Kategoria ogólna > Potrujmy o Trójce (AKA forum.trojka.net)

Akademia/powtórka

<< < (2/63) > >>

duch pedadoga:

--- Cytat: Zygfryd666 w 13 Grudnia 2007, 18:04:39 ---To dzisiaj była Akademia?! Mnie się zdawało, że raczej Szkło Kontaktowe.

--- Koniec cytatu ---
Nie zauważyłem (może dlatego, że nie miałem ani szkieł kontaktowych ani okularów ani lupy ani teleskopu ani...)
To jak w AR jest Daukszewicz, Jachimek lub... Andrus to też jest szkło?

666:

--- Cytat: duch pedadoga w 14 Grudnia 2007, 10:47:08 ---
--- Cytat: Zygfryd666 w 13 Grudnia 2007, 18:04:39 ---To dzisiaj była Akademia?! Mnie się zdawało, że raczej Szkło Kontaktowe.

--- Koniec cytatu ---
Nie zauważyłem (może dlatego, że nie miałem ani szkieł kontaktowych ani okularów ani lupy ani teleskopu ani...)
To jak w AR jest Daukszewicz, Jachimek lub... Andrus to też jest szkło?

--- Koniec cytatu ---

No nie to chciałem powiedzieć, ale zaproszony gość co i rusz podkreśla swoje niezainteresowanie kabaretem, a jedynie polityką.

Bruxa:
No i znowu kawałek Akademii/Powtórki obcięli. Tym razem na korzyść pogadanki językowej. Nie mam nic do pogadanek, z chęcią ich słucham, ale nie kosztem rozrywki.

A może tak skomasować całą tzw. misję w jednym godzinnym okienku, przynajmniej będzie wiadomo gdzie jej ze świecą szukać  :-\

WalekMsT:
tak niestety się zdarza jeśli materiały latają z komputerowgo schedulera

Stefan:

--- Cytat: WalekMsT w 28 Kwietnia 2008, 20:52:48 ---tak niestety się zdarza jeśli materiały latają z komputerowgo schedulera

--- Koniec cytatu ---
Nie chwaszcz!
To moja działka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej