Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

Witam Forumowiczow

(1/3) > >>

msnet:
Witam wszystkich, pewnie nikt mnie juz nie pamieta nawet deepblue z ktorym razem zakladalismy pierwsza stronke ale jestem po baaaardzo dlugiej nieobecnosci :)

Bluesmanniak:
No ja cie zdecydowanie nie pamiętam. Na dodatek kojarzysz mi się bardzo Gatesowo :-\
Ale jako że mam właśnie dyżur, i tu i tam, to witam Cię! Mam nadzieje, że mi wybaczysz...

Stefan:
You on duty today?
What'a a pity  ;D

msnet:
Bluesmanniak nie Ty pierwszy masz takie skojarzenia co nie zmienia faktu ze czasem to mi sie przydaje a czasem mam z tego ubaw :)
Stefan jak to bylo mile powitanie to ja jestem krolewna sniezka a moze nawet zwirek i muchomorek :D

ja za to pamietam sporo choc nie powiem abym czesto sie wypowiadal na starym forum z roznych wzgledow, z reszta nie tylko ja zamilklem dawnymi czasy, ale nie o tym nie o tym :) stronka nowa, mam troszke zaleglosci wiec trzeba zerknac tu i tam co tez sie zmienilo i kto tym razem nam na rece patrzy, "przypadki chodza po ludziach a fiatow przybywa..." ;):D

Stefan:

--- Cytat: msnet w 30 Lipca 2008, 10:58:45 ---Bluesmanniak nie Ty pierwszy masz takie skojarzenia co nie zmienia faktu ze czasem to mi sie przydaje a czasem mam z tego ubaw :)
Stefan jak to bylo mile powitanie to ja jestem krolewna sniezka a moze nawet zwirek i muchomorek :D

--- Koniec cytatu ---
Wierz mi, to było miłe powitanie ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej