Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Chór Hurys nie dla mnie - twierdzi Ahmed Al Haarez

(1/1)

Stefan:
Polska Policja aresztowała (po brawurowej akcji), islamskiego terrorystę, który miał zamiar wysadzić (wraz ze sobą) tak ważny dla każdego Polaka budynek jakim jest Pałac Kultury i Nauki.
Przesłuchiwany przez ABW stwierdził, że dał się złapać specjalnie, ponieważ obiecany mu po śmierci raj pełen hurys osobiście mu zwisa, woli chłopców, a nawet gdyby nie, to i tak chwilowo zabrakło w raju dziewic.
Ostrzegł jednak przed kolejnymi zamachami w kontekście świeżej i dużej dostawy dziewic (niekoniecznie muzułmańskiego pochodzenia).

Bruxa:
W trakcie składania wyjaśnień przez wyżej wymienionego oskarżonego Ahmeda Al H. doszło do nieprzyjemnego incydentu. Obecny przy składaniu zeznań prokurator (niezależny członek LPR) zażądał dodatkowo kary 25 lat bez zawieszenia za łamanie ustawy o ochronie języka. Dopiero powołany przez obronę biegły logopeda zapewnił Wysoki Sąd, że oskarżony miał na myśli chór, a nie to, co sie panu prokuratorowi wydaje. Niestety, obarczony wadą wymowy podsądny zaczął w tym momencie wznosić entuzjastyczne okrzyki Hura! Hura! wskutek czego został ukarany karą grzywny za obrazę sądu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej