Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Mikrolocik

<< < (2/109) > >>

Cezarian:

--- Cytat: Tosia w 06 Kwietnia 2009, 22:39:16 ---O JAAA!
Chyba muszę częściej używać kalendarza.. W niedzielę się zorientowałam, że 5 kwietnia się właśnie konczy.. czy jakoś tak..

Odpowiedz dla Stefana: to selekcjoner (tzw. door select)

--- Koniec cytatu ---
A gdybyś się zorientowała wcześniej, że będzie 5-go kwietnia, to wówczas co? Wybrałabyś się do teatru na pewien kwadrat, to znaczy sztukę?

zkobry:
skoro już wydałem książkę J.R. Parzochy i machnąłem portret przodków, to podejmuję stachanowskie zobowiązanie, że w następnym przypływie rozmaitych uczuć i sił twórczych upiekę tort w kształcie Placu Na Rozdrożu (z dżemem palce lizać).

Bruxa:
Znaczy się - piętrowy? I koniecznie z fontanną. Fontanna musi być, bo gdzie byśmy szmatę na maszt wciągali?  ;D

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 06 Kwietnia 2009, 23:11:43 ---Znaczy się - piętrowy? I koniecznie z fontanną. Fontanna musi być, bo gdzie byśmy szmatę na maszt wciągali?  ;D

--- Koniec cytatu ---
Właśnie! Dlaczego NIC nie ma w słuchowisku na temat fontanny na placu? Nie było jej wcześniej?

Bruxa:
O, wa, wielkie mi mecyje. We Wiki też nic o tej fontannie nie ma i co z tego? To nie znaczy jeszcze, że nie istnieje. Jak wczoraj przejeżdżałam to jeszcze była  ;D
infowarszawa.waw.pl podaje taki humorystyczny tekst: "Fontanna drogowa. Uruchomiono ją 22 lipca 1974 r. wraz z otwarciem Trasy Łazienkowskiej. Była częścią jej założenia i trzeba przyznać, że jest wyjątkowo udanym akcentem urbanistycznym. Największe zdziwienie budzi jednak to, że wciąż działa, bijąc na wiele metrów w górę."  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej