Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

czy ktoś może pomóc ? :) please :)

(1/239) > >>

saper(ka):
Właśnie odkryłam tę stronę, strasznie się cieszę, że znalazłam Was lubiących Poszeprzyńskich. Ja ich słuchałam jak byłam jeszcze malutka, ale do dziś jestem absolutnąfanką całej rodziny!

Czy ktoś wie gdzie dostać jakes nagrania, mam tylko 3 CD z empiku wydane przez trójkę, i nie wierzę, że nie usłyszę jak Dziadek jacek leciał z rembaertowa w kosmos, bądź też zeżarł świąteczną śliwkę Marylce!!! Gdzie tego szykać  ???  Dobrzy ludzie pomocy...

Pozdrawiam serdecznie!!!

Bluesmanniak:
Ojojoj, chyba źle trafiłaś... dobrych ludzi to tutaj ze świeca szukać ;D Są tu wariaci, walnięci, zkociali a nawet zpsiali. Ja np. mam tak z 78% ww. cech, więc za dużo, na mnie nie licz (chyba że mi coś całkiem odbije i mi sie pogorszy/poprawi?).
Ale może ktoś normalniejszy się trafi, próbuj 8)

A w ogóle to witaj  :) (chyba mam dzisiaj dyżur powitalny :-\)

saper(ka):
A no dzieki "nie"dobry człowieku :) Serio nie wiesz gdzie można dostać pozostałe oddcinki, i czy wogle? poszukuję ich od kilku lat, ale chyba sama nie dam rady :)

Fasiol:

--- Cytat: Bluesmanniak w 04 Listopada 2008, 17:48:54 ---Ale może ktoś normalniejszy się trafi, próbuj
--- Koniec cytatu ---

Ciężko będzie,raczej mission impossible.


--- Cytat: saper(ka) w 04 Listopada 2008, 17:51:52 ---Serio nie wiesz gdzie można dostać pozostałe oddcinki

--- Koniec cytatu ---

Nie ma nic tak hop-siup.Co Nowy Bułczarz na forum to zaraz chce wszystkie odcinki,a tu trzeba zapracować na komplet nagrań.Najpierw Stefan musi się z Tobą nie przywitać,Bruxa obśmiać jak norka,Zygfryd na czarną mszę zaprosić.....
Ho,ho daleko jeszcze do źródełka z odcinkami Rodzinki.

Bruxa:
Jak norka? To już nie jak boberka? No tak, starzeję się...

Ponieważ przywilejem starczego wieku jest zrzędzenie, niniejszym chciałam zaprotestować przeciwko uprawianej przez kolegów dyskryminacji.
Że ktoś jest nienormalny to od razu ma być niedobry? Albo ma nie być dobry? A taki Pan Słowikowski - może i zboczeniec, ale palce lizać  ;D

Co mi przypomina o pewnym Zsypie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej