Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

Podkarpacie

(1/2) > >>

ZeusPM:
witam wszystkich fanów rodziny Poszepszyńskich i nie tylko. Z naszą rodzinką zetkąłem się kilkanaście lat temu najprawdopodobniej w powtórce z rozrywki i od razu mnie "wciongneło" - kasety, książka, mp3...
Szkoda tylko że szanowna trójka przez te wszystkie lata powtórek RP, powrarza je w złej kolejności i niestety nie wszystkie.
Więcej szacunku i profesjonalizmu panie Andrus dla klasyki polskiej satyry.

666:

--- Cytat: ZeusPM w 16 Grudnia 2007, 21:29:14 ---Szkoda tylko że szanowna trójka przez te wszystkie lata powtórek RP, powrarza je w złej kolejności i niestety nie wszystkie.
Więcej szacunku i profesjonalizmu panie Andrus dla klasyki polskiej satyry.

--- Koniec cytatu ---
Nasze forum w pigułce. ;)

No, przesadziłem.

Cezarian:
Jeszcze raz witam kolegę Zeusa. Mam małą prośbę. Wiem, że to nie  jest łatwe, ale radzę chociaż przerzucić tytuły wątków, które przewijają się na forum. Wiele, naprawdę wiele tematów było tu już poruszanych i to na wszystkie strony. Można się do każdego z tych wątków dopisać.
Prośba więc ode mnie jest taka, abyś nie tworzył wątków nadaremno, bo to tylko gmatwa i tak skomplikowaną strukturę forum.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Nie chodzi mi o zakaz tworzenia nowych wątków, a jedynie o niepowielanie dotychczasowych.
Zgoda, że forum jest na początku trudne w odbiorze ze wzgledu na ilość wątków(!) oraz permamentną off-topowość każdego z nich. Jednak, jak się wkrótce przekonasz, szybko przestaje to przeszkadzać, a jeśli nie przestaje, to i tak nie ma na to rady ;).
Pozdrawiam i zapraszam do klawiatury.
Andrus juz swoje dostął na forum. Dodam tylko, że wygląda na to, że na chwile obecną jest to najlepszy andrus, na jakiego nas stać. Nie oznacza to oczywiście, że jest to Andrus na miarę naszych możliwości. :D

Bruxa:

--- Cytat: Cezarian w 17 Grudnia 2007, 00:47:55 ---chociaż przerzucić tytuły wątków

--- Koniec cytatu ---

                                                                                                   /\
                                                                                                   ||
                                                                                  wyszukiwarka

Baader:

--- Cytat: Cezarian w 17 Grudnia 2007, 00:47:55 ---Nie oznacza to oczywiście, że jest to Andrus na miarę naszych możliwości. :D

--- Koniec cytatu ---

Aler przyznacie, że nasze prasłowiańskie forum chroni w swych wątkach plebejskich uciekinierów od wszechobecnej komerchy! Zróbcie mi przebitkę na Stefana na... o sorki: na Kota na gruszy! No i "odcinkowym skrytożercom nasze stanowcze NIE!!!" :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej