Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

Dzień podły ;)

(1/9) > >>

newman:
Witam...ytudno się tu połapać, jak w całej Polsce. Muszę się wczuć. Ale się straaaaaaasznie cieszę, że wreszcie się zdecydowałem na ten krok zalogowania. Bądźcie dla mnie niemili, moi mili :P

I od razu małe pytanko:... (od dupy strony) z kumplem i moją lubą nagrywaliśmy od stycznia wszystkie odcinki rp, to była totalna cotygodniowa mobilizacja, kto był blisko kompa, nagrywał...i niestety, prócz kilku pierwszych wsio szlag trafił, dosłownie, wywaliło neostrade i rp wraz z dyskiem w kosmos....Mamy poza tym znalezione na osiołku odcinki.... kto nas poratuje? Chcemy mieć więcej i więcej, i więcej odcinków. A ja w tym bałaganie tutejszym jeszcze się nie orientuje :P

W zasadzie to wszystko, na razie (jak na politologa przystało ;) )
Ave!

Bruxa:

--- Cytat: newman w 22 Lipca 2007, 19:06:55 ---I od razu małe pytanko:... (od dupy strony)

--- Koniec cytatu ---

No i po co od razu takie expressis verbis? Nie można po dobroci? Ale poza tym styl kolegi mi się podoba, znakomicie rokuje na przyszłość  ;D
Czy są jakieś dostępne odcinki, to dopiero starszyzna rozważy...

Edit: Na psy to forum schodzi, na psy... Stefan, widzisz i nie grzmisz?

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 22 Lipca 2007, 19:47:30 ---
--- Cytat: newman w 22 Lipca 2007, 19:06:55 ---I od razu małe pytanko:... (od dupy strony)

--- Koniec cytatu ---

No i po co od razu takie expressis verbis? Nie można po dobroci? Ale poza tym styl kolegi mi się podoba, znakomicie rokuje na przyszłość  ;D
Czy są jakieś dostępne odcinki, to dopiero starszyzna rozważy...

Edit: Na psy to forum schodzi, na psy... Stefan, widzisz i nie grzmisz?

--- Koniec cytatu ---
witam serdecznie nowego newmana. Na początku nnasza niemiłość przybierze miłe formy, potem bedzie coraz lepiej.
Brakiem kilku odcinków RP (staramy się przestrzegać poprawności ortograficznej w rodzinie), to się kolego nie przejmuj, no chyba, że nie będziesz pisał, to wtedy tak. Ale niepisanie chyba politologowi nie grozi?
Politolog, to taki wyrośnięty pneumokok?

Stefek jak przystało na starszyznę, widzi coraz mniej, dodajmy, że koleżanka Bruxa, to także nie taka znowu nowaccizna

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 22 Lipca 2007, 19:47:30 ---...
Edit: Na psy to forum schodzi, na psy... Stefan, widzisz i nie grzmisz?

--- Koniec cytatu ---
Na razie nie grzmie
(Osobiste sprawy + karol + kurs asertywności XXV stopnia + totalny brak czasu na cokolwiek..

Fasiol:

--- Cytat: newman w 22 Lipca 2007, 19:06:55 ---Bądźcie dla mnie niemili, moi mili
--- Koniec cytatu ---

To akurat da się załatwić od ręki.Najprawdopodobniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej