Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

hej, jestem :]

<< < (2/4) > >>

Stefan:
To-masz podobne odczucia jak większość "Starej gwardii", ale idzie się przyzwyczaić.
Jedno możemy Ci przyrzec - współczynnik offtopowości przekroczył właśnie 254%*
*/wg SMG-KRC

Leon74:

--- Cytat: Tosia w 07 Lipca 2007, 12:53:08 ---Zygfryd, nie bój żaby, dopóki mam wakacje i mogę się op.. tzn marnować czas ;), zapewne będę go marnować w dużej mierze czytając Wasze bezsensowne i offtopowe posty (liczę, że takie właśnie one są, że takie są one!!!!) Jeśli mnie wena najdzie to pewnie też coś naskrobię od czasu do czasu.
Powiem szczerze, że z sentymentu do starego forum jakoś nie miałam ochoty tu przychodzić, ale jak tam zajrzałam to zmieniłam zdanie :O

--- Koniec cytatu ---

Ja nie jestem groźny, a poza tym żaba nie gryzie.
Witam w imieniu jednostek wywrotowych, które nie pisały na starym forum, gdyż znalazły dopiero nowe.
Lecz ludowe przysłowie mandżurskie głosi: Kto wolno szuka, ten też znajdzie.

Fasiol:

--- Cytat: Leon74 w 07 Lipca 2007, 18:01:45 ---Ja nie jestem groźny, a poza tym żaba nie gryzie.
--- Koniec cytatu ---

No nie wiem.
Czytałem że we wschodniej mandżurii występuje rana temporaria,zwana też smokiem mandaryńskim.Ma ona wydłużone, krępe ciało długości ok 1 metra, pysk szeroki, krótki i tępy, nie zaostrzony, jak u żaby moczarowej, ale zakończony ostrzej niż u żaby wodnej. Staw skokowy wyprostowanej do przodu kończyny tylnej, sięga za oko, nie dalej niż do końca pyska. Ubarwienie  jest bardzo zmienne, pod względem przystosowania ubarwienia do środowiska przewyższa ją tylko rzekotka.Żywi się małymi ssakami,gadami i płazami.
I takie coś nie gryzie??? ???

Leon74:

--- Cytat: Fasiol w 07 Lipca 2007, 18:29:23 ---
--- Cytat: Leon74 w 07 Lipca 2007, 18:01:45 ---Ja nie jestem groźny, a poza tym żaba nie gryzie.
--- Koniec cytatu ---

No nie wiem.
Czytałem że we wschodniej mandżurii występuje rana temporaria,zwana też smokiem mandaryńskim.Ma ona wydłużone, krępe ciało długości ok 1 metra, pysk szeroki, krótki i tępy, nie zaostrzony, jak u żaby moczarowej, ale zakończony ostrzej niż u żaby wodnej. Staw skokowy wyprostowanej do przodu kończyny tylnej, sięga za oko, nie dalej niż do końca pyska. Ubarwienie  jest bardzo zmienne, pod względem przystosowania ubarwienia do środowiska przewyższa ją tylko rzekotka.Żywi się małymi ssakami,gadami i płazami.
I takie coś nie gryzie??? ???

--- Koniec cytatu ---

Z mandżurskimi żabami nie utrzymuję kontaktów towarzyskich, jestem zupełnie bezpieczną żabą nie-mandżurską i nie gryzę.
Za elementy wywrotowe w rodzinie żab nie mogę odpowiadać najprawdopodobniej.

Fasiol:

--- Cytat: Leon74 w 07 Lipca 2007, 18:40:19 ---Z mandżurskimi żabami nie utrzymuję kontaktów towarzyskich, jestem zupełnie bezpieczną żabą nie-mandżurską i nie gryzę.

--- Koniec cytatu ---

Oj to dobrze.Daję wiarę Twym wyjaśnieniom. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej