Inne utwory satyryczne > Przygody Wuja Alberta

Nowe przygody wuja Alberta

<< < (6/6)

Stefan:
Kurcze, to gdzie ja napisałem że nie chce mi sie słuchac nowego ALberta???

Psiakostka:

--- Cytat: Cezarian w 04 Lutego 2008, 22:50:10 ---Może i racja. I w ten sposób kultura trafi pod strzechę każdego telefonu...

--- Koniec cytatu ---

Kultura panie ale fizyczna...


--- Cytat: Bluesmanniak w 05 Lutego 2008, 14:54:40 ---ale co ma k* Wuj do komórki  ???

--- Koniec cytatu ---

Bo sobie może taki koprofag jeden z drugim zrobić "dzwonka że full beka" z Fronczewskiego mówiącego: "a gówno"

Propos kultury widziałem niedawno piękną galerię pisemek "dla pań" przyklejonych do szyby przybytku prasy codziennej i muszę powiedzieć, że wszystkie (po okładce) były niemal takie same - gdyby nie nieco inne loga to mogłyby z powodzeniem uchodzić za kolejne numery tego samego tytułu.

Psiakostka:
Słyszałem jeden odcinek nowych przygód zassany z Ocipca.

To nie jest abstrakcyjny humor a po prostu jeden wielki bałagan by nie powiedzieć dosadniej ale też na "B".

Zupełnie jak w niezapomnianym roku 1939 gdy wróg miał nad nami przewagę. Już po pierwszym starciu nasz oddział poszedł w rozsypkę  i o jakimkolwiek porządku nie mogło być mowy. Nie mogąc stawić najeźdźcy czoła na polu chwały postanowiliśmy walczyć z nim na polu nierządu. Dlatego dokonaliśmy brawurowej dywersji w pobliskim zamtuzie. Korzystając z obnażenia sił nieprzyjacielskich wysmarowaliśmy nieprzyjacielskie spodnie od środka klajstrem zaimprowizowanym z środków znalezionych poniekąd z naszej kuchni polowej: mąki ziemniaczanej, mączki kostnej, benzyny i izolacji przewodów niskiego napięcia. Jak się domyślacie nieprzyjaciel nie był zbyt szczęśliwy gdy po niewczasie odkrył nasz fortel.

Morał z tego taki że w bałaganie i zamieszaniu nietrudno o nieszczęście.

Stefan:

--- Cytat: Psiakostka w 10 Marca 2008, 20:02:16 ---Słyszałem jeden odcinek nowych przygód zassany z Ocipca.
To nie jest abstrakcyjny humor a po prostu jeden wielki bałagan by nie powiedzieć dosadniej ale też na "B".

--- Koniec cytatu ---
Znowu sie mnie czepiasz?
Duck off!  ;D

666:
Hahahahahah.
Właśnie w Tok.fm była reklama:

Borys Szyc (taki aktor ;)) mówi: Ja sobie wypraszam i kolejny raz będę zniesmaczony w niedzielę po godzinie 10 słuchowiskiem, w którym przekręca się, używa parafrazy moje nazwiska!

Coś w tym stylu. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej