Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Weekendowe majowanie

(1/119) > >>

Stefan:
Witam z gościnnej ziemi beskidzkiej (gdzie udało mi się wyrwać mimo wykorzystywania mnie przez kapitalistę)
Cezar wita z Augustowa
Czy ktoś jeszcze skądś wita?

666:
Ja witam, ale z Wrocka  co oznacza że nie wyjechałem - bo jutro mam ... ... ... MATURĘ! (psia jego jucha)

anoosia:

--- Cytat: Zygfryd666 w 03 Maja 2007, 15:41:52 ---Ja witam, ale z Wrocka  co oznacza że nie wyjechałem - bo jutro mam ... ... ... MATURĘ! (psia jego jucha)

--- Koniec cytatu ---
To witaj w klubie. Godzina zero wybije za 15 godzin.... Oczywiście w związku z tym siedze w domu.

Cezarian:
Dobrze, że ten wątek załozył nasz moderator, inaczej nam by sie dostało, dlaczego nie piszemy o tym w watku o współnym słuchaniu RP.
Ja w każdym razie wróciłem.
Zaś młodzieży dajcie znać, jak wam poszedł temat o Dziadach, bo chyba jest oczywiste, że ze względu na Dziadka Jacka ten właśnie wybraliście. Mam nadzieję, że co nieco o Dziadku napisaliście, przecież bez trudu uda się udowodnić, że Mickiewicz przewidział dramatyczne wydarzenia zwiazane wojna rosyjsko-japońska, z upadkiem Port Artura oraz procesem Zachariasza Dorożeńskiego (tutaj Kafka sie także wzorował na zanmym nam bohaterze procesu). ;)

Rustig:

--- Cytat: Cezarian w 04 Maja 2007, 16:30:45 ---Ja w każdym razie wróciłem.

--- Koniec cytatu ---

A gdzie relacja z Augustowa?


--- Cytat: Cezarian w 04 Maja 2007, 16:30:45 ---Zaś młodzieży dajcie znać, jak wam poszedł temat o Dziadach, bo chyba jest oczywiste, że ze względu na Dziadka Jacka ten właśnie wybraliście. Mam nadzieję, że co nieco o Dziadku napisaliście, przecież bez trudu uda się udowodnić, że Mickiewicz przewidział dramatyczne wydarzenia zwiazane wojna rosyjsko-japońska, z upadkiem Port Artura oraz procesem Zachariasza Dorożeńskiego (tutaj Kafka sie także wzorował na zanmym nam bohaterze procesu). ;)

--- Koniec cytatu ---

No to, to akurat oczywiste. Tym bardziej, ze wszyscy kibicowaliśmy młodzieży.
Ale chyba nie dostaniemy teraz odpowiedzi, bo młodziez się relaksuje (każdy inaczej). Prawda Zykfryd  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej