Autor Wątek: Sejmowo  (Przeczytany 4816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Kwietnia 2013, 11:26:01 »
Była minister Kopacz (i nie była to minister sportu) wprowadziła zmianę w haśle "Medice cura te ipsum" na "Polaku cura te ipsum", szczególnie w niedziele i święta.
Jest to kolejny sukces marszałek. I nawet nie Waldemar.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51908
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Kwietnia 2013, 11:48:01 »
Dodała, parafrazując klasyka, że rząd wyleczy się sam, czym da przykład społeczeństwu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38486
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Kwietnia 2013, 16:59:47 »
Ja  nie wiem - czy ona chce, żeby każdy Polak miał w niedzielę kurę w rosole, czy przypomina, że jak u Polaka kura na stole, to albo on chory, albo kura chora?
A może kura warta jest mszy?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Czerwca 2013, 10:58:44 »
Szalony Stefan pozwał Elizę Orzeszkową za pewne stwierdzenie użyte w jednej z jej książek.
Cóż tak nie spodobało się posłowi N? Otóż zdanie "Schody sprząta się od góry".
- To jawna pisowska agitka, mająca na celu zdyskredytowanie i ośmieszenie najlepszego rządu w historii Polski - rzekł (a w zasadzie wypluł) poseł Niesiołowski - to, że pani Orzeszkowa nie żyje nie chroni ją od mojego pozwu.
Lekarze są niestety bezradni.
- Medycyna jest bezsilna - rzekł (bardzo pragnący zachować anonimowość) krajowy konsultant d/s psychiatrii  - możemy się tylko modlić.
Abul Allach Haim Mojsze Aran zapowiedział tydzień modlitw w całej Łodzi.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51908
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Czerwca 2013, 17:02:02 »
Abula Allacha Haima Mojsze Arana poparł w modłach miejscowy biskup, co doprowadziło do szału poplucia posła Palikota.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Czerwca 2013, 21:42:15 »
Jedna z posłanek zamierza zając się sportem, w którym oklada się przeciwnika czym popadnie.
 - Wiem że wygram, ponieważ chroni mnie immunitet.
To  jest myśl, może reprezentacje nogokopaczy powołany do sejmu?
W sumie niczym od posłów się nie różnią - tym i tym wydaje sie, ze Polacy nie mogą bez nich żyć.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51908
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Czerwca 2013, 22:03:50 »
W sumie niczym od posłów się nie różnią - tym i tym wydaje sie, ze Polacy nie mogą bez nich żyć.
Co, jak widać, ma wszelkie podstawy.
Zaś prezydent Komorowski zaprzeczył, jakoby odpowiadał za stratę bramki w meczu z Mołdawią.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2013, 23:29:30 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Czerwca 2013, 23:49:05 »
Ośmiokąty zbliżone do 32-kątów zbliżonych do kół dobrze poinformowanych przekazały prasie informację dotyczącą rewolucyjnej zmiany w podatkach, jaką planuje rząd wprowadzić od przyszłego roku. - Zamierzamy całkowicie zrezygnować z opodatkowania osób fizycznych - stwierdził informujący nas dobrze poinformowany informator ze sfer rządowych. Od przyszłego roku fizycznych będzie można zatrudniać całkowicie legalnie bez wynagrodzenia na co mocno nalegały zagraniczne koncerny, przede wszystkim chińskie, deklarujące chęć zainwestowania u nas. W tej sytuacji postanowiliśmy spełnić wiele postulatów z naszej kampanii wyborczej. Między innymi ten dotyczący obniżki podatków oraz przyciągnięcia do nas obcego kapitału. Oczywiście nowelizacja ustawy podatkowej nie obejmie pracowników umysłowych, którzy będą płacić podatki na dotychczasowych zasadach. Nie zamierzamy ułatwiać życia całej rzeszy zatrudnionych przez nas urzędników.
Prezydent Komorowski już zapowiedział, że co trzeba podpisze: - Przecież Chińczykom musi się opłacać zatrudnianie naszych pracowników a nie swoich. W ten sposób stajemy się krajem o najniższych kosztach pracy, przez co znacząco zmniejszy się bezrobocie. - Podsumował Prezydent.
Rząd chiński poprosił już o wytypowanie pierwszych gmin o najwyższym stopniu bezrobocia, w których planuje się utworzenie obozów specjalnych... wróć... specjalnych stref ekonomicznych w pierwszej kolejności.
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Czerwca 2013, 06:27:11 »
Kraczcie dalej Ali, kraczcie..
Ono gotowi są to wprowadzić, na szczęście nikt tu nie zagląda...

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Czerwca 2013, 08:46:40 »
Kra, kra, kra... Kraków mnie wkur...a*
* chodzi o NCN - do miasta nic nie mam...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Czerwca 2013, 10:26:20 »
Stało się!
JE JVR ogłosił, że za miejsce pracy pracownik będzie musiał zapłacić.
- Praca  to dobro, a za każde dobro trzeba płacić, bez wyjątków - powiedział ustyna wodnika Grasa.
Standardowe koszty poszczególnych stanowisk będą opracowane do końca tego roku, a rozporządzenie (z mocą  ustawy) wejdzie w życie w styczniu 2014 roku.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Czerwca 2013, 11:18:50 »
Powyższą informację skomentował natychmiast rzecznik NSZZ Solidarność: - Zmiany te nie dotyczą aktywu związkowego, ponieważ związkowcy nie pracują dla zysku tylko społecznie dla Polski i Polaków. - Na pytanie dotyczące wynagrodzeń na etatach związkowych natychmiast odpowiedział, że to nie są pensje tylko zwroty kosztów poniesionych na przygotowywanie strajków, pikiet, delegacje służbowe i inne knucie. - Zresztą dając tyle ludziom pracy od siebie coś się nam należy - dodał. Związek natychmiast wniesie do laski odpowiednią poprawkę. Jeśli to się nie uda - przyniesiemy pałki - zakończył.
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51908
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Czerwca 2013, 16:23:44 »
Dobrze, a co ministerstwo zrobi z pracownikami umysłowymi pracującymi fizycznie?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Czerwca 2013, 20:33:10 »
Grupa lobbystów ma zamiar doprowadzić do uchwalenia zakazu czytania książek w miejscu dostępności darmowego WiFi.
Entuzjastką takiego rozwiązania jest minister Szumilas.
- To dobry pomysł - powiedziała ustyma wodnika Grasa - nie uciekniemy od nowoczesnych technologi, znajomość ich pomoże w zdobyciu pracy dzieciom i młodzieży.
Zwolennikiem jest także poseł SS.
- Książki to przeżytek, ich czytanie to strata cennego czasu - powiedział Szalony Stefan - kto tego nie rozumie popiera reakcję i zacofanie.
Prawdopodobny termin uchwalenia ustawy to 30 lutego 2014 roku.
A my idziemy czytać, póki jeszcze można.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38486
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sejmowo
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Czerwca 2013, 20:57:06 »
Spokojnie. Jeżeli w przedsięwzięcie zamieszana jest minister Szumilas to nawet jeśli pomysł zacznie być wdrażany najpierw będzie zakładał sprawdzenie gotowości czytelniczej przez poradnię psych-ped, w następnej wersji pozostawi się wolną rękę rodzicom czytelnika, aby w końcu twardo stwierdzić, że teraz już obowiązywać będzie wszystkich. Ale może jeszcze nie w tym roku. I na początek tylko czytelników obchodzących urodziny w dni nieparzyste. Albo parzyste. I trzydziestego lutego.
I nie ma się czego bać, sieć wi-fi jest znakomicie przygotowana na przyjęcie wszystkich wirtualnych czytelników. Może jest niedoinwestowana, ale na to można zaradzić czyniąc oszczędności poprzez zwolnienie pracowników help deska. Co dziesiątego. Kolejno, odlicz!
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.