Autor Wątek: Sportowo  (Przeczytany 37269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #90 dnia: 30 Kwietnia 2012, 06:20:59 »
A ja się pomyliłam, to nie tu miał być ten post...

Offline jazzski

  • Hydraulik
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 980
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #91 dnia: 30 Kwietnia 2012, 09:15:07 »
Ach, przepraszam. No jasne. Zupełnie zapomniałem pamiętać, że na tenisie, to ja się znam, w tym sezonie. Więc, powiada Pan, nasza nie zaszła... dalej. Powinna wziąć tydzień w Davos i tydzień Saint Tropez, a potem spróbować jeszcze raz. No i więcej się nikotynować. To niezawodnie pomaga. Babcia stosowała

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51898
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #92 dnia: 30 Kwietnia 2012, 14:51:58 »
Ach, przepraszam. No jasne. Zupełnie zapomniałem pamiętać, że na tenisie, to ja się znam, w tym sezonie. Więc, powiada Pan, nasza nie zaszła... dalej. Powinna wziąć tydzień w Davos i tydzień Saint Tropez, a potem spróbować jeszcze raz. No i więcej się nikotynować. To niezawodnie pomaga. Babcia stosowała
Nikotynować powiadasz? W takim razie najłatwiej zajść z cygarem, papierosem, czy fajką? To mi przypomina, że bywszy prezydent USA, niejaki Bill C. stosował tę koncepcyjną metodę z użyciem cygar. Metoda nie do końca się jednak - z punku widzenia celu, a nie środków - sprawdziła...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #93 dnia: 30 Kwietnia 2012, 16:28:15 »
bywszy prezydent USA, niejaki Bill C. stosował tę koncepcyjną
chyba antykoncepcyjną...

Offline jazzski

  • Hydraulik
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 980
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #94 dnia: 30 Kwietnia 2012, 17:51:53 »
Stefan - E, tam.

Cezarian - Ale z punktu widzenia środków, jednakowoż, jakbyniepatrzeć - bo, nieprzymierzając, środek ważniejszy od nierśrodka, Panie Radco.
Kapelusz!

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51898
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Maja 2012, 16:20:25 »
Stefan - E, tam.

Cezarian - Ale z punktu widzenia środków, jednakowoż, jakbyniepatrzeć - bo, nieprzymierzając, środek ważniejszy od nierśrodka, Panie Radco.
Kapelusz!
Kapelusz? Bardzo chętnie:
 <:-)

Ale nieśrodka do niecelu?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline jazzski

  • Hydraulik
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 980
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #96 dnia: 01 Maja 2012, 17:42:23 »
Się Pan nie rozpędza. Kapelusza uchyliłem przez uszanowanie. Ale ten kapelusz moim zostanie.

Stefan

  • Gość
Problem rozwiązany
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Maja 2012, 07:06:43 »
Rozwiązany został problem transportu kibiców na mecze Euro 2012 (czy tam 2013) - mają być spławiani Wislo, Odro, Warto.
Jak twierdz (nomen-omen) rzecznik i Grass - to najlepsza, najszybsza i najbardziej ekologiczna  forma transportu.
Pozwoli także utemperować emocje krewkich kibiców , co zwiększy bezpieczeństwo cywili.

Stefan

  • Gość
Nowa taktyka
« Odpowiedź #98 dnia: 04 Maja 2012, 06:32:52 »
W celu uatrakcyjnienia meczów na Euro 2012, składy i taktykę drużyn będą opracowywali... trenerzy drużyn przeciwnych.
Ma to na celu wyrównanie szans i stworzenie jeszcze bardziej aktrakcyjnego widowiska sportowego.
Jak twierdzi prezes - to może się sprawdzić.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3849
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #99 dnia: 07 Maja 2012, 09:04:31 »
Wszyscy prześcigają sie teraz jak to Ojro 2012 bojkotować będą. Chyba zatem nalezy się małe wyjasnienie: otóż całkowicie - excuse le mot - zlewam sikiem falistym przerywanym to Święto Dresa, z którego dla normalnych ludzi wynika tylko konieczność omijania bydła jakie się do nas zjedzie, płacenia 2 a może i 3x więcej za piwo i jeżdżenia po symulatorach powierzchni Księżyca które w założeniu miały być hajłejami i torami naszej wersji TGV, ale jakoś psiekrwie jedne nie wyszły. Takoż uważam za bezsensowne dokładanie grubej kasy do impry Rodziny Uefa. Ciekawe czy jakiś polityk przerwie w końcu pianie z zachwytu i UJAWNI (co przecież wielu tak lubi), że z punktu widzenia państwa wyjdziemy z tego na minusie. Zamierzam również przerzucać radio na inną stację podczas grania przez naszych orłów tradycyjnych trzech anemicznych meczyków zanim duzi chłopcy odeślą ich z powrotem do szmacianki, jak również podczas tradycyjnych labidzeń jak to gdyby nie: lepszy hymn, krótsza trawa, ogrzewana/chłodzona/zwilżana/perfumowana murawa, sędzia z Niemiec - na 100% byłby wice- a moze i majster. A wszystko to jest całkowicie a-po-li-tycz-ne.
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #100 dnia: 07 Maja 2012, 09:09:35 »
 Nie wiedziałem że to powiem - ale Bravou Yasiu!
Przenoszę ten post do wątku anty-euro

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3849
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #101 dnia: 07 Maja 2012, 10:17:41 »
Małe wyjaśnienie do wyjasnienia. Oczywiździe wcale bym się nie zmartwił gdyby nasi coś w Ojro - skoro już jest - ugrali. Ale jak to pisał pan Sapkowski wydaje mi się, że  "prędzej episkop Jan nadciągnie ze wschodu z wojskiem słoni i wielbłądów" :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

boj kot pedadoga

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #102 dnia: 07 Maja 2012, 17:55:52 »
Zaprawdę słuszne są to spostrzeżenia ale takie nasze bojkoty to są mniej więcej tyle warte co głodówki rotacyjne. "Im" owo przełączanie obiorników naprawdę wisi skoro od lat grzecznie im tę imprezę płacąc podatki sponsorujemy. Mi ten cyrk tak całkiem nie powiewa bo mają przymknąć granicę, co mi utrudni parę ulubionych międzynarodowych przesiadek. Pasowałoby pomyśleć nad jakimś małym sabotażem, a przynajmniej podzielić się z większym gronem swoimi frustracjami, w związku z czym kończę w wiadomym miejscu i sprawie i przypominam o pustkach w Urnie.
Chciałem zaprosić właśnie do ko...produkcji piosenek ale się ugryzłem...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38478
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #103 dnia: 07 Maja 2012, 19:11:32 »
Ko ko co?

A propos zamknięcia granic... Jak przeczytałam na forumach różnych, że to kurna dobrze i żeby tak na stałe i wogle, to poczułam się jakoś staro ::)
Ja wam się ponawudurniam, jeden z drugim!!! Jak się któremu nie podoba otwarta granica, to niech dowód złoży na komisariacie i czeka, aż mu ciocia z Zachodu zaproszenie przyśle, żeby mógł wyjechać, szczaw zielony! Ja się dość naczekałam, na paszport, na wszystkie kraje świata, na wizę, w kolejkach non UE, w terminalach, na granicach... Won! Ja chcę jeździć po Europie jak cywilizowany człowiek  8)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Maja 2012, 11:54:08 »
- Jest mi po prostu przykro - powiedział David Beckham, gdy dowiedział się o powołaniach trenera Smudy - po cichu liczyłem na powołanie, a tu tyle pracy na darmo - użalał się na konferencji prasowej piłkarz(?).
Trener nie zabrał głosu w tej sprawie, bo uczył się hymnu.