« dnia: 03 Lipca 2009, 13:08:32 »
Zabieranie kurom jaj bez ekwiwalentu nielegalne!
KE stwierdziła, że podbieranie kurom jaj (bez uiszczenia odpowiedniej opłaty) godzi w ich interes i jest sprzeczne z zasadami współżycia człowiek-kura.
Zezwoliła jednak, by opłata za czynsz i energię elektryczną oraz (w przyszłości)  dostęp do Internetu mógł być wliczony do bilansu wymiany.

Grecki minister spraw zagranicznych Kozakis Mumulatis zwrócił się z prośba do władz w Kielcach, by spowodowały zaniechania podkuwania Kóz w Pacanowie.
- Η οικόσιτη κατσίκα (επιστημονική ονομασία: Αιξ η κατοικίδιος, Capra aegagrus hircus) είναι υποείδος της εξημερωμένης κατσίκας και κατάγεται από την άγρια (μη εξημερωμένη) κατσίκα της Νοτιοδυτικής Ασίας και της Ανατολικής Ευρώπης. Πρόκειται για ζώο μηρυκαστικό, της οικογένειας των βοοειδών και της τάξης των αρτιοδάχτυλων – powiedział minister Kozakis.
Pozostawiamy to bez komentarza.

99-letni naturysta ubrał koszulkę.
- Już dość – stwierdził i oddalił się w nieznanym kierunku.

Naukowcy z Uniwersytetu Łomosova w Moskwie ustalili, że wpływ ciepłoty powietrza na wskazania termometrów rtęciowych  jest istotna.
Szczerze gratulujemy. To jest dobrze wydany grant.

„Gdzie leziesz ty łysa pało” – za takie słowa na dwa miesiące aresztu skazany został 26-letni mieszkaniec Czarnej Tarnowskiej.
Słowa te wypowiedział podczas zlotu fanów detektywa Kojaka, które obywały się w Kwidzynie
- Używanie zwrotu „pało” godzi w podstawy stosunków społecznych , podważa zaufanie do organów administracji państwowej oraz budzi mój głęboki niesmak i jako takie zasługuje na surowa karę – powiedziała w sentencji wyroku Barbara Pała, przewodnicząca składu sędziowskiego.

„Deprecjacja pryncypiów w sferze werbalnej jest przyczyną pauperyzacji wartości w warstwie materialnej” – powiedział minister Schetyna na spotkaniu z powodzianami.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38535
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Wieści dziwnej treści vol NN
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipca 2009, 14:37:40 »

Grecki minister spraw zagranicznych Kozakis Mumulatis zwrócił się z prośba do władz w Kielcach, by spowodowały zaniechania podkuwania Kóz w Pacanowie.
- Η οικόσιτη κατσίκα (επιστημονική ονομασία: Αιξ η κατοικίδιος, Capra aegagrus hircus) είναι υποείδος της εξημερωμένης κατσίκας και κατάγεται από την άγρια (μη εξημερωμένη) κατσίκα της Νοτιοδυτικής Ασίας και της Ανατολικής Ευρώπης. Πρόκειται για ζώο μηρυκαστικό, της οικογένειας των βοοειδών και της τάξης των αρτιοδάχτυλων – powiedział minister Kozakis.
Pozostawiamy to bez komentarza.


To bardzo merytoryczna wypowiedź, powinno się jednak zwrócić uwagę, że: Koziołek Matołek (laŭvorte Virkapreto Idioteto) estas pola fikciulo kreita de verkisto Kornel Makuszyński kaj desegnisto Marian Walentynowicz en 1933, en unu el la plej fruaj polaj bildserioj por infanoj. Malgraŭ ke pasis jam jardekoj depost mortoj de ambaŭ aŭtoroj, kaj aventuroj de Matołek ne similas al nuntempa realeco, li daŭre estas kulta figuro de porinfana literaturo.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Wieści dziwnej treści vol NN
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipca 2009, 16:56:07 »
Czy to oznacza, że Koziołek Matołek ma greckie, czy esperanckie pochodzenie?
Czy kaczki i gęsi będą przez unię w sferze jaj traktowane równorzędnie z kurami?
Czy wypowiedź Grzegorz Schetyna oznacza równe traktowanie powodzian i kur?
Może 99-letni naturysta oddalił się w poszukiwaniu majtek i straconego czasu?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38535
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Wieści dziwnej treści vol NN
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipca 2009, 17:38:11 »
Ja tam temu koziołku w papiery nie patrzyła, ale Virkapreto Idioteto mnie wzruszyło. Takie proste i takie prawdziwe  ;D

A o kaczki bym się nie martwiła, poradzą sobie...

Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.