Rodzina Poszepszyńskich > niewyemitowane odcinki

Instytut Narodowej Pamięci???

(1/7) > >>

andrzej74:

Przesłuchałem nagrania ze spotkania z Zembaczem. Potwierdził fakt zniszczenia odcinka, nazwijmy go roboczo „Obóz pracy u Ślepego Leona”. Jako że oczywistym jest fakt niemożności dotarcia do archiwum radiowego, które jest na równi z archiwum TVP instytucją na wskroś komunistyczną rysuje się mglisto chyba tylko jedyna alternatywa. Czytałem ze 3 miesiące temu wywiad z ministrem kultury Zdrojewskim właśnie na temat archiwów radiowo-telewizyjnych. Oświadczył on, że w ciągu kilku lat ministerstwo zamierza powołać do życia specjalną instytucję gromadzącą wszelkie możliwe archiwa audio-wizualne. Mocą ustawy archiwa te zostaną WYRWANE z objęć dotychczasowych dysponentów, zgromadzone w jednym miejscu, skatalogowane i częściowo udostępnione. Zdrojewski wydaje się być skutecznym ministrem, nawet uznany został przez masońską „GW” za najlepszego, wraz ze Schetyną ministra, więc może rzeczywiście za kilka lat taśmy z „RP” będą dla nas dostępne. Sam Zembacz sugeruje dokładne przesłuchanie taśm audycji Ilustrowanego Tygodnika Rozrywkowego. Na taśmach Magazynu Zgryz można by sprawdzić istnienie rzekomego odcinka „Dacza”.

Więc może, za kilka lat...


http://wyborcza.pl/1,75475,5519198,Rewolucja_francuska_w_polskich_archiwach.html

Stefan:
Zastanawiam się nad oboma (obama?) postami A74 i dalej nie wiem co o nich sądzić ani po co zostały napisane.
Kto był na zjeździe to wie o czym był, kto nie był (bo nie mógł) odsłuchał sobie zapis rozmowy i wie to samo, a kto nie odsłuchał znaczy nie chciał bo go to nie interesuje (bo ma prawo) i nie przeczyta tego postu.
No chyba że A74 tak jak Nadszyszkownik Cicho tak będzie wszystkich kochał, że oni w końcu zrozumieją i pokochają....
Pozostaje drugie wyjaśnienie  - kolega A zrobił konspekt wykładu i testuje na nas swój dydaktyzm, za co ja z góry dziękuję, ale nie.
Trzecia myśl - kolega A traktuje niektórych(?) forumowiczów jak debili i tkwi w "mylnym błędzie", że jak się jak się nie wytłumaczy to nikt nic z tego nie zrozumie. To ja też dziękuję. Mam głupi nawyk czytania postów, więc posty A74 też czytam.

Tosia:
Andrzej zrobil sobie po prostu notatki i nie chcial ich zgubic, wiec je zapisal na forum :)

dziw pedadoga:
Dziwne i trudnowytłumaczalne rzeczy dzieją się na forum. A to jakiś post pojawi się, a później zawędruje w tajne rejony, a to Stefan na chwilę staje się Technicznym Telewizyjnym - to pewnie w ramach zapowiedzianej dymisji/degradacji, a to pytań tak wiele pada bez odpowiedzi, a to serwerki padają jak świeże wiśnie...
Cóż - ja z tej jesiennej deprechy zostaję turystą-terrorystą. Właśnie przygotowuję zamach, a potem wytracanie  >:D

Bluesmanniak:

--- Cytat: dziw pedadoga w 07 Listopada 2008, 08:58:46 ---Dziwne i trudnowytłumaczalne rzeczy dzieją się na forum.....

--- Koniec cytatu ---
Do zjawisk dziwnych zaliczyłbym też zaniknięcie aktywności czarownic na forum. A tu termin następnego zlotu/zlociku się zbliża...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej