Autor Wątek: Sportowo  (Przeczytany 37433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Czyżby koniec koszykówki?
« Odpowiedź #180 dnia: 03 Grudnia 2012, 17:47:53 »
Zapowiada się czarny dzień dla kibiców (i fanów) koszykówki na całym świecie oraz w Białymstoku.
Do tamtejszego sądu rejonowego (ul. Mickiewicza 103) został zgłoszony wniosek firmy Apple o opatentowanie linii 6.25 metra, która to nie będzie mogła być  wykorzystywana bez stosownych opłat.
O ile magistrowie z NBA będą sobie mogli pozwolić na opłaty, to uczniowie oraz uczciwi prawnicy już raczej nie.
MKOiL już zwrócił się do firma A, by ta zwolniła go z opłat, choćby na czas olimpiady.
Odpowiedź lekko zdziwiła MKOiL - otóż okazało się, że IO zostały już opatentowane przez A (a konkretnie  1, 2 i 4 kółko olimpijskie), w związku z czym nie ma możliwości (z powodów księgowych) by zwolnić MKOiL z opłat.
Obecnie firma A ma zamiar opatentować firmę Samsung.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38524
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #181 dnia: 04 Grudnia 2012, 07:04:16 »
Podobno firma Apple zamierza zgłosić roszczenia do wszystkich witryn internetowych, na których pojawia się słowo Apple.
Oj.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #182 dnia: 25 Marca 2013, 20:50:55 »
Prezes Lato zabrał głos.
- Przewidując fatalną grę naszych piłkarzy, celowo chciałem usunąć orzekła z ubioru reprezentacji, by nie musiał na to patrzeć i by nie było profanacji, z jaką mamy teraz do czynienia - nikt mnie jednak nie zrozumiał.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51953
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #183 dnia: 25 Marca 2013, 21:33:42 »
Byłemu prezesowi najwyraźniej pomyliła się gra fatalna z feralną, śmieje się obecny prezes Boniek. Orzełka to sobie zdejmujcie w siatkówce, czy w innym szczypiorniaku, zakończył.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #184 dnia: 27 Marca 2013, 09:11:46 »
PZPN ma zamiar ogłosić 26 marca narodowym świętem polskiego piłkarza.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51953
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #185 dnia: 27 Marca 2013, 23:59:37 »
PZPN ma zamiar ogłosić 26 marca narodowym świętem polskiego piłkarza.
Także piłkarza ręcznego.
W tej chwili trwa opracowanie opinii prawnych, czy 26 marca będzie świętem corocznym, czy częstszym.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Lewandowski - Już nigdy nie zagram na wiolonczeli...
« Odpowiedź #186 dnia: 26 Kwietnia 2013, 11:53:23 »
Robert Lewandowski jest załamany.
- Zawsze marzyłem, by grać na wiolonczeli - powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla miesięcznika "Śrubki i Nity" - ale teraz to pozostaje mi już tylko piłka nożna. A to nie jest sport dla wrażliwych ludzi - dodał.
Lewandowski od dziecka chciał grać na wiolonczeli, ale zły los skazał go na piłkę nożną.
na pytanie, dlaczego właściwie nie będzie mógł grać na ulubionym instrumencie wytłumaczył, że takie są warunki ubezpieczenia jego nóg. Podczas gry delikatnie porusza się stopami, co może spowodować trwałe i ciężkie uszkodzenia stóp, a co za tym idzie skutkować unieważnieniem ubezpieczenia.
Panu Robertowi bardzo współczujemy. Co za los, co za pech...

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #187 dnia: 26 Kwietnia 2013, 14:50:38 »
a ja służyć nie mam ochoty, warchołowi nikt nie da rady!
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51953
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #188 dnia: 30 Kwietnia 2013, 22:28:59 »
Może Lewandowski powinien pomyśleć o graniu na skrzypcach? Niekoniecznie pierwszych.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Coś dla Fasiola
« Odpowiedź #189 dnia: 03 Czerwca 2013, 19:47:04 »
Danijel Ljuboja wyjaśnił przyczyny opuszczenia legii.
- Po mistrzostwie mieliśmy obiecane czaszkę smoka, bilet na koncert Beatlesów oraz uścisk dłoni HGW. Niestety - żali się Ljuboja - pani prezydent nie miała dla nas czasu. Tak się nie robi - dodał na zakończenie przygody z Warszawą sympatyczny zabijaka.
Cóż, nie pierwszy to raz rasizm przegrywa ze sportem. Komentarz do sera, ale zaczerpnięty z oficjalnej strony związku w nogę kopanych.



Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26306
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #190 dnia: 03 Czerwca 2013, 22:10:10 »
Ja słyszałem, że to były bilety na ZZ Top, ale też nie wyszło...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51953
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #191 dnia: 03 Czerwca 2013, 23:12:25 »
Przejęty Ljuboja  obiecał, że w czynie społecznym nie będzie już ściskał cudzych rąk. Zaczął od prezesa Legii.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #192 dnia: 04 Czerwca 2013, 11:21:27 »
Prezydent rozważa wycofanie drużyny z rozgrywek.
Jakiej drużyny i z jakich rozgrywek nie doprecyzował, ale wszystkie związki (nawet partnerskie) drżą z przerażenia.
Stowarzyszenie lisów polskich jest spokojne.
- Nas to nie dotyczy, my jesteśmy pod ochroną. I to międzynarodową - powiedział prezes Zibi.
Departament Stanu rozważa wycofanie się z Afganistanu i Kielc.

Stefan

  • Gość
Wielki mecz szachowy na stadionie narodowym?
« Odpowiedź #193 dnia: 07 Czerwca 2013, 13:57:45 »
Ministerstwa sporu oraz komunikacji i edukacji  mają zamiar zorganizować wielki szachowy mecz pretendenta i ministra.
- Spodziewamy się frekwencji rzędu 75 000 000 widzów - mówi minister finansów - a więc stadion narodowy jest jak najbardziej na miejscu. - Pozostałe miejsca będą do wygrania w loterii - dodaje.
Nie ustalono kto będzie pretendentem, duże szanse daje się A. Gołocie, lub A Gołota jeżeli się w tym czasie nie deklinuje) oraz Jerzemu D., który ma wolne, a jest wybitny.
Stacje telewizyjne całego świata już nie ustawiły się w kolejce by transmitować to wydarzenie.
Mucha nie siada.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #194 dnia: 21 Czerwca 2013, 06:30:47 »
Koszykarze Miami Heat zadedykowali swoje zwycięstwo pani prezydent HGW.
- Zawsze ją podziwiałem i wiem, że nam kibicowała. Bez jej wsparcia na pewno nie wygralibyśmy - powiedział LeBron James - przykro nam tylko, że w Białymstoku nie cieszą się z naszego zwycięstwa - dodał - mam nadzieję, ze nasza wizyta "U Cezara" pomoże zakopać topór wojenny. Na zdrovie - zakończył.