Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Przyczyny czwartej porażki drużyny Bułgarii

<< < (2/4) > >>

666:
Ty napisałeś coś o cyrylicy...i ja..zwykły śmiertelnik i prostak nie do końca odgadłem o co cho... :P

Cezarian:
Ja nie chciał bym deprecjonować zwycięstwa naszych młodych piłkarzy, bo już wyrównali liczbę zwycięstw z Brazylia swoich starszych kolegów, ale grali tylko 2 sety, a nie trzy, dlaczego? Czyżby ze wzgledu na wiek gra sie do dwóch wygranych setów? To pewnie tak, jak kobiety w tenisie.

Bluesmanniak:
Jako ze tenis nie jest mi obcy chcialbym wyrazić powątpiewanie - nie sądzę, że kobiety grają do 2 wygranych setów ze względu na wiek! To najprawdopodobniej mężczyźni ustalili iż kobieta w piątym secie, czyli po 3-4 godzinach na korcie, wygląda zbyt zniechęcająco aby pozwalać jej na dalszą grę.
Co do młodych piłkarzy - oni grają tylko 2 sety, ale za to bardzo długie sety, po 45 minut, czasem nawet po 50. Siatkarze zazwyczaj już po 30 minutach maja przerwę :D

Cezarian:

--- Cytat: Bluesmanniak w 02 Lipca 2007, 12:47:54 ---Jako ze tenis nie jest mi obcy chcialbym wyrazić powątpiewanie - nie sądzę, że kobiety grają do 2 wygranych setów ze względu na wiek! To najprawdopodobniej mężczyźni ustalili iż kobieta w piątym secie, czyli po 3-4 godzinach na korcie, wygląda zbyt zniechęcająco aby pozwalać jej na dalszą grę.

--- Koniec cytatu ---
To by się zgadzało! Przecież wysłuchiwanie jęków rodzących na kortach tenisistek jest możliwe najdłużej przez 3 sety! Nikt nie wytrzymałby 5-ciu. Ciekawe jedynie, że o ile pamiętam, od dłuższego czasu płacą tenisistkom za 3 sety takie same pieniądze, jak tenisistom za pięć. I jeszcze śmią nazywać to równouprawnieniem.  ???
I w tym momencie zrozumiałem miałkość swojego rozumowania i zaprezentowany bezrozumny seksizm oraz brak logiki. Przecież musi być oczywistym, że kobieta - tenisistka w trakcie 3 setów meczy się co najmniej tak, jak mężczyzna podczas pięciu! Nic dziwnego że dostaje takie same pieniadze.
A może dostaje inne? Bluesmanniaku pomóż.

Fasiol:

--- Cytat: Bluesmanniak w 02 Lipca 2007, 12:47:54 ---Co do młodych piłkarzy - oni grają tylko 2 sety, ale za to bardzo długie sety, po 45 minut, czasem nawet po 50.
--- Koniec cytatu ---

Piłkarze to czasem mają nawet dodatkowe 2 mni sety po 15 min.A jak to nic nie da to walą po pięciu z zagrywki,aż do skutku,czyli kto ustrzeli więcej asów serwisowych ten wygrał.
Albo jakoś tak. ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej