Rodzina Poszepszyńskich > niewyemitowane odcinki

Wizyta u Ślepego Leona - kurza farma - obóz pracy?

(1/8) > >>

deepblue:
DObrze znany jest nam odcinek , kiedy rodzina jedzie pociągiem do Ślepego Leona.

Niestety nie jest znany odcinek następny - nazwijmy go "Wizyta uślepego Leona - Kurza farma ?" wczoraj zapytałem o to Maćka. Okazuje się żę był wyprodukowany, ale niestety.. cenzura - trzsk prask i po wszystkim.

z przekazu Macieja wynika, że na farmie ślepego Leona był nieżle zorganizowany obóz pracy przymusowej..
niestety, szanse na odnalezienie tego odcinka są znikome.

Wynika to z tego, że odcinki były robione tylko w jednym egzemplkarzu. na 1 egzemplarzu łatwiej wykonywać cenzurę.. 

Widzę możliwość odnalezienia tego tylko w wypadku, gdyby cenzura nie zniszczyła, a tylko przejęła, i.. ukryła odcinek ?

albo jeśli ktoś robił kopię "dla siebie" ?

a może w pomieszczeniu nagrań był podsłuch, i zachowały się nagrania z podsłuchu ?

innych możliwości nie widzę ..
zresztą nawet jakby, to jak dostać się do takiego nagrania z podsłuchu z radia z 198x roku !? :) heh. to niestety taczej scienne fiction

niestety, nie mam bladego pojęcia jak działała wtedy cenzura (jścałem wdydy w pieluchy), i co mogło się z tym dziać, ani do kogo się zwrócić, by się dowiedzieć... może IPN ?

jakby ewentualnie ktoś to miał (haha ha) to niech prześle nam łaskawie na maila co... ?

666:
No i właśnie! Zawsze mnie ciekawiło czy dojechali? czy dziadkowi w końcu zaszkodziła wypita woda? jak mieszkał Ślepy Leon? A tu trzask, prask, panie...

Stefan:

--- Cytat: Zygfryd666 w 02 Marca 2008, 18:14:29 ---No i właśnie! Zawsze mnie ciekawiło czy dojechali? czy dziadkowi w końcu zaszkodziła wypita woda? jak mieszkał Ślepy Leon? A tu trzask, prask, panie...

--- Koniec cytatu ---
Panowie! (I Wy Bruxy) napiszmy go. Czask prask i po fszystkim

Bruxa:

--- Cytat: Stefan w 02 Marca 2008, 19:59:51 ---
--- Cytat: Zygfryd666 w 02 Marca 2008, 18:14:29 ---No i właśnie! Zawsze mnie ciekawiło czy dojechali? czy dziadkowi w końcu zaszkodziła wypita woda? jak mieszkał Ślepy Leon? A tu trzask, prask, panie...

--- Koniec cytatu ---
Panowie! (I Wy Bruxy) napiszmy go. Czask prask i po fszystkim

--- Koniec cytatu ---

To sie nazywa przebłysk geniuszu  ;D

666:
Hahahaha - no jasne! :D Ale my szukamy nagrania czy scenariusza? :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej