Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Wakacje!!!!

(1/138) > >>

Chlebusia:
ŁU-ŁU! Rok szkolny za pasem i można rozpocząć byczenie się i zażeranie dżemem! %01%
Jakie macie plany na wakacje? Ktoś może wybiera się do Mandżurii? S:)
Ja to głównie będę na rehabilitację jeździć, a Dżemuś...mam prawo tego nie ujawniać.
Ale na forum wpadnę czasem, oczywiście 0:)
Także w imieniu własnym, a także Dżemusiowym, życzę wam wszystkim szczęśliwych wakacji!!! ;)

Cezarian:
Dziękujemy, miłej i (bez)bolesnej rehabilitacji, bo pamiętaj, że jak to mówią Amerykanie "no pain no game".
Wakacje? Pewnie dopiero we wrześniu lub październiku. Jak się wykrystalizuje, to nie omieszkam opowiedzieć.
Stefek wyrusza na urlop i jeszcze się z tego cieszy! Zawsze się cieszył, jak wracał... co to się porobiło?

Bruxa:
Z serca dziękuję, chociaż moje zaczną się we wtorek wieczorem, jak wrócę z Ostatniej Wiecze... wróć, z ostatniej rady. A tam cuda, panie, cuda... Wszystkie sprawozdania (a to Ciało liczy ponad sto głów, nie wspominając o innych Organach), podsumowania, ewaluacje... Jeżu kolczasty, dobrze, że ja już nie protokołuję ::)


--- Cytat: Chlebusia w 27 Czerwca 2014, 16:34:36 ---Rok szkolny za pasem

--- Koniec cytatu ---

Chwalić Bora Zielonego nie. Jeszcze dwa miesiące.

Chlebusia:

--- Cytat: Cezarian w 27 Czerwca 2014, 16:53:22 ---Dziękujemy, miłej i (bez)bolesnej rehabilitacji, bo pamiętaj, że jak to mówią Amerykanie "no pain no game".
Wakacje? Pewnie dopiero we wrześniu październiku. Jak się wykrystalizuje, to nie omieszkam opowiedzieć.
Stefek wyrusza na urlop i jeszcze się z tego cieszy! zawsze się cieszył, jak wracał... co to się porobiło?

--- Koniec cytatu ---
Że no pain no game, to ja się przekonałam już od dawna. A Stefkowi widać raz się urlop udał! Tylko się cieszyć.

Bruxa:
Żeby jeszcze z tego pain oprócz game był jakiś gain...
Rehabilitacja to faktycznie nie jest sport dla słabych ludzi, oj nie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej