Autor Wątek: Sportowo  (Przeczytany 37039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Czerwca 2011, 11:49:30 »
Ja też nie ogladałem, ale słuchałem relacji radiowej w wykonaniu P.Janka i była ta relacja świetna! Kto nie słuchał (Stefan?) niech rzuci uchem na wczorajszego BOB-a :)
ależ słuchałem boba, ale w piątek.
Najbardziej podobała mi się koncepcja trzy rogi karny :)

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Czerwca 2011, 22:43:40 »
Ja też nie ogladałem, ale słuchałem relacji radiowej w wykonaniu P.Janka i była ta relacja świetna! Kto nie słuchał (Stefan?) niech rzuci uchem na wczorajszego BOB-a :)
ależ słuchałem boba, ale w piątek.
Najbardziej podobała mi się koncepcja trzy rogi karny :)
Trzyrogi rogacz? I karny. Zakład.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Czerwca 2011, 06:40:59 »
Najbardziej podobała mi się koncepcja trzy rogi karny :)
To oczywista oczywistość. Mi bardziej się podobało odkrywcze stwierdzenie, że gdyby ci Francuzi rzadziej zabierali naszym piłkę to nasi by lepiej grali ;D

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Czerwca 2011, 07:22:40 »
Najbardziej podobała mi się koncepcja trzy rogi karny :)
To oczywista oczywistość. Mi bardziej się podobało odkrywcze stwierdzenie, że gdyby ci Francuzi rzadziej zabierali naszym piłkę to nasi by lepiej grali ;D
Też ;D

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Czerwca 2011, 15:34:22 »
Najbardziej podobała mi się koncepcja trzy rogi karny :)
To oczywista oczywistość. Mi bardziej się podobało odkrywcze stwierdzenie, że gdyby ci Francuzi rzadziej zabierali naszym piłkę to nasi by lepiej grali ;D
Zgoda, ale gdybysmy nie strzelali za nich bramki, to nie wygraliby. Podobnie było w 1944-45, kiedy to inni musieli za nich wygrać II WŚ, bądź też - jak sie temu przyjrzeć - to Niemcy musieli za nich przegrać.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Maradona chce grać dla Polski
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Lipca 2011, 09:36:56 »
Diego Armado coś tam Maradona chce grać dla Polski - oświadczył(a) rzecznik prasowy PZPN
- To wspaniały zawodnik i widzę dla niego miejsce w reprezentacji - powiedział Franz Smuda - myślę że sporo nam pomoże.
Zapytany o kwestię obywatelstwa Smuda odpowiedział, że jest już z Bronkiem po słowie i on (Bronek) obiecał mu, że podpisze.
A poza tym (jak wszyscy wiemy, babcia Maradony pochodzi z Chrzanowa, w związku z czym nie przeszkadza nawet taki fakt, że jego dziadek walczył w Wermachcie), co automatycznie rozwiązuje kwestię.

W kolejce do kadry  czekają takie tuzy jak:
(tu urywa się informacja PAP)
Jakieś propozycje?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Lipca 2011, 10:44:51 »
A może wziąć do reprezentacji najlepszego przyjaciela Maradony - Fidela Castro? Za jego kandydaturą przemiawia fakt, że miał błogosławieństwo naszego papieża.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Września 2011, 12:57:00 »
Zawodnicy Majewski i Małachowski stwierdzili, że aby odpolitycznić sport postanowili nie odnosić sukcesów sportowych w roku wyborów, by nikt "po ich grzbietach" nie zrobił kariery politycznej.
- Lepiej być samotnie 9, niż zdobywać medale i nie móc opędzić się od ojców zwycięstwa - stwierdził Majewski.
Zawodnicy stwierdzili, że nie mają żalu do Wojciechowskiego, bo jest młody i po prostu nie usłyszał o proteście.
Do protestu przyłączają się nasi piłkarze nożni, siatkarze oraz wszyscy inni.
Przewidujemy, że akcja ma duże szanse powodzenia.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Września 2011, 16:32:20 »
Piłkarze mają łatwo, gdyż w tym roku nie ma już żadnych sukcesów do osiągnięcia (poza Frankowskim, który strzela bramki i nie zdecydował się, czy wstrzyma się z tym do wyborów). Gorzej z siatkarzami i koszykarzmi, choć udowadniają nam ostatnio, że swoją deklarację biorą na poważnie.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Września 2011, 10:52:52 »
Wojewódzka Komenda Policji w Gdańsku podjęła decyzję, żeby zamiast mandatów karać kierowców biletami na mecz w piłkę kopaną Polska Mcy.
Odnotowano rekordową ilość nieprzyjęcia kar i skierowania spraw do sądu grodzkiego.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Września 2011, 22:31:50 »
Niestety, z powodu likwidacji sądów grockich, mandaty okazały się nieważne. Policja szykuje się na sprawy sądowe wnoszone przez zdesperowanych kierowców.
« Ostatnia zmiana: 11 Września 2011, 22:44:12 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Skandal we Wrocławiu
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Września 2011, 14:29:02 »
Do wielkiego skandalu doszło podczas tzw "gali bokserskiej" w piastowskim Wrocławiu.
Podczas spotkania dra Kliczki z T. Adamkiem doszło ordynarnego (nie bójmy się tego słowa) mordobicia.
Doktor Kiczko zamiast wykazać wyższość swoich za pomocą rzeczowej i konstruktywnej argumentacji, bił naszego zawodnika po twarzy. Bił celnie i wielokrotnie.
Adamek, jako dobrze wychowany nie odwzajemniał się takim zachowaniem, tylko próbował tłumaczyć swojemu adwersarzowi że nie ma racji. Niestety, po raz kolejny zwyciężył argument siły, a nie siła argumentu.
Skandal ten powinien być szybko wyjaśniony przez Komisję Europejską....

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Września 2011, 22:09:47 »
Do wielkiego skandalu doszło podczas tzw "gali bokserskiej" w piastowskim Wrocławiu.
Podczas spotkania dra Kliczki z T. Adamkiem doszło ordynarnego (nie bójmy się tego słowa) mordobicia.
Doktor Kiczko zamiast wykazać wyższość swoich za pomocą rzeczowej i konstruktywnej argumentacji, bił naszego zawodnika po twarzy. Bił celnie i wielokrotnie.
Adamek, jako dobrze wychowany nie odwzajemniał się takim zachowaniem, tylko próbował tłumaczyć swojemu adwersarzowi że nie ma racji. Niestety, po raz kolejny zwyciężył argument siły, a nie siła argumentu.
Skandal ten powinien być szybko wyjaśniony przez Komisję Europejską....
Kliczko marszałkiem Ivanem Konevem tego stulecia.
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Września 2011, 22:49:36 »
Niestety, postępowanie karne wytoczone dr Kliczko przez T. Adamka zostało umorzone ze względu ma brak świadków zdarzenia.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Polacy zagrają na remis?
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Września 2011, 11:36:42 »
Na Mistrzostwach Europy w piłce przebijanej przez siatkę, polska reprezentacja znowu stoi pod ścianą. Zawodnicy mogą odpaść po pierwszej turze mistrzostw, mogą też awansować z pierwszego miejsca bezpośrednio do ćwierćfinału. 
Zajęte miejsca ma niebagatelne znaczenie, ponieważ od niego zależy, kiedy trafimy na reprezentację Rosji. Zajmując pierwsze miejsce, trafiamy na Rosję w finale, zajmując miejsce drugie trafiamy na Rosję w ćwierćfinale, zajmując miejsce trzecie, trafiamy na nią w ćwierćfinale.
Najlepszym wydaje się być miejsce czwarte, bo wtedy w ogóle nie trafiamy na Rosję, tylko jedziemy do domu.
Wybór miejsca zajętego przez Polaków nie zależy tylko od nich, arcyważnym jest mecz Bułgaria Niemcy, który rozegrany będzie przez spotkaniem z Polakami.
W przypadku wygranej Bułgarów, Polacy awansują, ale nie będą mogli wygrać ze Słowakami, by nie wpaść od razu na Rosję (przy założeniu oczywiście, że wygrają baraż).
Może się okazać, że i Słowacy nie będą chcieli wygrać i może być kłopot.
Jedynym sensowym (i honorowym) rozwiązaniem jest gra na remis, czego nie wyklucza Piotr Gruszka.
- Byłby to fajny i dość niespotykany wynik, który nie krzywdziłby żadnej z drużyn i zapisany by został w annałach FIVB.
W pełni się z ty zgadzamy.