Autor Wątek: Chór Hurys nie dla mnie - twierdzi Ahmed Al Haarez  (Przeczytany 1459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Chór Hurys nie dla mnie - twierdzi Ahmed Al Haarez
« dnia: 03 Lipca 2007, 15:12:19 »
Polska Policja aresztowała (po brawurowej akcji), islamskiego terrorystę, który miał zamiar wysadzić (wraz ze sobą) tak ważny dla każdego Polaka budynek jakim jest Pałac Kultury i Nauki.
Przesłuchiwany przez ABW stwierdził, że dał się złapać specjalnie, ponieważ obiecany mu po śmierci raj pełen hurys osobiście mu zwisa, woli chłopców, a nawet gdyby nie, to i tak chwilowo zabrakło w raju dziewic.
Ostrzegł jednak przed kolejnymi zamachami w kontekście świeżej i dużej dostawy dziewic (niekoniecznie muzułmańskiego pochodzenia).

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Chór Hurys nie dla mnie - twierdzi Ahmed Al Haarez
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipca 2007, 08:41:51 »
W trakcie składania wyjaśnień przez wyżej wymienionego oskarżonego Ahmeda Al H. doszło do nieprzyjemnego incydentu. Obecny przy składaniu zeznań prokurator (niezależny członek LPR) zażądał dodatkowo kary 25 lat bez zawieszenia za łamanie ustawy o ochronie języka. Dopiero powołany przez obronę biegły logopeda zapewnił Wysoki Sąd, że oskarżony miał na myśli chór, a nie to, co sie panu prokuratorowi wydaje. Niestety, obarczony wadą wymowy podsądny zaczął w tym momencie wznosić entuzjastyczne okrzyki Hura! Hura! wskutek czego został ukarany karą grzywny za obrazę sądu...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.