Autor Wątek: Gospodarczo  (Przeczytany 17053 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Grudnia 2012, 17:05:24 »
Nie w 2076, nie w 2099, lecz w 2117 spłacimy długi zaciągnięte za Tuska.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21000
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Grudnia 2012, 18:52:24 »
To już nie my.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Grudnia 2012, 23:59:04 »
Nie my, ale wszystko będzie znowu na głowie Gonza. Ledwo spłacił Gierka, a tu już trzeba następnych. Zaprawdę, Gonzo powiada nam: historia kołem kredytu sie toczy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Grudnia 2012, 09:53:35 »
Firma Apple (c) pozwała do sądu firmę Apple (r) w związku z nieuprawnionym wykorzystaniem przez firmę Apple znaku firmowego firmy Apple przez firmę Apple.


Stefan

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Grudnia 2012, 14:52:24 »
Rząd planuje przywrócić karę śmierci, ponieważ oznacza to stworzenie 274 nowych miejsc pracy.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Grudnia 2012, 15:03:37 »
To tylu mamy kandydatów do przejścia na drugą stronę? I co na to prawnicy?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Grudnia 2012, 15:33:57 »
Rząd planuje przywrócić karę śmierci, ponieważ oznacza to stworzenie 274 nowych miejsc pracy.
Z ostatniej chwili: rząd raczej wycofa się z projektu przywrócenia kary śmierci, ze względu na brak wykwalifikowanego personelu. Założenia ustawowe dla katów wymagają bowiem posiadania rekomendacji oraz doświadczenia zawodowego. To ostatnie to minimum 5 lat pracy w zawodzie, jak też wykształcenie co najmniej średnie zawodowe z kierunku tortury lub egzekucje (za wyłączeniem specjalizacji z zakresu ostatecznego rozwiązania). Dobrze widziana jest także co najmniej jedna specjalizacja w kierunku powieszenie lub rozstrzeliwanie oraz znajomość co najmniej trzech języków obcych, przynajmniej w zakresie ostatniego życzenia skazanego. Wyklucza się przedstawianie rekomendacji i doświadczenia zawodowego z firm prywatnych oraz z krajów spoza Unii Europejskiej.
« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2012, 15:38:58 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

kat pedadoga

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Grudnia 2012, 17:01:10 »
Z ostatniej chwili: rząd raczej wycofa się z projektu przywrócenia kary śmierci, ze względu na brak wykwalifikowanego personelu. Założenia ustawowe dla katów wymagają bowiem posiadania rekomendacji oraz doświadczenia zawodowego. To ostatnie to minimum 5 lat pracy w zawodzie, jak też wykształcenie co najmniej średnie zawodowe z kierunku tortury lub egzekucje
Wymigują się. A mafia nie dostarcza odpowiednich kadr? Tylu jest płatnych zabójców i to, jak się najczęściej okazuje, zgodnie z prawem, zatem to kaci z doświadczeniem. Może sobie sporo liczą ale nie ma wszak nic cenniejszego od miejsc pracy.
(za wyłączeniem specjalizacji z zakresu ostatecznego rozwiązania). 
Ale rzeźników (w tym rytualnych) nie brakuje, a specjalizują się w egzekucjach na  organizmach dużo bardziej złożonych, zorganizowanych i świadomych niż te, o których mowa powyżej.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Grudnia 2012, 21:10:10 »
Co do doświadczenia w torturach mogę  z całego serca polecić mojego fizjoterapeutę. Inkwizycja przyjęłaby go z otwartymi ramionami.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #54 dnia: 18 Grudnia 2012, 22:00:39 »
Przecież napisano wyraźnie, że nie wchodzą w grę doświdczenia i rekomendacje od instytucji prywatnych. Mafia i fizykoterapeuci nie liczą się.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Grudnia 2012, 22:28:02 »
Mafia i fizykoterapeuci nie liczą się.

A szkoda. Fizykoterapeuta, w odróżnieniu od manualnego fizjoterapeuty, znakomicie by się nadawał do obsługi krzesła elektrycznego. Miałam już (nie)przyjemność korzystać, na razie w zakresie ograniczonym do niewielkiego obszaru ciała, za to w szerokim spektrum prądów, pól i laserów... O, a ta pani co mi traktowała bark oparami ciekłego azotu spokojnie mogłaby pakować rebeliantów i przemytników w eleganckie karbonitowe odlewy...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #56 dnia: 18 Grudnia 2012, 23:08:10 »
Znane są to mojemu ciału tortury i wspominane z rozrzewnieniem. Dobrze, że chociaż człowiek ma nadzieję pewności, że to wróci.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #57 dnia: 25 Marca 2013, 20:45:48 »
48 tysięcy nowych miejsc pracy powstanie w wyniku ustanowienia wysokiego urzedu do spraw walki z biurokracją.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #58 dnia: 25 Marca 2013, 21:30:58 »
Urzędnicy na wzór cypryjski będą pracować 5h dziennie, przechodzić na emeryturę w wieku 55 lat, a ich przychody bedą zwolnione z podatku dochodowego. Skoro takie rozwiązania udały się w Grecji i na Cyprze, to dlaczego nie miałyby się nie przyjąć w Polsce, stwierdził jedyny z 24 rzeczników prasowych urzędu, który nie był na urlopie lub na zwolnieniu lekarskim. Dodał, że w tej kwestii trudno odmówić mu racji.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Gospodarczo
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Czerwca 2013, 09:09:33 »
Przesunięcie pasów do aktywów przewiduje JE Vincent.
Spowoduje to, że wiarygodność kraju podskoczy do AAAAAAAAAAAAA++++++++++++++++++, co pozwoli na głębsze wydrenowanie kieszeni urzędnika wróć podatnika, a nasze gospodarka będzie pierwszą gospodarką w układzie. Słonecznym.
Szwedzka Akademia Nauk tylko dlatego nie przyznała Nobla JEV, że jakiś matematyk poderwał Alfredowi żonę i nagrody z tej dzieciny nie ustanowił.
Jest to kolejny dowód na to, że macki reakcji są długie, giętkie i ohydne.