Autor Wątek: Erazm z Rotterdamu kandydatem na trenera reprezentacji Polski  (Przeczytany 871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Jak donosi nasz (pragnący zachować anonimowość) korespondent Leon Wyprych, prezes PZPN Gregory Summer  zastanawia się nad powołaniem Erazma z Rotterdamu na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.
- Mamy pewne zobowiązania wobec Holendrów,  zaproponujemy więc wymianę jednego Holendra na drugiego. Pozwoli nam to na dotrzymanie kontraktu,  a jednocześnie mieć większy wpływ na sposób prowadzenia reprezentacji.
Na zarzut, że Erazm nie żyje już od prawie 500 lat, prezes powiedział:
- To się pani tylko tak wydaje. Idee Erazma są wiecznie żywe, a jego postulat powrotu do korzeni ma głęboki sens i pomoże wydobyć z dna kryzysu polską piłkę nożną.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nadzór nad pracą Erazma będzie miał wybitny duet – Piechniczek-Engel. Być może ktoś jeszcze do nich dołączy, gdy tylko umorzone zostanie postępowanie.
Na takie dictum nie mamy więcej pytań.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Erazm z Rotterdamu kandydatem na trenera reprezentacji Polski
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwca 2009, 21:37:15 »
Myślę, że o obsadę stanowiska trenera możeby być spokojni. Są jeszcze przecież takie tuzy trenerki kopanej, jak Rembrand, Van Gogh, czy, ostatecznie nawet królowa, przepraszam, krowa holenderka. Daodam, że krowa rasy mlecznej, choć nie jestem rasistą.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.