Kategoria ogólna > Potrujmy o Trójce (AKA forum.trojka.net)

Rock-Serwis FM

<< < (2/8) > >>

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 05 Grudnia 2014, 08:33:19 ---O! To ktos słucha Kosińskiego prócz mnie?
A może są słuchacze CSM lub Ossobliwości?

--- Koniec cytatu ---
Ossobliwości - przecież to oczywiste. Przynajmniej od czasu do czasu.

Stefan:

--- Cytat: Cezarian w 05 Grudnia 2014, 14:15:53 ---
--- Cytat: Stefan w 05 Grudnia 2014, 08:33:19 ---O! To ktos słucha Kosińskiego prócz mnie?
A może są słuchacze CSM lub Ossobliwości?

--- Koniec cytatu ---
Ossobliwości - przecież to oczywiste. Przynajmniej od czasu do czasu.

--- Koniec cytatu ---
A nagrywasz? Obrabiasz?

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 05 Grudnia 2014, 16:54:38 ---
--- Cytat: Cezarian w 05 Grudnia 2014, 14:15:53 ---
--- Cytat: Stefan w 05 Grudnia 2014, 08:33:19 ---O! To ktos słucha Kosińskiego prócz mnie?
A może są słuchacze CSM lub Ossobliwości?

--- Koniec cytatu ---
Ossobliwości - przecież to oczywiste. Przynajmniej od czasu do czasu.

--- Koniec cytatu ---
A nagrywasz? Obrabiasz?

--- Koniec cytatu ---
Obecnie chyba mi się nagrywa, sam musze sprawdzić. Nie pamiętam, bo przez jakiś czas nie nagrywałem, a jakoś tak we wrześniu zacząłem znowu, potem miałem małą reorganizację. Nie obrabiam. Jak mam czas, to szybko przelecę, czy jest coś ciekawego, a resztki wyrzucam do kosza.

Bruxa:

--- Cytat: Bluesmanniak w 05 Grudnia 2014, 08:36:31 ---jedyna nadzieja, że Kosiak będzie udostępniał w sieci.

--- Koniec cytatu ---

Się okaże jutro w południe, czy i co będzie udostępniał w sieci.

Bluesmanniak:
No to ruszyło... I już coś wiemy:

PEJZAŻE DŹWIĘKIEM MALOWANE
na antenie:
wtorek 21.00 – 23.00 prowadzi: Piotr Kosiński
czwartek 13.00 – 15.00 (powtórka) prowadzi: Piotr Kosiński
sobota 19.00 – 21.00 (powtórka) prowadzi: Piotr Kosiński

Witam bardzo ciepło i serdecznie... Tymi słowami witam Was od wielu lat, kiedyś w RMF FM, później w Trójce, a obecnie w rockserwis.fm... Tymi słowami i dźwiękami "Selvy" zespołu Camel...

A potem przez dwie godziny obcujemy ze szlachetnymi dźwiękami dla których w tym pospiesznym i skomercjalizowanym świecie coraz częściej brakuje miejsca w ciągu dnia. Ale z innej strony patrząc to noc, jej kolor, nastrój, cisza, sprzyja skupieniu się, sprzyja całkowitemu oddaniu muzyce płynącej z głośników. Muzyce, która na to zasługuje, która wzrusza, porusza i sprawia, że człowiek czuje się lepszy.

Pejzaże dźwiękiem malowane..... Szlachetne i wyrafinowane frazy, pozytywne emocje, oaza dla wrażliwych..... to tu dominują nagrania z zakresu rocka progresywnego i psychodelicznego, jazz-rocka, ambient, space, elektronicznego rocka, itp.

To tu króluje twórczość wykonawców proponujących wyrafinowaną muzykę spoza list przebojów dla wymagających i wrażliwych słuchaczy.

Żegnamy się pełni pozytywnych emocji, wrażliwsi, może lepsi... by spotkać się ponownie za 7 dni.

prowadzący
Piotr Kosiński
wtorek 21.00 – 23.00
czwartek 13.00 – 15.00
sobota 19.00 – 21.00

W czwartki i soboty to pewnie powtórki. No i faktycznie z tego wynika, że z PR3 Kosiak znika :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej