Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Czy przykazań jest 9 - sensacyjne(?) odkrycie salonu polskiego dziennikarstwa

<< < (3/3)

Bruxa:

--- Cytat: Stefan w 21 Marca 2007, 17:31:54 ---No nie offtopujcie offtopowego wątki

--- Koniec cytatu ---

Ooo! Stefek dotarł do nieznanego przykazania!

Skoro tak, to wracajmy zatem do naszych bizonów... znaczy się, baranów, oczywiście  ;D

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 21 Marca 2007, 17:50:37 ---
--- Cytat: Stefan w 21 Marca 2007, 17:31:54 ---No nie offtopujcie offtopowego wątki

--- Koniec cytatu ---

Ooo! Stefek dotarł do nieznanego przykazania!

Skoro tak, to wracajmy zatem do naszych bizonów... znaczy się, baranów, oczywiście  ;D

--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się! Ile przeciętny baran z Arabii wytrzyma bizonów (bizunów) at nudam sempiternam? Czy aby wełna mu się nie zgrępluje?

Mosze zszedł z Synaju, stoi przed Żydami trzymając Tablice w ręku, wszyscy czekają, co teraz powie.
- Żydzi - mówi Mosze - mam dla was dwie nowiny, jedna dobra, a druga zła. Od której zacząć?
- Od dobrej - jednogłośnie odparł lud.
- Dobra to ta, że udało mi się sporo utargować tam na górze, miało być 30, zostało tylko 10!
- Szkojach - wykrzyknęli Żydzi - a jaka jest ta zła wiadomość?
- Niestety, cudzołóstwo zostało!
Sam nie lubię cytatami, ale tak się nam watek rozwinął...

Bruxa:

--- Cytat: Cezarian w 21 Marca 2007, 20:34:59 ---- Niestety, cudzołóstwo zostało!

--- Koniec cytatu ---

Oj, gewalt!
 ;D

Psiakostka:
Czy przypadkiem sempiternam, nie oznacza wiekuisty?

W tym świetle "40 bizunów na nagą wiekuistość" nabiera zupełnie nowego, prawda znaczenia.

Pamiętam jak w niezapomnianym roku 1939 przez podobne zamieszanie cały nasz oddział dostał się do nieprzyjacielskiej, prawda niewoli. Gdy padł rozkaz "wszyscy w nogi" przez małe nieporozumienie postrzeliliśmy 173 krotnie w obie nogi pewnego sturmbahnfuhrera, przez co okropne on miał do nas pretensje. Zupełnie nie wiem o co - przecież tym sposobem załatwiliśmy mu całkiem pokaźną prawda rentę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej