Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

List otwarty w odpowiedzi na list zamkniety...

<< < (2/3) > >>

Bruxa:
Nic się nie bój, głodem cię tu nie wezmą, mamy zapasy dżemu - jak ci zabraknie własnych, to Cezarian się na pewno podzieli, on ma zdecydowanie za dużo  ;D

Skąd ja to znam... Rok temu przechodziłam to samo... A chciałam tylko zadać jedno pytanie na Forum Trójkowym... Po pewnym czasie człowiek godzi się z tym, co nieuchronne...  ;D

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 16 Lipca 2007, 10:43:13 ---Skąd ja to znam... Rok temu przechodziłam to samo... A chciałam tylko zadać jedno pytanie na Forum Trójkowym... Po pewnym czasie człowiek godzi się z tym, co nieuchronne...  ;D

--- Koniec cytatu ---
To prawda, ja po odwiedzinach na tej stronie także niemal natychmiast stałem się pogodzonym ze wszystkim nieuchronnistą. ;)

666:

--- Cytat: Cezarian w 24 Lipca 2007, 23:15:04 ---
--- Cytat: Bruxa w 16 Lipca 2007, 10:43:13 ---Skąd ja to znam... Rok temu przechodziłam to samo... A chciałam tylko zadać jedno pytanie na Forum Trójkowym... Po pewnym czasie człowiek godzi się z tym, co nieuchronne...  ;D

--- Koniec cytatu ---
To prawda, ja po odwiedzinach na tej stronie także niemal natychmiast stałem się pogodzonym ze wszystkim nieuchronnistą. ;)

--- Koniec cytatu ---
Ja też coś niecoś się w tym orientuję, ale...lepiej pisać, niż nie pisać (a raczej na odwrót niestety, ale na to już nic nie poradzę)

Cezarian:

--- Cytat: Zygfryd666 w 24 Lipca 2007, 23:19:49 ---Ja też coś niecoś się w tym orientuję, ale...lepiej pisać, niż nie pisać (a raczej na odwrót niestety, ale na to już nic nie poradzę)

--- Koniec cytatu ---
Zgoda. Czy napiszesz, czy nie i tak się dostanie.

Stefan:
No ale tamto forum coś zdycha - czyżby wyssano z niego co najlepsze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej